Споделена история от Други

Какъв телефон да си взема?
Здравейте. Работеща жена съм и искам по- хубав, и голям телефон. Нещото на което държа е да има що годе хубава камера, силен звук, 3G, андроид. За сега съм се спряла на Sony Xperia SP и Revophone m855.. Бюджета ми е до 450лв ако някой има такъв телефон моля споделете мнение и ми кажете към какво да се ориентирам. Благодаря предварително!

Коментари

1.   От андроидите, поне за мен, единствените читави телефони са Самсунг. Приятел наскоро си купи Sony Xperia Z1 Compact, вече минаха 3-4 месеца и екрана почна да забива. Виж в сайта на Техномаркет до 450 лева какви телефони има, но ето един оттам - SAMSUNG GT-I9060 GALAXY GRAND NEO BLACK.

2.   Определено си вземи Samsung Galaxy и няма да сбъркаш! Аз лично спестявам за един такъв смартфон. Успех и пиши какво си избрала.
*Lovely Cupcake*

3.   Аз съм доволна от Samsung Galaxy S2 - 400 лв.

4.   Не е нужно да е Android, поне за мен. Купих си Nokia Lumia 630 и съм страшно доволен, даже Windows ми харесва повече. А иначе можеш да си купиш и по-нов модел телефон, моят беше 320 лв. (но го взех за 120, защото преподписах :D). Късмет с избора, но само да кажа, че ако държиш да е Android, то си вземи Samsung. Определно е по-удачен избор от Sony, доста лоши неща съм чувал за тях.

Късмет и със здраве да си го ползващ :)!

5.   Аз лично имам Sony Xperia L, който прилича много на този и съм доволна от него. Единственото, което е, че малко забива екрана, но иначе на мен ми харесва. Имала съм много телефони ( iPhone 3S) и този много ми харесва и ми върши работа. Това е моето мнение по въпроса.

7.   Самсунг.
Ако можеш да преживееш без андройд, Нокия Лумиa 625-30. Ако искаш найстина евтин телефон, изчакай да пуснат Лумиа 530. Ако имаш двойно повече пари - iPhone.

8.   А какво мислите за HTC Desire 610

9.   Имам Samsung Galaxy Fame и да ви кажа че в началото беше добре но сега стана малко бавен, освен това Фейсбук приложението понякога забива, трудно тръгва, ако му дадеш Log out бавно се влиза после трябва оклоло минута докато влезеш отново понякога те изхвърля, изобщо операционната система ANDROID е доста бъгава, ти си решаваш какъв апарат да вземеш.

10.   А каква операционна система ми препоръчвате :)

11.   Аз си купих HTC Desire 610 и съм страшно доволна препоръчвам ти го. :)

12.   Момчета и момичета! Представям ви телефона, който аз ползвам. (http://goo.gl/uJFnk2). Ползвам го от 4 месеца и няма грешка. Просто е уникален. В началото бях много скиптичен заради ниската му цена , но после не съжалявах. Препоръчвам го защото по характеристики бие 85% от телефоните на пазара , а струва 400 лева. Дано ви бях полезен.
Поздрави!

13.   Вземи си Samsung Galaxy Grand Prime. Това е един УНИКАЛЕН телефон. Аз съм с него в момента. Взех си го и не е скъп, мисля че беше 350 лв. Има андроид 5. 0 (Lolipop), уникална камера. Предната е 5 мегапиксела, а задната е 8. Недейте да намирате разлика между мегапикселите 8-12/13. Правят почти еднакви на качество снимки. Не ми е забивал. В самсунг е работата