Споделена история от Други

Прекалено окосмяване :( :( :(
Здравейте искам да споделя моя проблем . Той е че от раменете на долу има много косми ако ги премахна със кола маска те ще пораснат до 2 седмици а аз нямам възможност да ходя всяка втора седмица. Ако някой има този проблем пишете в коментарите моля ви.

Благодаря предварително :) :) :)
Момиче на 13

Коментари

1.   И ето една сродна душица знаеш ли кое е най гадното че аз имам възможност а не ми дават. Да да майка ми не ми дава само на краката и под мишниците се поддържам иначе тя ми каза че ако се пипна някъде другаде ще ми ОБРЪСНЕ веждите косата МИГЛИТЕ още съм травматизирана от това особено с миглите XDDD И какви са последствията НЕ ИЗЛИЗАМ затворих се в себе си ИЗГУБИХ САМОЧУВСТВИЕТО СИ приятелите ми се чудат защо не се показвам на бял свят. Знаеш ли проблема може да не е толкова в теб а в обществото нямаше да искаш да се обезкосмяваш толкова много ако в днешно време хората не се подиграваха на всичко и на всеки. Понякога като лягам да спя си казвам ГОСПОДИ ИСКАМ ДА ИЗЧЕЗНА ЗАЩО ВСИЧКИ СА СТАНАЛИ ТОЛКОВА ЛОШИ ЗАЩО ВСИЧКИ ГЛЕДАТ МАТЕРИАЛНОТО А НЕ ДУШЕВНОТО ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО??? А пък аз си имам на гърдите по коремчето по.... дупенцето хих а за краката ръцете триъгълника и мишниците е нормално. Съветът ми е да бъдеш по силна от мен и де не правиш грешката самочувствието да ти пада иначе можеш да си купиш самобръсначка 1лев са но имай предвид че може да стане и по-зле. Успех и горе главата

Просто мечтател

2.   Аз си ги бръсна през ден, защото се къпя през ден и под душа ги махам набързо.

3.   Аз имам същият проблем. Купи си нагревател и патрони с кола маска за нежни части/дебели косми. Ако не знаеш как се използва потърси в интернет. Така ще можеш да се обезкосмяваш в домашни условия. Тази за по-дебели косми дърпа косъмчетата по-надълбоко и не се появяват поне за месец, и също когато почнат да се появяват ще бъдат по-нарядко. Късмет! :)

4.   до номер 2: Ако се къпеш през ден, хората ще усетят миризмата ти... за космите няма да ги интересува! Стегнете се хора!