Споделена история от Други

Отпускане на сандали
Здравейте! Поръчах си сандали с висок тънък ток по интернет и днес ми ги доставиха. Когато отворих кутията и ги видях направо се влюбих, но още щом ги фокусирах ми се стори, че няма да мога да си напъхам краката успешно, въпреки че са моя номер. Много често си поръчвам по интернет и никога не съм имала проблеми. Както и да е успях да ги обуя с тънки силиконови чорапи, но кракът ми е много висок и ме е страх да не се скъсат каишките отгоре, защото са много нежни и тънки, а яко ги напъвам ;дд. Да не говорим, че за една минута стоене в къщи с тях ми се впиха във кожата и във вените и вече имам рани, 1 минута! Потърсих в интернет начини за разпускане, но всички съвети са за затворени обувки. Моля ви, споделете всичко, което знаете за отпускането на сандали и обувки. Не искам да ги връщам или да ги давам на някой, защото много си ги харесвам, затова кажете как да се справя с този проблем.

Коментари

1.   Слагаш ги в една торбичка и във фризера за 1 ден някъде . После ги вадиш , като станат на стайна температура ги слагаш и ги носиш малко вкъщи докато ти са точни . Аз съм го пробвала и си действа :)

2.   От авторката: Пропуснах да спомена, че обувките са велурени и са с къмъчета, а повечето методи не се препоръчват при велур.

3.   Няма как. Върни ги и ги замени с по - голям номер.

4.   Не може ли просто да си вземеш 1 номер по-големи? Остави ги тези трикове, ако не искаш да ги съсипеш напълно

5.   Въпросът не е в това, че са ми малки, даже са ми идеални на дължина на стелката, но горната част на стъпалото ми идва висока и каишките се падат точно там и се опъват много. А не мога да ги върна, защото няма по голям номер, а и сайтът няма опция за връщане, пък и не искам. Но те вече започнаха да се поотпускат, така че предполагам че ако ги понося още малко ще се оправят.