Споделена история от Други

Дебела съм!
Здравейте,
аз съм на 13години 1. 70висока и тежа 65кг. Доста пъти съм се подлагала на диети и най-често от тях свалям 2кг. и после пак си ги въстановявам. Бих приела вашите съвети, как мога да сваля поне 5кг.
Благодаря предварително :)

Коментари

2.   Аз съм на 16 години висока съм колкото теб и съм с твоите килограми. Зимата бях 73 но станах 65 и сега целта ми е 57. Трябва голямо ограничение на храната и постоянно движение. При мен до преди миналата година нещата не се получаваха, защото бях по-малка и не можех да устоя на изкушенията и винаги щом видех резултат си казвах слаба съм ще си похапна. Дано ти да не си така в което се съмнявам, но истината е не в диетите а в редовното движение и здравословния начин на живот. Успех! :)

3.   Здравословен хранителен режим, спорт и воля. Няма начин резултатите да не са налице. От менюто си изключи тестени, захарни и пържени храни, както и газирани напитки. Наблягай на плодове, зеленчуци, млечни продукти, месо(без свинско), пий много вода. Спортувай редовно. Може да се запишеш на някакъв вид спорт, например баскетбол, волейбол, защо не футбол, тае-бо, фитнес... Ако нямаш възможност тичай на стадиона, скачай на въже, прави дълги разходки, карай колело, дори може във вкъщи да тренираш, има много упражнения в интернет. Амбицирай се и ще видиш промяната. Успех! :)

Ж14

4.   Здравей. Разбирам как се чувстваш, защото съм на твоите години. Първо искам да ти кажа, че аз съм 173 см и тежа също като теб, притеснявах се, че съм дебела. 7 клас съм и кандидатствам в друго училище, но за тази цел ми трябва медицинско от лекар. Там ме премериха по височина, после и колко тежа. Споделих им, че се притеснявам от теглото си, а те ми отговориха, че за моята височина съм нормална. Така че и ти не се притеснявай. Но ако това не те успокоява, спортувай редовно, запиши се на някакъв спорт, яж повече плодове и зеленчуци, избягвай безалкохолните и сладките неща, а дори когато влезеш във форма не спирай и се поддържай. :)
Успех! :)

5.   Не си дебела спри да си въобразяваш, така обиждаш други хора!

6.   Хей! Аз съм на 17 години и съм с абсолютно същият ръст и височина. Нека ти кажа - подлагах се на диети, дори мога да ти препоръчам 'Японско чудо', но диетите не са начина. Остави нещата такива каквито са. Не си дебела, просто си едра (до колкото предполагам). Всички жени сме с различни структури и организми. Не се тормози заради подобно нещо, и ще видиш как след време формата на тялото ти от самосебе си ще се нареди. Вместо диети - излизай! Върви доколкото краката ти издържат, тичай, търкаляй се ако трябва хД Всичко опира до движението. Аз в момента съм 64кг, а бях 68кг. Свалих за нула време 4кг само като излязох 3-4 пъти на дълги разходки. Та да, да не се отклонявам! Надявам се, че ще размислиш за диетите и ще се вслушаш в съвета ми. Успех! ^^

Л.

8.   Е, как ще си дебела при такива физически данни? ! ... Хайде да не ти казвам моите какви са, че ще се разплачеш! Ама аз пък не се чувствам зле, независимо какви критерии има обществото за добре изглеждаща жена.

9.   Дори и да си дебела / а според мен не си/ ти завиждам за височината. Аз съм на 14 и съм 161, тежа 60 кила, постоянно спортувам, но и се тъпча с какви ли не боклуци. Живей си живота и не ги мисли тези неща, мое мнение, не ме нападайте. :)