Споделена история от Други

Искам да умра
Момче 21, отхвърляно от всички, от жените, без гадже до сега, без приятели, с проблеми с роднините, самотен, живеещо с тийинове около него, които са 100 пъти по добре от него, озлобено, дебело, напълнях доста като се чуствам самотен ям, слаб характер, разбит живот, обиждан вечно от всички около него, не виждам смисъла на живота си, или да умра, или да ида в лудница....

Коментари

1.   И като умреш какво ще постигнеш с това?? ще нараниш семейството си ще ги почерниш и какво? за какво те е раждала майка ти да умреш ли ? я се стегни във живота на всеки човек има трудни периоди и всички сме преживяли и преживяваме такива,но важното е да се изправим и да ги посрещнем с опоритост и сила ,не трябва да се предаваш живота е борба за оцеляване вземи живота си в ръце и не се подценяваи защото във всеки чпвек се крие нещо уникално дори и да не го виждаш ти си уникален по свое му ... и притежаваш нещо което никои освен теб не притежава :)

2.   И кво очакваш да ти кажем?
И е толкова яко, че си написал в заглавието, че искаш да упреш, а в "историята", че искаш или да умреш или да отидеш в лудница.... да умреш ша ти е по-лесно и за тва тка си написал, обаче все пак нищо не разбрахме за кво стаа въпрос... тебе, че ти е яко да се оплакваш-яко ти е! Обаче ако не те мързеше да си промениш скапания живот щеше да искаш съвет ;) Супер си ми интересен пич дай си скайпа ;)

3.   Чакай бе човек къде тръгна да мреш на 21 години? :)
Всеки човек има моменти на слабост и всеки ги преодолява по негов си начин.
Нямал си гадже, бил си отхвърлян от жените.Ами замисли се че не си само ти.

Нямал си приятели - да ти кажа в днешно време човек трудно ще ти каже, че има ИСТИНСКИ приятели.

Самотен - ако често посещаваш сайта ще разбереш, че 90% от хората пишещи тук са също самотни.
Ако всички тръгваха да рухват заради проблеми, то един ден щяхме да се събудим и да четем за масови самоубийства.

Замисли се за всички неща, които искаш и се постарай да постигнеш част от тях.Мотивирай се!

4.   Ето сега ще те науча на нещо ново което не си чувал досега....
***Игнориране*** - С тази нова сила то ще можеш да се разхождаш където си искаш и да игнорираш хора или нещо друго (тоест въобще да не те засяга какво казват за тебе)... още едно нещо което ще ти трябва е да се научиш да НЕ ти ПУКА... ходиш и правиш каквото си искаш и какавто и да е коментар да чуеш спрямо тебе няма да ти пука и така ще си мисленно имунизиран срещо всичко което не ти харесва и тн...

След това.. ако не ти харесва че си дебел, еми отслабни бе човек, отиваш на фитнес след месец ще видиш голямо подобрение... и така бачкаш няколко месеца и си супер... сега това за жените какво да ти кажа... докато отслабваш научи се малко на телесния език, научи се да говориш с хора които теб те интересуват по начин по който да ги даржиш зайнтересовани... това за жените единственото което мога да ти предложа е да излизаш повече и някак си да срещаш нови хора...

Никой не е казал че всичко това е лесно ама кое е лесно в живота... не мисли че аз сам по-добре от тебе и каквото и да било.. можеш да видиш моя пост в "Тинейджърски" наречен "Какво да се прави..." И ще разбереш че не си единственият който е преебан... и аз сам бил "тероризиран" от хора в училищото ма съм се научил да не ми пука какво мислят хората... човек би решил че досега ще си разбрал това... айде стягай се и прави каквото ти казах и ще си ок... късмет :)
- К.Е.

5.   Пич, може коментара ми да не се хареса на някой хора, но виж да се гътнеш винаги можеш това е едно от най-лесните работи в живота. Скачаш от някъде или си купуваш пищак и гърмиш. Въпроса е какво ще направиш оттук нататък. Разбираш ли.

Аз съм в момента в Англия нямам приятели тук. Не излизам често. Играя Football Manager 2009, не съм правил секс от месеци, имам чувството че ще пречукам някой разбираш ли ме, но сам съм си виновен. За това стоя и пия бири, дори като англичанин се напивам от 3 бири. Всъщност не съм ли и аз малко откачен.

Съвета ми извън моите словоизлияния е да заминеш някъде. Просто замини на някоя вила или на село, просто някъде. Остани малко време сам със себе си и размишлявай защо и как си стигнал до тук. (първо да видиш как си стигнал до тук.) И какво праиш оттук нататък разбираш ли. И последен съвет всичко зависи от теб. Всичко в живота.

6.   Вземи се стегни-всичко което си описал СЪМ СИГУРНА,че не е така-УСПЕХ

7.   Сега ще ти разкажа една история ... моята история.
И аз като теб бях едно голямо нищо, жалко че немога да ти покажа снимки преди 8 години и снимка сега. Единствената разлика бе че тогава нямах компютър на който да споделя проблемът си. Доста се поскарах с родителите си и заминах за нов град, съвсем нов град. Причината да замина бе да уча, но покрай това се изградих и като човек. Наистина и аз като теб бях качил няколко килца в повече, така да се каже, и тогава започнах да бягам, ходех на фитнес и след година и полвина вече тежах с 15кг. по-малко и дори бях качил мускулна маса. И сякаш като приказка тогава срешнах и настоящата ми жена. Днес имаме 2 деца и чакаме 3-то, живатът ми се промени и пое към "някаква" посока и сега ти пожелавам същото. М34

8.   Еми това е най-лесното - да умреш. И аз мога да седна пред компютъра и да плачкам на непознати в някакъв сайт "уааа, аз съм 100 килаа и никой не ме искаа". Ако бях останала така, сега нямаше да съм 60 килограма, да съм се подложила на страхотни диети и тренировки и да изглеждам чудесно за височината си. С приказки нищо не става, хвани се да отслабнеш, самочувствието идва най-вече от външният вид!

9.   Не бива да храниш лоши мисли, така няма да се оправиш (личен опит). Трябва да се бориш. Ако не ти харесва да си дебел, наложи си воля, и яж малко. Гледай повече да се движиш - упражнения, тичане или рзходка в парка, това помага. Не позволявай да те обиждат, ако трябва, се бий. Един като набиеш, повече няма да смее (също опит).

Оглеждай се за приятелка. Недей да чакаш непременно някой да те забележи и да дойде при тебе...набележи си някоя и отиди ти при нея...

За всички ни е трудно, да не мислиш, че ние сме цъфнали. Гледай да си поставиш някаква цел в живота, но преди всичко друго трябва да обичаш и да уважаваш себе си. Нали знаеш: уважавай себе си, за да те уважават и другите.

А за умирането, то няма да ни избяга.На всеки му се случва да мисли за това...трябва да се бориме, това е.

10.   Ее пич недей умира бе човек то когато си на дъното по-надолу не можеш да отидеш а и има хора , който са по-зле от теб така че спокойно не за друго , но не се ядосвай и аз съм сам ма сега осъзнавам , че свободата е много важна правя си каквото искам и не ми пука :) ходи на няколко дискотеки и ще видиш че ще мислиш по друг начин
айде
Жоро 22

11.   Вземи се в ръце!!!

12.   Не се самосъжалявай, ами се стегни защото си още много млад да си мислиш за подобни глупости! Спортувай за да подобриш фигурата си ! Това дава тонус , а и външния ти вид видимо ще се подобри. Ще си намериш гадже, ако престанеш да мразиш себе си. Покажи на хората хубавата си страна и ще видиш, че всичко ще се промени. Бъди смел
а не хленчещ женчо. Желая ти само красиви мигове!

13.   Шшшшшшш не така момче знаеш ли аз съм момиче на 22 нямам приятелки за гадже да не говоря ужасно съм самотна но въпреки всичко излизам уж на разходка обикалям центара и се прибирам знаеш ли колко е гадно ама въпреки това уча грижа се за себе си та сега стига толкова за мене виж сега върви на фитнес разхождай се и ще видиш че ще срещнеш някой приятел после може би гадже ....искам да кажа да се промениш изцяло прави неща за който само си си мечтал знам че е трудно но живота е такъв

14.   Aко отслабнеш те взимам... :)

15.   Ами, промени всичко това. Всеки сам си прави живота...

16.   Общо взето в тоя шиб*н свят се гледа само външния вид.Резултата е, че ако отслабнеш ще имаш и приятели и приятелка.За тва ще ти кажа направо, т'ва дето всички са ти намекнали в горните коментари-ОТСЛАБНИ.И ако се чудиш-да това е решението.Оттам ти идва и самочувствието и всичко тръгва нагоре.Вземи малко се ядосай на простотията около тебе!Излей си гнева в тренировки!!!

17.   Човече и на мене не ми се живее ама няма как,
а на тебе ти препоръчвам да се ориентираш към някои вид спорт ако си пълничък започни с фитнес и така....
помага много от опит го знам

18.   Добре бе аз съм си кльощав от малък, пък никоя не ме ще!
Освен да надебелея, а? :)))

*Syndrome

19.   Cпоко и на мен ми тежат много неща но фитнеса те растоварва едно ще отслабваш второто се расейваш пак не само външния вид е важен във всеки човек се крие нещо уникално ще намериш хора който те ценят такъв какъвто си

20.   Майка ми казваше: "Който иска да умира, значи иска да се жени." :)

21.   Момче, няма от кво да се притесняваш.. Много са в това положение и да, гадно е! Нека ти разасня младежките типични навици - Трабва да си слаб.. тей де нормален.. някои си боядисват косата пускат си леко дълга коса, но не много дълга, но достатъчно за ФешЪн Прически :д .. колкото и зле да звучи, голяма част от момитетата харесват такива.. Прекарвай много време във фитнеса, лека диета, купи си някои неща и общо взето поддържай добра външност и самообладание, самочувствие, също... и още нещо не обичаме нито кльощави и предпочитаме малко по - изсулени панталони..

Извинявай, попрекалих с разасненията, но се надявам съветът ми да е полезен...

0т:
Керемитка Тухлевова Къщова
[= УСПЕХ! =]

22.   И аз съм прекалено отчаян от скапания ми живот ,надеждата която ме крепи си отива от мен.. пиши ми на goodboy_93@abv.bg

24.   Обърни се към Господ. Той ще те спаси. Ако искаш повече информация ми пише на скайп faith_in_the_Jesus :) Аз съм момиче и съм на 14

25.   прочетох много коментари и по голямата част бяха орентирани към отслабване!Не е проблема в килограмите а във психиката на човека.какво значи отслабни и всичко ще е супер???трябва да намери промяна в себе си,да разбере сърцето си и вътрешното си спокойствие.....промени мирогледа си към светъ!!!всичко се прави постепенно със бавни крачки докато един ден разбереш какво те прави щастлив,защото понякога незнаем във действителност какво ни прави щастливи!!!смисъла на живота е в самия живот.замисли се колко е хубаво да се събуждаш сутрин и да имаш цел която да изпълняваш,смисъла намери и това е крачка към щастието....когато бях малък ,като момчето изобщо не съм се замислял за живота а го живеех на хаос и верно беше много бурен и весел.сега години много от тогава мога да кажа че да разбираш живота няма да ти помогне!!!помоща идва от вътрешното разбиране или така наречения (мироглед на Човек.всеки има неща за който му е труден живота,но трябва да се търси положителното във всичко.и аз и всеки има по една или повече болки в живота.моята е че все още нямам дете,но един ден дай боже и това ще стане всичко е до вярата на човека а болката си е болка!!!!тези хора който ги познаваш и обичаш намирай смисъла във тях давай всичко за хората и когато се научиш да си добър човек ,тогава ще бъдеш малко по щастлив или много по щастлив.една думичка определя всичко ЛЮБОВ....дори и сега да не я виждаш и чувстваш.И Тодоров

26.   и аз съм така, обаче на 18 години и без приятелка до момента. Правил съм се на олигофрен, за да се харесам на момичетата, не става. Бил съм себе си-пак не става, но спокойно, всичко ще си дойде на мястото, не се отчайвай. :)

29.   Слушай какво, Пич:нищо не печелиш когато умреш, но и нищо когато останеш Жив. Просто още едно магаре да изкарва пари на богаташите, които също ще умрат!!! Странно ли ти е? !

30.   Хей, хей на 20 си нали? Животът е пред теб! Дебел си, ами отслабни. Потърси си работа, за да плащаш учението си. Щом имаш специалност, живота ще се нареди. Остави момичета, ще си намериш. Бъди положителен.
Не забравяй:ЖИВОТА Е ТАКЪВ, КАКЪВТО ГО НАПРАВИШ!

31.   http://www. youtube. com/watch? v=GJrJBYPLAPk

гледай го и ще промениш решението си

34.   Аз съм момиче, което има мн проблеми със семейството и всички я мразят. Искам да умра и да си приключи... :( :( :( :( :(

Сбогом шибано семейство!

35.   Не искаш да умреш, искаш нещата да се променят!

36.   Не дей те така да и говорите така се чуствам и яз така
това горко момичеенсамотно. :((