Споделена история от Други

Бъдете щастливи...
Незнам от къде да започна своята история....
Може би оттам от къде съм роден...
Ще започна с това че съм роден трудно.. след раждането ми всичко минаваше като на сън.. включително това , че се изучих и пораснах...Завърших висше образование в СУ и сега се чудя на къде да хвана ... исках да ви разкажа нещо друго , което се надявам че ще ви е интересно , а именно това ,че още от малък съм бил разбиван и нараняван от така наречените ми приатели и разбрах , че няма такива... но както и да е сигурно всеки зрял човек знае , че сам трябва да се пази и не можа да разчита на никой напълно....

Ще се опитам да ви говоря само истината макар ,че ще ми е трудно.. защото съм израснал от лъжи и заблуди ... 1-вата ми заблуда беше от семействтото защотото израснах в високо морално семейство , което не ми казваше истината за много неща и виждах само хубави работи... след това като излезнах на улицата нещатата не бяха съвсем така и се чудех по кой път да хвана...

Хиляди пъти разкарван и юркан от по- големите от блока..шамари , плуеха ме... абе какво да ви кажа.. после се доверих на един човек и като му се доверих разбрах ,че през цялото време бях лъган и маниполиран ...после от още един човек бях лъган и маниполиран.... да пия и да пуша се научих бързо...и паралелно бях доброто дете в семейстовото и си завурших средното образование...

А да забравих да ви кажа, че живея само с майка си. Един ден някой хора решиха да се запознаят с мен ... е да беше малко късничко защотото вече бях на 22 години , но никога не е кусно да кажеш ТАТКО на чповек , който бегло познаваш.....

Записах студент...запознах се с баща ми... реших че има сила в мене, която е неконтролируема и видях неща който обикновенния човек не вижда... както и да е сега ще кажете че съм луд И въобще няма да сбъркате защото ви пише един луд... който е между дилемата дали си заслужава да се живее или не си залужава... да виждаш неща като КОРАБА МАЙКА примерно или да се бориш паралелно с това със смъртта или да се опиташ да я изиграеш незнам...сега ще ви кажа друго обаче...ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ВИЖДА КАКВОТО ИСКА или ИМА ПРАВОТО ДА ЖИВЕЕ ТОЗИ ЖИВОТ , защото съм бил и в лудница, кървял съм от безсилие и безпомощност, хиляди работи съм сменил , имах чувстовото че съм светлини години напред във времето ....

Mинах и през войни и какво ли не в съзнаннието и то само защотото си мисля или си въобразявам че съм нещо повече от другите... а то не е така... всички сме хора и сме равни на този свят , просто незнам какда го кажа...имал съм много жени в живота си Е... хайде сега много много колко да са много....15-тина общо , но като се има в предвид че съм на 25 не са и много... сега трябва да живея трябва да поема нещата в свой ръце....

Tрудно ми е наистина защотото прекалено много съм лъган и бит и какво ли още не... не искам да ви се оплаквам просто бях на места който не са приятни ... станах 120 кг и сега никой не иска да ме погледне (жена не ме поглежда). С това шкембе дето го имам просто не заслужаван нищо... както и да е де ... сега си работя...нахвърлях всичко това само за да ви кажа нещо... ЧЕ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СПРЕ МЕЧТИТЕ НА ХОРАТА... като си ги сбуъдна до една съм сигурен че пак ще съм сам защото и сред много хора пак се чувствам сам . МИР! и БЪДЕТЕ ЩАСТВЛИВИ

Коментари

1.   Не е лесно. Не мисли, че само с тебе е така. С почти всички е така, а тези които не са така, просто не си го признават. Моята майка ми казваше: Бият ли те, бий. И аз така правех - като ме бият, биех се и аз. Като ме обиждат, и аз ги обиждах.Каквото и да е станало в живота ти, не могат другите да ти налагат как да се чувстваш и как да живееш, това си е твой личен избор. Миналото е минало, не може да се върне. Затова, не мисли за него, не мисли, че живота ти е съсипан. Живота не е съсипан докато сме живи. Отхвърли негативизма, не живей с него. И аз, и всички други хора, се бориме с тези неща... къде успяваме, къде не, но се борим. В тоя живот не се ли бориш, свършено е с тебе.

За това, че си с толкова килограми, това може да се оправи, но само ако искаш. За самотата - и това не си го мисли като фикс идея... не бива постоянно да мислиш "аз съм самотен". Ако мислиш за всичко това което си написал, по негативен начин, само ще го затвърждаваш. За мечтите - да, тях никой не може да ни ги отнеме. Но само с мечти не се живее. Постави си цел, намери си нещо, към което да се стремиш. Смъртта не е решение, а и тя няма да ни отбегне.Пак ти казвам, ние и само ние сме тези, които сме в сила да променим нещата за себе си, ако го искаме и ако вземем съзнателно категорично решение за това.

2.   15 жени за 25-годишен не били много(проста аритметика - ако си с една жена на година,значи от 10 годишна възраст си започнал.Това ако е малко!) ? Ах,тия сбъркани днешни стандарти... Какво да кажа - благодаря за пожеланието! Ще се постараем да бъдем.

3.   Чета и ми става много мъчно, аз съм самотна майка, живея сама с детето си. За живота ни съм избрала да си живеем само двамата и съм абсолютно на 100% категорична, че няма да допусна съжителство с някой мъж. Нежелая да си помислям, че синът ми може да мине по такъв път като твоя. Убедена съм, че ще намериш сродна душа и няма да си самотен. Погледни по позитивно на нещета, не всички жени гледат визията и не всички приятели са само познати. А тежко минало почти всеки е имал, гледай само напред, а не в пресечките по пътя. Желая ти МНОГО УСПЕХ.

4.   Аз съм нещастник,авторче!Правят ме на дроб-сърма,в класа,аз си го правя и съм си го правил!Нрава си мие такъв,явно предпочитам да търпя да ме газят с валяка отколкото да им пусна една хирошима на всички!Ако знаеш как ми се е искало да изцепя един зверски токат на някой в мутрата и да падне и да не се свести повече!Но душичката ми не го позволяват!Проблем е че повечето малтратирани,събират гняв и се озлобяват и се стига,до БТВ НОВИНИТЕ !Момче/момиче разфасова еди кво си!Бъде щастлив!Но знай,обърне ли ти се веднъж живоа на 180 баце винаги ще ти остане травма!
Засега аз искам само здраве!Дори и любова не ме боли,дали я е има,без туй мен никого освен родните и нашите не ме обича! Успех въс всичко!Приятелю!

5.   Номер 4, а защо не го направиш?! Защо предпочиташ да търпиш? Абе много жалки страхливци сте вие бе, от какво толкова ви е страх не проумявам...здраве няма да имаш по тоя начин като седиш и си траеш, и го трупаш в себе си

6.   Моето лично мнение е. Това не са жалки страхливци, а хора с морал, съвест и възпитание. Както номер 4 каза "Но душичката ми не го позволяват"....Имах познат който е имал подобни преживявания и повярвайте веднъж го видях побеснял, нямаше човек и сила която да го спре, а другата светлина е скромно момче което може би и да ударят ще го приживее без да прави проблем.

7.   Ти си доволен.
Ако не беше доволен от положението си, щеше да направиш опит за да се оправиш. Човек почти винаги постига това, което силно го желае.