Споделена история от Други

Прекалено окосмяване при жени
Не ми се живее от тези косми, нямам вече и идея как да се справям с тях. Имам почти на всякъде, без гърба. Зная, че ще си остана сама и това ме убива, заради проклетите косми.

Коментари

1.   И моята съпруга има косми на всякъде,опитва се да си ги маха,но аз си я обичам въпреки това!Не се коси много.

2.   Ще си останеш сама, защото имаш косми?
Глупости, има толкова козметични процедури, чрез които можеш да се справиш с тях. Ако нямаш такава финансова възможност и епилаторът върши работа.
Горе главата, всички имаме косми :D

3.   Не се отчавай ами потърси варианти да се справиш с проблема. Като се епилираш по-често ще понамалеят и ще станат по-тънки. Има и по-съвременни методи за обезкосмяване - лазерна епилация и т.н. Само НЕ ГИ БРЪСНИ, даже и на интимните места!
За финал ще те успокоя, че има мъже с фетиш към космати жени, колкото и странно да ти звучи! Така, че за всеки влак си има пътници! Успех! :)

4.   Напротив - това, което си имаш е тест за интелигентност и чудесен щит срещу повърхностни празноглавци!
Не само че няма да останеш сама, ами и със сигурност ще се спасиш от хората, за когото подобна незначителна подробност има някакво "колосално" значение!

5.   Ами има много решения - бръснач, епилатор, депилатор, но най - доброто е кола маска! Струва си болката, а и тя е за 1-2 секунди.

6.   Първо отиваш на ендокринолог - за прекомерното окосмяване си има причина.

7.   Здравей, много добре те разбирам. И аз съм ужасно окосмена. Епилирам се редовно, но тъй като имам и чувствителна кожа, на някои места се получават ранички или остават червени петънца. Научих се да не се депресирам толкова и да се обичам такава, каквато съм. Не си губи времето с такива глупости, повтаряй си по-често, че не ти пука и в един момент наистина ще спре.
Относно приятеля: За всеки влак си има пътници, не се отчайвай. Още повече окосмяването ти го смяташ за проблем, хората около теб дори може да не го забелязват. И аз все си мисля. че съм център на вниманието и че всеки възприема моите проблеми както аз, но дълбоко се лъжеш :)) Живей си живота (дори да има отвреме на време малко ограничения поради окосмяването) и се опитай да бъдеш над нещата. Има много по-важни неща в живота, така че се концентрирай върху тях и работи върху излъчването си, което ще дойде след като започнеш да се харесваш и приемаш такава, каквато си. Познавам толкова много хора, които за мен са примери за готини хора, а като ги загледаш имат доста недостатъци. Но се обичат и това излъчват и точно там е разковничето :)

9.   Сигурна ли си, че нямаш здравословен проблем?

10.   "Не ми се живее от тези косми"- ае човек ти сериозно ли хахахах, просто си купи един епилатор и си готова ;)