Споделена история от Други

Тялото в което живея.
Аз съм много-грозен, не харесвам нищо в себе си. Цвета на кожата ми е жълта като на арабин, а на всичкото отгоре и съм космат като тях. Може би защото майка ми е наполовина гагаузка? Имам кръгло дебело лице, брада коята ми стига до очите и е супер дебела, черна и гъста. Имам нула самочуствие именно заради външния си вид. Някой от вас ще ми кажат, че външния вид не е важен, а това което е вътре в теб(личността ти). Но в днешно време всеки първо гледа как изглеждаш външно и после те опознават отвътре, а грозниците се отделят от обществото. Затова и никога не съм имал приятелка и надали ще имам. Минавало ми е на ум дали да не се откажа от този "живот", но единственото което ме спира са последствията. Много бих искал да бях се родил в Швеция или Финландия, но живота никога не е такъв какъвто ти го искаш.

Коментари

1.   Иди да ти изпишат хапчета, не се бъзикам, нито те иронизирам

2.   LOL, това за Швеция и Финландия беше доста иронично.
Иначе, ми, като за начало - обръсни се. Прегледай блогове, клипове(има доста такива, които дори ще променят начина, по който мислиш за себе си и външния си вид), излез навън, поразходи се, усмихвай се, спортувай, социализирай се...и вече няма да те е грижа толкова за външния ти вид. Но се поддържай. Обичай се.
А, и това, че искаш да сложиш край на живота си - bullshit.
Успех!

3.   КУПИ СИ САМОЧУВСТВИЕ

5.   Ти като си комплексиран индивид с ниско самочустви.. ни швеция ни финландия щи помогне ; ) България му виновна, че не е красив..

6.   Ти луд ли си къв си ти бе я се стегни и се дръж като мъж ревлио като не ти харесва как изгледаш отиваи да тренираш подстрижи се напраи си фотоепилация под очите купи си яки дрехи и ше се харесаш ти да не мислиш че тея красивите са красиви отсамосебеси глупак!!

7.   Външния вид наистина е страшно важен. Първото, което виждаш в даден човек е това... не душата му! Не знам какво да ти кажа, най важното е да имаш самочувствие, защото на другите им ПРАВИ впечатление, когато не харесваш нещо в себе си и се срамуваш. Подстрижи се или си пусни по-дълга коса, същото и за брадата направо я махни по -добре

8.   А сега си задай въпроса, кое те тревожи повече, че не можеш да си намериш приятелка въобще или, че не можеш да си намериш сравнително красиво момиче. Защото, ако е първото, си и късоглед, хващай някое по-пълно момиче, което страда от липса на обожатели и бъдете щастливи заедно. И аз искам кралицата на бала, ма няма. Истинската любов е сляпа. И страда от деменция, ама подробности. Истинският мъж е космат, само суетните лилипути си епилират крака и гърди. (Крал енотов)

9.   Не се тревожи. Промени малко външния си вид, все пак има козметици и т. н. Ако човек те харесва отвътре пак, независимо от външният ти вид пак ще те обича. Разбрах, че това е генетично, това в смисъл ти не си грозен, просто имаш по-различни черти. И живота е един тук на тази земя. Не се тревожи. Надявам се да съм помогнала. Най-важното е здравето.

10.   Мисля си, че проблема ти е абсолютно решим.Като за начало се бръсни, огромната брада прави лицето да изглежда още по-кръгло и дебело, а може твоето изобщо да не е такова, но брадата ти да създава такава илюзия.Колкото до това, че имаш косми по цялото лице, има доста начини да се отървеш от тях.Например с кола маска на скулите, вярно, че ще го правиш през месец-месец и половина, но не е болка за умиране.Жените също се епилираме, така че се свиква.Само че по-добре поне първия път отиди при специялист, не е толкова скъпо.
Също така започни да се занимаваш с някакъв спорт.От личен опит ти казвам, че момичетата харесват атлетични момчета.Не казвам, че трябва да имаш тялото на култорист, но една спортна фигура събира доста погледи.
Направи си прическа, която ти отива, погрижи се за стила си на обличане...всички тези неща, които изброих променят адски много външния вид на човек.Сигурна съм, че.можеш да бъдеш привлекателен, така че няма с мисъл да се отчайваш.