Споделена история от Други

Корейски свят
Здравейте, само преди 5 години започнах да слушам корейски сериали и филми, питам се дали има фенове на този вид музика и драми... ако има бихте ли сподели ли кой сериали или филми са ви любимите, кой групи най-често слушате, кой са биасите от тези групи.... много се вълнувах когато започнах с най-добрата ми приятелка да си говорим за те красавци/красавици. Колко фенове спод вас има?
We are one! EXO! <3 :* :P

Коментари

1.   Еми... аз слушам също от доста време. Слушам понякога ЕХО, но не мога да кажа, че ми е любимата група, иначе от ЕХО харесвам Кай и Лухан(мисля, че така се казваше). Eхо загубиха иначе мнохо от феновете си, заради спора с Крис, пък и за гаджето от SNSD. Хубаво е че си им останала, , вярна'', така да кажа. Иначе любимата ми група е BTS и хатесвам Джимин и макнето. В една агенция са с 2AM и GLAM :)
Това е от мен
Вечната A. R. M. Y

2.   Жалко че корейците не бичат кючек, иначе 3/4 от БГ щяха да са им фенове!

3.   Зaщотрябвa свичко дa е свързaно със кючекa, тaкa ли инaче корейските групи имaт много фенове, може дa не се зaбелязвaт, но те сa тaм!

4.   Без кючеци са си супер ^^ и аз съм A. R. M. Y но и аз съм EXO-L, но напоследък групата която слушам най-много е BTS, от там биаса ми е ДжонгКук... всъщност са трима той, Джимин и Техьонг <3

5.   Оооо , номер 4 , сродна приятелка :).
Вечната A.R.M.Y
(Номер 1)

7.   Има доста кпоп фенове в България. На мен любимата ми група е ЕХО(тоест и аз съм ЕХО-L) също, но слушам и много, много други....Като започнем от SNSD, 2NE1, Big Bang, Super Junior, BTS, Got7,2PM ии още много. Като цяло кпоп музиката щеше да се хареса на много българи, но тъй като за почти всички те са "китайци" и с дръпнати очи това няма как да стане. Тоест една от най-големите пречки е разсизма....

8.   Според мен не е расизъм.. ами незнание... Има българи, които дори 1 през живота си не са слишали к. поп музика (ако изключию Psy).... преди и аз като не слушах не правех разлика. Даже не можех да позная кой е кореец, кой японец... но със времето започнах.. Лично МОЕ мнение е, че расизма няма нищо общо в този случай

9.   За музика - BigBang, 2NE1
За филми - HeartStrings
Но като цяло си падам по японските повече ;)

10.   Не съм им фен, аз слушам китайска музика. Не разбирам какво толкова се прехласват по тия корейци.

11.   В момента най-любими са ми Infinite, CN Blue, Taemin и отделни песни на други групи, но само момчешките. Сериали - You're beautiful, Heartstrings, Merry me Mery и доста други.

12.   Значи фен съм от 5 години на корейския поп и драмите, много често феновете бъркат имената на биасите си обаче като - Джънг Джънгкук, а то е Чонг Чонгкук и прочие. Обичам музиката и като цяло самата Южна Корея - богата история и традиции, но доста консервативни идеали за красота.

13.   Значи фен съм от 5 години на корейския поп и драмите, много често феновете бъркат имената на биасите си обаче като - Джънг Джънгкук, а то е Чонг Чонгкук и прочие. Обичам музиката и като цяло самата Южна Корея - богата история и традиции, но доста консервативни идеали за красота.