Споделена история от Други

За мъжът от този сайт
Здравейте! Може би съм луда и сигурно съм единствената, която влиза в този сайт заради един мъж, който не познавам. Опознавам го от историйте, които коментира тук. Никога не съм виждала такъв истински, откровен и интелигентен мъж.Не ме интересува как изглежда дори. Не си мислете, че съм някоя изперкала хлапачка. Напротив. Но така и не намирам смелост да потърся контакт с този мъж. Срам ме е да го направя а много ми тежи. Дори незнам дали си има приятелка. От това ме е страх най-много. Никога не ми се е случвало нещо подобно. Ако някой друг е попадал в подобна ситуация, моля за съвет. Моля, жените предимно за помощ.

Коментари

1-50 от 52

1.   Интересно как знаеш, че "Именно този" коментар е написан от същия мъж, за когото говориш? Няма начин като се има в предвид, че сайта е анонимен.
И по пътя на логиката достигаме до това, че оставя инициали под коментарите си, по които го познаваш? :))

Е, какви са те? :)

2.   Oоо май си ти и не си признаваш ;)

3.   Опитай се да се свържеш с него и виж как вървят нещата, няма смисал да си губиш времето в надежди... действие трябва ;)

4.   Трудно може да съдиш за някого само по писанията тук, точно защото не си хлапачка трябва да знаеш това.

5.   Може би е Ралф, много често срещани коментари с този инициал. :))

6.   За РАлф ли става въпрос?

7.   За Ралф иде реч, нали? :)

8.   Хахаха, тоя Ралф е всеизвестен тука, очевидно е той... :P еми давай, момиче, искай му някакви координати и да не ти пука - какъв е смисълът да се измъчваш?

9.   Ралф е даа...

11.   Aйде бе Ралф, дай майл
Мила те желае и не знае как да ти каже :)

12.   Аз съм сигурна, че става вапрос за него. Май не е само авторката така. Ама незнам, той е много особен и спазва дистанция май. Но все пак да не го анализираме. Незнам, ако събера смелост ще пусна нов коментар и ще му оставя скайпа си.
Ани

13.   Pалф е :)

14.   Абе не мога да разбера, откъде аджеба сте сигурни, че Ралф е мъж?????

15.   Тук, обикновено, коментарите са анонимни. Значи, става дума за някого, който си пише някакво име. Е, край, от утре и аз започвам да пиша име. Може пък да ми излезе късметът:)

16.   Мъж 26
Сигурен съм че е ралф просто няма никой друг който да се подписва с мъжки инициали. Аз лично винаги съм подозирал че, зад ника се крие жена. Просто той не разсъждава като мъж, а като жена. За мен коментарите му са едностранчиви и повърхностни, но това си е мое мнение.

17.   Мале вие сте луди бе .. как може с напълно непознат мъж Момиче...

18.   Хайде, всички мъже, които пишем в този сайт да се пишем с името "Ралф". Все на един ще му излезе късмета. И след това да не забрави да каже на другите:))))))Всъщност, защо не, може да ни прекара и всичките, за да открие оригинала.На спечелилите - честито! Хахаха!
А, сега сериозно.

Тъй като пишещите сме анонимни, явно става дума за мъж, който си пише някакво име, или поставя някакъв друг опознавателен знак. Много би ме поласкало, ако влизаше заради мен, но за съжаление никога не съм поставял някакъв знак и винаги съм си бил част от общата маса в сайта.

19.   Aми потърси го няма смисъл да чакаш щом е от тук :) напиши че го търсиш и тои ще ти отговори

20.   Хаха, сега виждам какво се случва тук. :)) Първо искам да благодаря на номер 14 и особено 16. Ако имат желание мога да им представя докозателство опровергаващо съмненията им. :)

Вижте, незнам защо сте толкова сигурни, че става въпрос за мен. А и дори да е за мен, едва ли наистина съм човекът за който момичето мечтае. Просто понякога всеки си изгражда лъжливи образи.

Преди време в една друга тема бях писал, че всеки който има желание може да си остави някакви координати и ще ми бъде приятно наистина да си поговорим когато имаме време. За мен е без значение дали е мъж или жена. Не, не съм бисексуален, ако това ще е следващият би въпрос.

А относно това дали съм свободен, от стана на авторката ще кажа че това е наистина сложен въпрос но накратко отговора е че не съм, имам приятелка (дълга връзка), но да, знам че не е това момичето с което ще бъда докрай.

Колкото до идеите на някой да ми използват инициалите, за да "им излезне късмета"...давайте. :) На мен наистина не ми пука. Просто моята цел не е това (колкото и голям фен на секса да съм) :)).

Та така...отново казвам, който иска да ми остави координати. Досега съм си писал с 2-3 души от тук. Много готини хора и не съм го правил никога с тази цел. Ако това са женски разсъждения ок. Поздрави на всички! :))) Айде, че закъснях за работа.
Ралф

21.   Aз лично съм впечатлена от Ale .. Ако ще искам да се свържа с някого, това ще е той. и пак всичко е доста относително - сайта е анонимен. Не знаеш кой се крие зад даден подпис.

22.   Ралф ми изглежда доста стойностен човек. Според мен коментарите му не са никак повърхностни - даже напротив! Не знам, обаче, до каква степен би взел насериозно историята и авторката и ( ако въобще Ралф е "мъжът от този сайт" ). Не крия, че умирам от любопитство да видя той какво ще напише в отговор, или просто като коментар. :)

Мегън

23.   Как може да се влюбиш в човек за който не знаеш нищо... плросто си влюбена в представата за него.... в даден момент си видяла ника му и хоп

24.   А аз съм влюбен в Мегън :Р. Много:))

25.   Мегън изглежда хаплива мацка и не за всяка уста лъжица. помисли пак.

26.   Може пък да е дядо Торбалан? Или пък годинките му са "в повече"?

27.   Аз пък просто искам някой да ми пусне

28.   Пък аз съм влюбен в половината самотни и разведени жени, които пишат тук! :)

*Syndrome

29.   Тук отново заприлича на детска градина. :) Любопитството обаче ме човърка в кой е влюбена авторката. Няма как да съм аз. :) А, щях да забравя...Мегън, ако иска нека ми остави скайп или нещо подобно. Ще ми бъде наистина приятно да я познавам.
Ралф

30.   Ралф, ne_varietatem_timeamus@abv.bg е имейлът ми. И на мен ще ми е приятно :)

Мегън

31.   Мегчо, и аз ти искам координати, че по доста въпроси сме единодушни (то моралистки ли не беще, хапливи кучки, ако щеш дори:))) Ще можем да си"позлобеем":))) обединени - BU(bitches united):Р хихихихихихихихихих

А относно историята.....Хмммм.....Интригата станала като в пореден турски сериал!:Р Кой е "Човекът"? Мистерията около него го прави толкова интересен за момичето, не друго. Не крия, че и на мен ми е забавно да влизам в рзговор с някои от посетителите на сайта, но любов??? Не може, от гледните точки на хората по дадени въпроси, да си мислим че ги познаваме.

Аз лично смятам Ралф и Дядо Торбалан за представители на два ралични типа мъже. Това в кой е (или си мисли, че е:) влюбена авторката ще е показателно (да не споменаваме и интересно).

Няма лошо да се харесваме или не, да сме единодушни или не, но да се идеализираме е лошо, най - малкото дейтвителността винаги е различна от представите ни за нея и най - често ни разочарова:(

И все пак, остава нереално малък процент вероятност, реалността да е по - красива от идеята за нея:))) (това беше опит за оптимистичен финал, като в американска романтична комедия, но "нереално малкия процент" ми го провали:)))))))))))))))))
Чили

32.   Мале , каква стана изведнъж всички си сложиха по едно име след коментара си.

33.   Авторката: ами май не ви беше трудно да отгатнете. Ралф е. Но сега още повече от всякога не ми стиска да му оставя координати. Май трябва да спра да посещавам сайта. Нещата не отиват на добре.

34.   Скъпа Чили,
ще се радвам да комуникираме и извън рамките на сайта :). Имейлът ми е ne_varietatem_timeamus@abv.bg . Пиши ми и ще ти дам и скайп, или и msn - която от двете програми използваш :)

Присъединявам се със задоволство към BU (bitches united) :)

Мегън

35.   Чили аз не казвам че мегън е кучка а само че е прекалено умна и трудно може да я подведеш и да излезеш на глава с нея. това имам в предвид като казах че е хаплива.но нещо ми подсказва че е и много красива. ти семейна ли си чили?

36.   35, пиле, а защо си мислиш, че съм от жените "търсещи" половинката си в този сайт?

37.   Bеднага след предложението за регистрация в сподели, се зароди идея за "опознаване извън сайта", не у един или двама. Хубаво е, че някой го изрече гласно , а още повече ми харесаха освободените хора, които оставят координати без притеснение. Поздравления!

На авторката желая късмет. Тук няколко имена правят силно впечатление, но съм срещала изключително интелигентни изказвания без подпис. Многобройните подписани коментари ли са твоят критерий за "истински, откровен и интелигентен мъж" ? Струва ми се, че със същата сила би се влюбила в повечето посетители на сайта, ако си правеха труда да оставят инициалите си след изказано мнение.

38.   Номер 35, не съм казала, че си нарекъл Мегън кучка. Това си е наша закачка и тя чудесно ме разбра:) А: "не за всяка уста лъжица" си е своебразен комплимент, защото сребърните прибори вадим само за сециални хора:)))

Както виждаш, всичко е в сферата на шегата. Ние имаме чувство за хумор и не си изтълкуван неправилно.
П.П - Мегън, тези дни очаквай включване:)
BU4EVER,
Чили

39.   Bitches united forever:)))
Прилича малко на Манчестър Юнайтед форевър. Любопитно, винаги съм си мислил, че т.нар. "кучка" е индивидуалистка и играе солово. И не мели брашно с много хора, хеле пък със себеподобни. Но знае ли човек.

Когато ярките индивидуалисти се обединят може да стане нещо невиждано. На път сме да видим мощна женска "бич" коалиция.

Да вземем да правим отпор, а колеги? Нещо като доброволна съпротива, пардон, опълчение :)
BFFL Forever /Bloody fools & fuckin' losers Forever/. Предлагам логото да е клетник, паднал на колене пред една могъща bitch, хванала в едната си ръка меч, а в другата - бирена бутилка.

Можем да направим и дерби - мачле - BU4ever vs. BFFL4ever. Приходите от билетите ще използваме за благотворителна цел - за "опознаване извън сайта" на разни посетители, дръзнали да оставят координати.

40.   Дааааам, харесва ми тълкуванието ти на "кучка", номер 39!:) С "по - мека китка" бихме те приели в клуба, но вие така или иначе ще си основавате свой:))) И да, аз самата съм изненадана, че Мегън ми допада много, защото рядко се случва да "срещна" жени, които притежават качества като нейните (в които припознавам и доста свои) и, с които момуникацията да ми е толкова приятна. В същото време сме доста недолюбвани от масата мацки тук, което пък си е допълнителен стимул:)

Само не разбрах, на логото кучката с намордник ли ще е или клетникът ще й е избил зъбите с бирената бутилка?:))) А, и като ще е bitch, да е с бич в ръката, вместо с меч:Р

П.П. - Извинявам се на авторката, че й обърнахме темата на шега. Ааааааааааа, и какво става с Ралф, посвени ли се нещо? Вкарайте новости в интригата:)))

41.   Позабравих да си "лепна етикетчето" под коментар 40, но мога да компенсирам, като под този го сложа на квадрат:)))

Сега четох историята за SFA и малко се разочаровах от Ралф... Мислех, че е по-директен, а той просто "трие" хората от Скайп... Далеч съм от мисълта да го съдя (само приятелски го смъмрям:), но това наистина ми направи доста неприятно впечатление. Казвам го, за да види авторката, че не всичко е толкова розово, че и той е... човек.

Към автора - има един стих на Дамян Дамянов, който ми изплува в съзнанието, нарича се "Интимно". Чукни в някоя търсачка и го прочети (ако вече не си). Определено го асоциирам със ситуацията, в която се намираш.
Ралф, не се сърди, това не е "антиРалф" кампания, а моята гледна точка:)
Чили

42.   Чили, сега пък ще се чувствам виновна, че почерних репутацията на Ралф.

Неволна грешка, може би? А и да не е така да не отказваме авторката да опита, след като видимо има желание...
SFA

43.   А, нека опита момичето. То само така може да се разбере "ще ли го бЪ, няма ли да го":))) Но той пък ще трябва да остави гаджето...тя става една...:) Казах ви аз, че се започна нова сапунка тука:)
BTW, и аз се радвам пак да те видя тук, SFA!
Чили

44.   Чувствата са взаимни, Чили!
SFA

45.   А аз искам да кажа, че това споделяне на симпатии е много ангажиращо за "симпатичния". Задължава някак си. Трябва да внимава да не разочарова феновете си, а така ще се загуби спонтанността на споделянето и реакцията. Да не говорим, че това настройва други пишещи против него. Ревност, злоба, завист може би.
Затова пак споделям - регистрацията и възможността за лична кореспонденция между хората тук, е добра идея като опция.

46.   Дааам, и на мен ми харесват корекциите ти, номер 40 :)
И аз трябва да се извиня на авторката, че й поразводнихме историята, но пък целта се постигна. Мъжът - мечта е дешифриран, авторката не е изперкала хлапачка и знае какво да прави насетне.
Май с намордника и бича е по-оригинално... Пък и по-мръснишко някак:))). Бирената бутилка може да я сменим с нещо по-стилно, Бейлис или Пина колада примерно. Клетникът няма да й избива зъбите, може да сме мизерници, но не сме грубияни...
Остава да сядаме и да пишем проектоустав на групичката.
Я да се пусна и аз по таз нова мода и да туря тук един псевдоним. Сантяго. Не, не ми харесва. Ред Хот Пепърс:)

47.   А така! Сантяго не вървеше, че някак....ми ставаш столица:))) РХП върви, ставаме двама "лютиви":)
Чили

48.   Нещо много лютиво взе да става.:) Чили, изясних вече въпроса, че не съм трил SFA. Ама какво да направя, като тук пиша повече отколкото в скайп. Да почна да се подписвам с Лукчо освен? Всичко пикантно вече е заето... :(
Ралф

49.   Честно казано Ралф ми се струва забавен мъж.Все си мисля че е на години,смисъл олегнал вече и много приятен.Може би наистина не си влюбена в него,а по-скоро търсиш такав вид мъж и си го видяла в неговото лице :)
Lady A xD

50.   Дали Ралф наистина се казва Юли?

51.   А дали не се казва Бойко?

1-50 от 52