Споделена история от Други

Къде изчезна SFA?
Темата е малко странна, но ми липсват коментарите и мненията на SFA .... който посещава сайта по-редовно ще знае за кого става дума..т я дава може би едни от най-стойностните и смислени мнения по дадени теми. Малко са хората оставили подпис под поста си тя беше от първите и имаше адекватно мнение по всеки един въпрос......... ако четеш все още пиши поне защо вече не се включваш :(

Между другото всички имащи смелостта да застанат зад името си определено имат какво да кажат, всеки един от тях прави впечатление с начина си на мислене и изразяване, дори и във този виртуален свят се отличават наистина много, което ме кара с интерес да следя темите и мненията в тях - Ралф, Мегън, Чили, Криста, Але, съжалявам ако изпускам някой но това са тези които ми правят най силно впечатление и разбира се на първо място SFA !!!

Коментари

1.   Тук съм :)
Всъщност не пропускам нито една история, нито коментар... просто съм страничен наблюдател.

Причина за да не се включвам в коментирането - много. :)

И... да :))) благодаря за милите думи.
SFA

2.   Радвам се, че си добре! Много поздрави от мен и ти желая всичко най-хубаво от сърце. И пиши по някой друг ред. ;)
Ралф

3.   Причина предполагам са злобарите, които сипят злоба и негативизъм по хората, които даже не са казали нещо лошо. Виждала съм такива нападки и към СФА, без тя да е казала нещо лошо за някой.Пълно е с такива и тук, както навсякъде...

4.   Ах Саби,Саби обичана си от посетителите,кажи им причината,заради която разсъждаваш тъй трезво и си надраснала възрастта си!Животът и изпитанията са те научили на всичко лошо което те заобикаля,да го преодоляваш!
InCoGnIToR!

5.   Ралфи, ще видиш ти. :))) Да пиша по някой друг ред - нямам против, но е малко трудно след като си ме изтрил от скайп.

№3, не е това причината. Непознатите хора тук не могат да ме засегнат, нито да ме откажат от коментирането...
А и всеки защитава тезата си. Често срещано е... "повишаването на тон" в тези случаи.

№4, едва ли съм толкова обичана :))
А причината не понася на всеки + това не е необходимо да я разказвам на всеки. :)
И тук искам да вмъкна, че трудностите, които живота е сервирал на теб също не са малки. Можеш да се справиш, нужно е да си повярваш. Не губи надежда... :))
SFA

6.   Лигава работа..
честно , тук стана зле ..

7.   Много се радвам, че SFA е добре и е още тук! Преди няколко дни имаше една история - "За мъжът от този сайт", всичко което сподели жената в нея се отнася и за мен, само че аз го чувствам към SFA :) Спомням си, че в началото когато открих този сайт влизах единствено заради нея, даже в някои истории когато се бяха събрали много коментари не ги прочитах всичките, а направо превъртах надолу да видя какво е казала тя :)

Така че SFA макар да нямам смелост да ти пиша, бъди убедена че са много хората, които те обичат :) които биха искали да те познават и мечтаят да имат приятелка като теб!
Magic Affair

8.   №6, гони ме лигавата треска тия дни, прощавай ;)

№7, изненадваш ме :))
И искам да кажа, че съм човек напълно равен с всички вас и не ви е необходима смелост, за да комуникираме... само желание :)
SFA

9.   Хахаха, забелязвате ли, че откакто мина онази тема за влюбването на една жена в псеводинима на непознат мъж, всички започнаха да пишат някакви имена под коментарите си. Ех любов, здравей, здравей!:)

10.   ... И много "любови" излезнаха наяве :)

11.   Да, сайта си стана с "регистрации" вече от само себе си ;)
П.С. SFA, не сам те трил. Просто изключително рядко влизам в скайп. А твоя обожател искам да го питам на каква възраст е. Ако е подходяща да ти остави скайп иии... умната и двамата :))) А той да не е толкова срамежлив. Все пак е мъж. Айде, поздрави от мен :))
Ралф

12.   :) Преди доста време и аз бях писала темичка за SFA. И аз съм от хората, които смятат, че това е едно изключително умно и добро момиче... Бих се радвала отново да чета твоите коментари,мила...

13.   Преди време някой беше написал "вездесъщата SFA". тя изчезна за малко и вече ни липсва, нали ? На мен също. Бях писала на някаква тема и някак ми се искаше да видя и нейния коментар. Странно, нали ? Имало е грубости и по мой адрес, но поне е хубаво да усещаш все пак подкрепа от хората тук. А те са повече. Приятно ми е да чета твоите коментари, SFA.

14.   Ралф, то май е обожателка :) И май иде реч за приятелство :)

Мегън

15.   Никой не е незаменим, 13 :)

16.   Мегън, нещо изпуснах май нишката. :)) Съжалявам в такъв скучай за горния коментар. :)))
Ралф

17.   Ралф, извинявам се в такъв случай... просто забелязах, че липсваш в листа с абонатите ми.
Както и да е, това не пречи да драскаме по някой друг ред тук :))
Поздрави от мен... :))

№12, помня те, темата също :) Благодаря за останалото.

№13, причината да спра да коментирам не е етикета ми, поставен от хората тук.
В последно време чувствам, че съм изгубила способността си да се изразявам... да помагам... различно е...

Между другото никога не съм предполагала, че ще прочета подобни неща от хора в анонимен сайт. :))

№15, наистина ли го мислиш? Надявам се с този въпрос да не оставя впечатлението, че се изтъквам като "незаменима"... далеч съм от това - говоря по принцип. Няма незаменими хора?
SFA

18.   Мисля го, да, но го написах в отговор на коментиралия/лата под номер 13 :)

19.   Oт авторката: нямах възможност да влизам няколко дни и много се зарадвах на коментарите от SFA :) Да уточня - момиче съм, но мисля, че полът няма значение когато един човек ти направи впечатление с начин на мислене, изразяване и т.н. Просто винаги съм следяла темите тук и за мен самата е било интересно това, което пише SFA !

до номер 6: като е лигаво напусни сайта или поне не заемай място с безсмислени коментари.

А към Ралф бих се обърнала с това, че и мъж да бях това да се възхитя на някой просто от мненията му по дадени въпроси не значи влюбване и тем подобни. На теб също се възхищавам но далеч не съм влюбена, там вече е съвсем друго.

SFA ти не можеш да изгубиш тази способност да помагаш на хората тук, то си е в теб винаги си намирала какво и как да го кажеш както и да е винаги на място. Искрено се надявам скоро да видя коментара ти под някоя тема :)

20.   Големи баданарки падат тук. Възхищения, любови, "Птиците умират сами" и какво ли не още.
На младата дама, писала историята, искам да кажа, че да се захласнеш по коментарите над един псевдоним, трудно може да се отъждестви с влюбване. По тази логика, аз съм доживотно влюбена в Димчо Дебелянов! Дали заради това да не спра д а чета поезията му? Или, изцяло да спра да чета? Е, да - той отдавна е покойник, но ако се позамисля, мога спокойно да цитирам имената на още поне трима, този път съвременни, поети. :)

21.   Обърках малко историите. Коментарът ми се отнася за историята "За мъжът от този сайт". Но те май вървят паралелно с настоящата. :)

22.   "5. Ралфи, ще видиш ти. :))) Да пиша по някой друг ред - нямам против, но е малко трудно след като си ме изтрил от скайп."
E, той, Ралф така прави принципно - особено пък ако си влезнала в контакт с него и нещо, не си му харесала. Но пък е много добър в оправданията :D

23.   Номер 22, предпочитам да не отговарям на коментара ти. Единствено искам да кажа, че от този сайт съм си писал с 3-4 човека и повярвай ми не съм го правил с каквато и да било идея за нещо повече от това... Съжалявам, ако съм обидил някой. Пиша и тук и в скайп, когато имам време единствено. Това не е оправдание. Но, ако ти звучи като такова...ок, за мен няма значение. Пак казвам, нямам задни мисли към никой, най-малко си търся половинка тук или секс и тн. Ако някой иска да си пишем в скайп да заповяда, ще ми е приятно. Ако някой иска да пием по бира да заповяда. :) Това е!
Ралф