Споделена история от Други

Телефон
Здравейте! Искам да попитам дали има сред вас хора които са пазарували телефони от елит мобил. Искам да разбера дали са коректни, дали е имало проблеми със вас при доставките и т.н. В случая ще си взимам Samsung Galaxy S4 и ми трябва коректен сайт . Благодаря предварително !!!:)))))

Коментари

2.   От какъв зор ще го взимаш от сайт!? Само си усложняваш живота. Отиваш в "Глобул", "Виваком", "Емтел" или там където решиш и си вършиш работата на ЧЕТИРИ очи!
П. п. -Поздравления за избора на телефон! Ползвам същия. Уникален е! ;) :D

3.   Моя телефон си го взех от Елит Мобил, Варна. Всичко беше коректно, точно и бързо. Много съм доволна.

5.   Шматка

6.   rvmobile!! Там са чисто нови оригинални с гаранция.. взех си с4 за 590 лв.

7.   Нямам думи, с които да опиша възмущението си от тази "фирмичка". Обикновено собствениците на малките бизнеси се грижат да поддържат невероятно висока репутация за да могат да се издигнат сред огромната конкуренция. Някои дребни душици обаче си мислят, че все още живеем в 90-те. Свързах се с тях за iPhone защото предлагаха най-ниската цена в интернет. Потвърдиха ми по мейл и по телефон, че апаратът е нов и го имат наличен. Оказа се Refurbished (Pre-owned). Още като видях кутията с надпис Pre-owned ми стана ясно. Питах ги защо ме излъгаха, че е нов и неразпечатван? Твърдяха, че е нов. Телефонът имаше два стикера отгоре (прозрачни) а под стикерите ясно личаха драскотини и мазни отпечатъци. Ръцете им трепереха и нямаха търпение да напишат гаранцията. Не платих и си тръгнах разочарован. Преди да тръгна един от служителите направи най-непрофесионалния и нагъл коментар, който съм чувал през живота си - "Еее вие какво искате, стар модел е, няма да намерите нов". Ако искате да се опарите, купете си от тези класни мошеници!

8.   Приятелю, това мнение в колко още форуми ще го публикуваш след като току що си се регистрирал :D

Фирмата е коректна, доста познати имам с телефони оттам

9.   Не съм ви никакъв приятел, изразявам свободно мнението си тъй като интернет е свободна зона.