Споделена история от Други

Запитване за гледачка
Здравейте! Видях тема във сайта относно гледачки, а аз често разпитвам хора конкретно за една. Възможно е някой от сайта да я е посещавал. Искам да спомена, че знаменитости ходят при нея, както и много хора от цялата страна. Моля да споделите откровените си мнения по конкретно за Митка от село Хрищени обл Стара Загора. И по конкретно дали познава за взаимоотношения/ любов и срокове на събития. Моля да споделят хора, на които вече е познала и се е сбъднало в точният срок. Бих дала информация, ако се заформи някаква дискусия и има въпроси към мен. Благодаря!

Коментари

1.   Да, всичко познава, но не забравяй да вземеш Господарите с теб да гледаме сейрче.
Сега сероизно - НЯМА гледачки и ИЗОБЩО няма жив човек, който да познавал бъдещето, особено срещу парички. Прото става дума за добри психолози, които имат нюх и успяват да измамят нещастните будали. Такива е имало и винаги ще има, докато има потребност у човека да контролира. Ти просто искаш да контролираш и не искаш да разбереш, че има неща в света, които не подлежат на контрол!
Давай си парите, ако си падаш по благотворителност, но ако искаш успех - учи и работи, ако искаш любов - търси я или ако имаш партньор инвестирай по-добре във внимание към партньора

2.   Ама ти сериозно ли? ! Все съм знаела, че има хора, които се връзват на всякакви шарлатани, ама чак пък толкова? А, да искаш да ти позная с колко пари ще те излъже въпросната гледачка? И после четем в новинарските сайтове "Баба даде спестяванията си за да и развалят магия". Те тия от това се хранят, намерят някой наивник, почнат да му говорят глупости, как му е направена магия, ама трябва да му се дадат парите да им бае... и докато човек се усети останал без пари! Недей да вярваш на такива глупости, моля ти се! А това, че и знаменитости ходели за пореден път потвърждава какво е интелектуалното ниво на тъй нар. елит в България. Или си мислиш, че щом по някаква случайност си станал малко по-известен, това автоматично означава, че си умен? Едва ли. Особено тук. Не ми се иска да цитирам имена, ама всички знаем за географските познания на една определена личност и не само за нея, разбира си. Та, да, тя е знаменитост, ама...

3.   Мани ги тия гледачки..имах проблем с открадната кола ходих при три..едната каза, че е под вода, другата, че няма да я видя а третата, че вече е разглобена...и накрая я откриха в едно село...дори документите и дисковете си бяха там ,но това е друга тема..

4.   Вие християни ли сте, защото Бог категорично забранява да се ходи при тези. Само си навличате проклятия на главата, хора.

5.   4, я цитирай къде точно Бог категорично забранява да се ходи при тези? И при кои точно?
А ти лично лафил ли си си с Бог или само преразказваш чужди приказки със съмнителна достоверност?

6.   От авторката: Номер 4 и 5 това не е темата. Да, вярно е, че гледачките носят проклятие аз си нося кръста за моите грехове, а Господ не забранява нищо категорично, всеки има право на избор, а Той ще съди за това. Но пак казвам, че не е това темата както и към горните коментари, има истина и във всеки от тях и за шарлатаните, будалите, но има и изключения. Освен това не може категорично да се твърди, че няма човек на земята, който да не познава бъдещето само по нашият си личен опит. В крайна сметка запитването ми беше конкретно към хора, които са посещавали конкретно Митка и дали им е познала или не. Очаквам откровени отговори и ако искате да споделите вашата история, ако имате въпроси и аз бих споделила моята, която е твърде заплетена, за да бъде тя големият психолог с нюх... Темата не е гледачките като цяло. Благодаря на всички писали и се надявам да открия някой който е ходил при нея да споделим, защото наистина живота ми зависи от това.

7.   Той Бог и да се прекланяме на нещо сътворено от човешка ръка е забранил ама ние пак целувамв, плюнчим и почитаме иконоте. И свещите къде пише в библията да се палят свещи. Никъде! Хората са ги използвали да си светят, като се събират дс учат словото. И за гледачките и баячките съм съгласна."" 9 Когато влезеш в земята, която Господ твоят Бог ти дава, недей се учи да правиш според мерзостите на тамошните народи. 10 Да не се намира между тебе някой, който да прекарва сина си или дъщеря си през огън, никой чародей, астролог, гадател, или омаятел, 11 никой баяч, запитвач на зли духове, врач, или запитвач на мъртвите; 12 защото всеки, който прави тия дела, е омразен на Господа, и поради тия мерзости Господ твоят Бог изгонва тия народи от пред тебе. ""Всеки който прави тея дела е омразен пред Госпо!

8.   Значи казвате, че Ванга просто е била психолог? Мога да ви кажа, че майка ми ходи при такъв човек преди много време и той, само по нейн предмет (който тя му е подала в ръцете за момент) е успял в детайли да и опише живота- как се казва тя, баща ми, аз, с какво се занимават родителите ми, какво им се е случвало и какво предстои да им се случи, описал е с подробности характера на баща ми и конкретни случки от живота на близки на майка ми. Така че, хора, не гледайте толкова песимистично на нещата, а хванете някоя книга в ръце (има много по този въпрос) и си отворете очите, защото хора с такива способности съществуват. Колко процента от мозъка си използва обикновен човек? А знаете ли колко използват медиумите? Замислете се! :)

9.   Номер 5, в Библията много ясно пише, че ходенето по гледачки и магьосници е грях. Колкото до самите гледачки, ами нека да дойдат и ми познаят числата от тотото. Хайде, чакам, нека се яви някой голям гадател, нали уж много "познават".

10.   Ама никой не отрича че те познават. Той и дявола вярва, че има Бог.

11.   9, къде е това "в Библията"? Там много точно всичко е разграфено - книга, псалм, ред... Къде по-точно го пише? Дай ги тези 3 координати? Ти с очите си вижла/а ли си, чел/а ли си ги или говориш наизуст?

Щото и в Корана уж пишело, че друговерниците трябвало да се убиват, ама май не е точно така...

Хора, не бъдете слепи и глухи и да се оставяте някакви АБСОЛЮТНИ ТЪПАНАРИ да ви водят за носа! Екстрасензориката е дарба, еволюция, приближаване към Божественото, а не е проклятие и служба на Дявола! На нечисти и незаслужили хора дарби не им се дават!

15.   Защо в тази тема не се публикуват всички коментари??? Два пъти отговарям на номер 11 и коментарът ми го няма!!!

17.   Наистина е много точна и конкретна. Но и много не обича да се говори и пише за нея. Казва че който има нужда от нея ще я намери. Няма такси и тарифи. На мен ми помогна много. Да е жива и здрава жената!

18.   Ако има такава гледачка дето да познава и не взема пари коя е тя?

19.   Здравейте, ходила съм познава чрез молитви. И наистина познава! Евангелистка е, Но това не мисля, че пречи. Усмихната добронамерена взема каквото й оставиш.