Споделена история от Други

Обичам я, но не знам как да го показвам..
Моля ви да ми помогнете.. Аз съм на 20 години, имам приятелка от 8 месеца сме заедно, но някак си не мога да покажа, че оценявам всичко, което тя прави за мене, а тя прави много.. дори бих казал прекалено много за мен, тя е перфектна.. Как да и показвам, че оценявам всичко как да и докажа, че тя е най-важното нещо в живота ми.. Не знам как... Моля ви помогнете ми не искам да я загубя... Тя ми е казвала, че когато не и показвам, че оценявам всичко, което прави за мен не се чувства щастлива.. МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ... :(

Коментари

1.   Има толкова много начини: напиши й стихотворение (или го препиши отнякъде :) ), направи й подарък без повод, приготви й вечеря... ако щеш й направи Айфеловата кула от клечки за зъби. Въобще всяко нещо в което си вложил лични усилия, време и внимание ще бъде разбрано, прието и оценено!
Ако не си склонен да направиш нещо подобно, забрави да има някакъв друг "лесен" начин да й го покажеш и засвидетестваш. То ако действотелно е така, ако "не ти идва отвътре" да направиш нещо подобно за нея, би трябвало да се замислиш сериозно обичаш ли я изобщо?

2.   1. Разбираш кои са любимите и неща.
2. Правиш ги.
Пример:
Обича пица (кой не обича пица). Спестяваш 10 лева, поръчваш пица и купуваш сок, с някой филм, влияе благоприятно.
Обича цветя (момичетата по принцип обичат цветя). Купуваш и малко цветя и й даваш. Дори не е нужно да и купуваш. Намираш отнякъде и й откъсваш. Аз редовно късам разни цветенца и ги подарявам на приятелката си. Не е нужно да е цял букет, роза или нещо друго. 2-3 маргаритки са достатъчни.

Цаката е в малките неща. Там се крие радостта. Усещаш тънкостите и ги прилагаш. Може примерно да я заведеш на място в града, където е високо и се вижда залеза примерно. Не е нужно да харчиш много пари и да правиш кой знае какви серенади за да направиш жена щастлива. Може и с малко. ;]
Опитай, все нещо работи. От опити не се умира. =]

3.   Колкото повече почнеш да и показваш, че си влюбен, толкова по-бързо ще те зареже. Ще й станеш скучен, жените обичат да бъдат държани в напрежение и да знаят, че мъжа не е зависим от тях. Показвай, но малко!!!

4.   Кое точно те притеснява просто да и го кажеш? Не ди сигурен в чувствата си? Страхуваш се да изглеждаш слаб, чувствителен? Ако ти е трудно с думи, опитай с жест. Подари и цветя, остави и бележка с послание до леглото, измисли нещо, но ако я обичаш, не прави грешката да си темерут, защото в един момент ще и писне и ще останеш с пръст в уста, а гакива като нея трудно се намират днешно време, повечето са егоисти.

5.   ами тогава и кажи, каквото мислиш. смело.
и не чакай, защото аз веднъж на твоята възраст се правих на корав и така чаках няколко години, и накрая тя ме заряза като мръсно коте, като ми каза - "ти веднъж не каза, че ме обичаш".
и беше права...

6.   авторе ,коя зодия е твоята любима?Кажи ми и ще ти дам най-добрия съвет...

7.   Зодия дева е.. :)