Споделена история от Други

Трябва ми ръководство по женска логика
Здравейте, минавам направо към въпроса си.Какво е станало с женската логика? За кого е логична следната ситуация - каниш я на кафе, тя те пита кога ще я заведеш на кафе и веднага след това ти заявява, че си има приятел? Не ме дразни отказа, а напълно излишния и даващ напразни надежди въпрос преди това. Що за странно поведение е това? Има ли някакъв таен смисъл, който ми убягва?

Коментари

1.   Няма логика недей да я търсиш все едно говориш с вятъра. Един мъдар човек беше казал "има две възможности: Да разбираш жените или да ги обичаш. Аз избрах втората".

2.   Жени и логика, ти добре ли си? ;)

5.   Тя просто те тества, майна. Като ти каже пак, че има приятел й кажи да не те занимава с проблемите си и премини на друга тема.

6.   Според мен се прави на интересна...Дори това с приятеля май не е много сигурно...

7.   Интересно кога и каза, че ще я водиш на кафе? Ако си и казал, че сега нямаш пари икато вземеш тогава, би трябвало да ти е ясно.

8.   "Kаниш я на кафе, тя те пита кога ще я заведеш на кафе и веднага след това ти заявява, че си има приятел"

В тази последователност ли? (учуд.)

Сигурен ли си, че е питала кога ще я заведеш на кафе, а не - кога ще я поканиш на кафе? Различни неща са.

Дразни те, пробва те. Има два варианта:

1. Ако си настоятелен, ще те огрее.
2. Никога не е имала намерение да излиза с теб.

9.   Няма кой да напише ръководство за нещо, което не съществува. Номер 1 е прав, а и добре дошъл в клуба - занапред ще се сблъскваш с женския алогизъм.

10.   Най-точен е онзи стар виц - "световно първенство по женска логика. Победата взе генератор на случайни числа."

11.   Много просто - Не == Да...

12.   Опита сочи, че имаш големи шансове. Но друг е варианта и да гледа на теб просто като на приятел. Мойта бивша имаше доста приятели, които като теб се чудеха дали ще ги огрее. Въпреки, че и вярвах че са само приятели пак стана Бивша. :)
Ралф

13.   Номер 8,как мога да бъда сигурен кой от двата варианта е валиден в случая? Не разполагам с много време за проверка.

14.   Номер 11, а вероятно на какво е равно?

15.   Виж, нещата са прости. Номерът е да се знае какво значат нещата, които ни се казват. Според мен то си има систематика. По-долу ще опишем първо какво казват хората, а след знака "=" ще посочим какво е значението на казаното.
ЖЕНИ:
Да = Не /в най-добрия случай = може би/
Не = Да /понякога пак = може би/
Може би = ??? /науката не е дала еднозначен отговор; авторът на поста приема, че тук изобщо няма верен отговор, изхождайки от злополучния си житейски опит/
Сигурен ли си? = Прави му сметката, ако не си прав
Не съм разстроена = Естествено, че съм разстроена, глупак такъв.
Топло ми е = Много си досаден, притесняваш ме и искам да се разкараш
Студено ми е = Остави ме на мира и не прави никакви опити да ме стоплиш
Имаш хубава вратовръзка = Господи, каква потресаваща липса на вкус
Изглеждаш много... мъжествен = Време ти е да се обръснеш, а освен това много се потиш
Държиш се като истински кавалер = Винаги само за секс ли мислиш?
Ще си дойда до 10 мин = Днес не ме търси, а ако случайно благоволя да се върна, няма да е в близките три часа
Ще ти се обадя = И двамата знаем, че това няма да стане
Трябва да поговорим = Момче, осъзнаваш ли колко си загазил?

МЪЖЕ:
Да = Да
Не = Не
Може би = Ебах мама му, сега ме мързи да го мисля
Гладен съм = Гладен съм
Спи ми се = Спи ми се
Пие ми се бира = Пият ми се бири
Скучно ми е = Прави ми се секс
Хубава рокля! = Хубава цепка и много як бедър!
Приятно ми е, аз съм Иван = Искам да правя секс с теб
Беше ми приятно да се запознаем = Продължавам да искам да правя секс с теб
Може ли да ти поискам телефона = Искам да правя секс с теб
Става ли да те изведа някъде = Искам да правя секс с теб
Може ли един танц? = Искам да правя секс с теб
Обичам те! = Искам да правя секс с теб
Ще се омъжиш ли за мен? = Искам да е незаконно други мъже да правят секс с теб
Уморена си, ще ти направя масаж = Отпусни се, защото в близките 10 мин искам да правя секс с теб
Трябва да поговорим = Искам да те впечатля, като ти покажа, че съм умен и после искам да правя секс с теб.
Кратък наръчник, ама полезен, вервам:)))

16.   Не търси никаква логика и у жени и у мъже. Човешките същества са водени от емоциите. Но не прави грешката да се тичаш подир някоя, която се държи по подобен начин. Честно казано, това поведение издава известна повърхностност.

17.   При жената няма логика! Това са ми го признавали дори и жени! Понякога самата жена не знае какво иска от живота, та аз ли да знам какво тя иска тогава! Съжалявам, аз не съм баба Ванга!

18.   №15 е прав точно тук намери отговора на твоя въпрос, а той е ходенето на кафе за жените не е предложение за секс, а предложение да й бъдеш отдушник /безплатен психо терапевт/. Предложил си ни изречения от контекста на разговор, който така изказани наистина нямат смисъл, но си ни спестил това, което им добавя смисъл.

19.   А каква е логиката на мъжете. Казвам ситуацията: на живо да е толкова мил, романтичен, нежен и любящ, да обяснява колко му е добре с мен и т. н. всичко е прекрасно, обещава да ми звънне да се видим пак, когато има време и после със седмици да не се сети да се обади. После пак се виждаме всичко е както трябва все едно не е забравил да звънне, аз му прощавам, че ме е забравил заради работата и после пак уговаряме се да се видим за някой ден и че ще ми звънне да се разберем, а после ми каза, че на въпросния ден бил забравил, че има среща. Къде е логиката да му е толкова приятно с мен да е добър и галантен, да обича да си говорим и всичко е прекрасно на живо, а да не се сеща за мен и за срещите ни? Отговорете ми, Мъже!
Момиче на 22 г., а той на 30

20.   Не си му първа в списъка. Въпреки това не му пречи да си прекарва добре с теб.

21.   19, наивна си като сърна в гора. Човека е със седем години по-голям. С теб си гледа кефа, иначе щеше да ти се обади. Поне малко не се ли замисли? Защо не излезеш с някой на твоята възраст?

22.   21-ТЕМАТА Е СТАРА. Иначе моят мъж е с 2х7 5 г. по-възрастен и сме много щастливи. Ако годините ти определяха щастието - много лесно - хващаш някой на твоите годинки и си щракаш, ама не е толкова лесно.

23.   Номер 19. Аз съм жена, но за съжаление вече имах опит с подобен сопол. Просто убива време с теб и като казва, че му е приятно, да така е, но има и други с които му е още по-приятно. Ти искаш връзка предполагам, затова те тревожи поведението му, но той не иска нищо сериозно! Затова му тегли една дебела майна докато не си се влюбила, че после става доста доста тегаво :) И за протокола: Тихите води са най-дълбоки! :) Като видиш подобен мъж, плюй си на петите :)