Споделена история от Други

Какво и колко ядете на ден?
Здравейте! Въпросът ми е малко глупав, но ми е интересно да разбера какво и по колко ядете на ден. Аз например ям много и пак съм гладна. Днес например 2 филии намазани с хайвер, половин диня, една риба, огромна салата, боб чорба и отново огромна салата.

Коментари

1.   Попринцип се храня по 3- 4 пъти на ден. Сутрин винаги ям някаква филийка с кашкавал или някакъв салам. На обяд ако съм си вкъщи ям манджа ( каквато има ). А ако съм навън ям някакъв дюнер или бургер. И следобеда ям нещо сладко задължително, вафла или нещо такова. Не винаги вечерям, просто защото не съм глядна. Иначе когато ям винаги гледам да не ям много хляб, не пия газирани напитки.. и това е. :)

2.   Много често ям по 5 сандвича наведнъж. За десерт нещо сладко, например няколко вафли. Обичам сладкото и не мога без него. :)))

3.   Ами понякога ям много понякога малко.
Днес ядох салата от домати с 2 филий хляб, след това 1 пилешка супа. След малко може да хапна още една супа.

4.   ох мила и аз съм така. не съм надебеляла само заради постоянните
лишения и спорта.

5.   Ами аз ям по три пъти на ден. Например днес за закуска ядох 1 филия със сирене диня, за обяд ядох таратор, а сега за вечеря мисля да ям салата с домати и краставици. :)

6.   Може би ти е от пубертета.И аз ям много макар че е различно.Задължително ям сладко и смуча "Лукчета" всеки ден. ям към 7 пъти на ден и обичам да ям и съм "едра" но в никакъв случай дебела ;д

7.   И аз имам неутолим глад и само за храна мисля.
Ям еднообразните манджи на баба ми и често си правя спагети. Според мен храната е смисълът на живота. Любовта с нищо не се различава от нея, и при двете роля играят едни и същи хормони - допамиин и серотонин.

8.   Яж си колкото ти се яде. Един път се живее.

9.   Аз ям следното горе-долу и отслабнах 5 кг:
закуска-една принцеса и чаша мляко, две купчета шоколад
обяд-две кебапчета и средно голяма салата от домати и краставици
вечеря-две праскови
, но често сменям менюто и се храня разнообразно, но не прекалявам и всеки ден имам два часа движение и така месец и половина...

10.   ако си на 10-11 год. е нормално, защото растеш бурно

11.   Лелее остави ме мен, но ти наистина хапваш доста.. Колко килограма си ?

12.   Ям различно, когато е жега почти нищо не ям, когато пък е по-хладно мога да изям огромни количества храна и то главно месо, пържоли, пилешки крилца, кебапчета. За закуска обикновено кроасан, закусвам два пъти, първо ставам в 6 и ям един кроасан, лягам си отново и ставам към 12:00 и ям още един кроасан, към 14:00 ям обикновено 2 кебапчета и салата, към 16:00 нещо сладко (вафла, шоколад), към 18:00 едно парче пица, 19 часа сладолед, в 22:00 ям вечеря(2-3 пържоли, 4-5 крила или една голяма чиния спагети. Това е когато е по-хладно, когато е жега пропускам втората закуска и пицата.

13.   1 ябълкa, 1 прaсковa, 1 бaнaн, 1/2 рибa с мaлко кaртофи, 1/2 пълненa тиквичкa, 2 мaлки кексчетa.

14.   Абе това дето го ядох днес не е кой знае колко полезно... 5,6 мекици със сирене и преди тренировка 1/4 буркан мед. :D
~Trifonak~

16.   Филии с хайвер? :D Не съм ял хайвер през живота си... :D Иначе ядох половин пица (сам си я направих), пих един айран и довечера смятам да довърша пицата. :)

17.   До нас има една пицария чиито собственик е италиянец и прави пиците оригинални като в Рим. Нищо общо нямат с тези в българските заведения. И чак аз се учудвам на себе си как мога на ден да изяждам по 2 пици с тегло по килограм и нещо всяка. Това количество е много дори за цяло семейство, ама просто нямам наяждане заради качеството им. Станах абсолютно гюле заради тях. Чак плаша персонала с лакомията си и за да не ми е неудобно ги поръчвам за вкъщи.

18.   Аз съм момиче на 17 и ям 2 пъти на ден . Сутрин в 8 в купа за супа си слагам 2 лъжички трици с кисело мляко и мед. Обядвам нещо в 11 и това ми е яденето.

19.   Ям по 4-5 пъти на ден, но по малко. Единственото ми "голямо" меню е за вечеря.

20.   До 18

Продължавай все така! След години ще си дръглива, но отпусната с мазнини и целулит. Помни ми думите!

21.   до 17 къде се намира пицарията?

22.   До 21-ви. В Русе до Дунава, казва се Рома.

23.   Аз пък ям много и да ви кажа всички около мен ми се чудят как това не ми влияе въобще!!! Сутрин две закуски, към 10.30 кафе с закуска или 2/3 кроасана, в 12.30 обяд и то обилен иначе няма смисъл -говоря за на? малко четворка с гарнитура, следобяд задължително нещо сладко и вече към 17.00 съм гладен като вълк-и ям най често сандвичи. Прибирам се към 19.30 и вечерям вкъщи и ако нямам късмета да заспя рано, вечерям пак към22.30-23.00!

24.   Леле, като чета коментарите се изумявам, а аз си мисля, че ям много... Обикновено закусвам 1 варено яйце, домат, краставица и понякога чаша айрян. Обядвам нещо, което не включва нитп месо (вегетарианка съм), нито хляб ( понякога ям, но като цяло го избягвам.. Следобяд ям плодове или сурови ядки или овесени ядки накиснати във вода с мед. Пия фрешове почти всеки ден. Не пия газирано, сокове или пък разни там горещи шоколади и тн. Вечерям нещо което не включва меса и тн винаги със голяма салата... Сладко от сорта на шоколад ям 1-2 седмично в малки количества, а мед всеки ден по лъжица