Споделена история от Други

Какво мислите за eMAG
Мисля да си купя едни слушалки от там защото не намирам тази марка никъде другаде. Какво мислите за този сайт. Бая реклама му правят на всякъде но също така бях и чувал че са некачествени стоки, това вярно ли е. Може ли да му се има доверия. Благодаря.

Коментари

1.   http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=1&document_id=5597

2.   Скъпичък е, иначе бива. Още са ентусиасти и си вършат добре работата.

3.   2, как ще е скъп, чуваш ли се? Точно от там съм купувал неща на безценица, на цени значително по-ниски от най-евтините магазини. Купих си микровълнова и дъно за компютър, не съм имал проблеми с тях веч няколко месеца. Съседите си пазаруват редовно. До сега имаха проблем само с една хлебопекарна, но веднага им я ремонтираха без пари, понеже беше в гаранция. Аз лично мога да кажа само хубави неща.

4.   Румънци са. Не бих си купила нищо от румънец.

5.   те нямат телефон за връзка бе човек, ти ако имаш рекламации трябва да го пращташ в Букурещ на свои разноски. Имах проблем, понеже поръчах телефон и преди да дойде поръчката видях, че характеристиките в сайта не отговарят на истината. Нвма възможност за отмяна на поръчката!

6.   Купих си телефон и съм предоволен.
Поръчах го в 1 през нощта, обработиха ми поръчката и на другия ден след обяд телефона ми бе пред вратата.
Цените също са много добри. конкретно при телефона, който взех разликата, спрямо същия модел в официалните магазини на операторите беше към 70-80лв .
Освен това с телефона имах и подарък 16гб карта, което не е никак лош подарък.
Та с две думи препоръчвам сайта с две ръце.
Успех с покупката!

7.   3, това, че 2-3 неща са ти излязли на безценица не означава, че магазинът не е скъп като цяло (в сравнение с OLX, да речем). То и на Billa можеш да ходиш да дебнеш само промоциите, примерно, но това не означава, че там е по-евтино от Metro, Kaufland или Penny.
И кой е казал нещо лошо?
Мисли малко с горната глава!

8.   7, не знам как търсиш и какво гледаш, ама аз съм купил няколко неща лично за себе си, но половината ми съседи редовно пазаруват от там и много често, когато сравняваме цени, обсъждаме и т. н., точно там е най-евтино. Сега аз на тебе ли да вярвам или на себе си и наблюденията си? ТИ мисли с всичките си глави.

ПС: Ало, в olx ако гледаш втората употреба, нормално е да са по-евтини. Макар че аз последно, като си купих дъно, дори и втора употреба бяха на цената на новите в Емаг. Като лъжеш, се усещай малко.

9.   4, ами то и от българи не си е работа да пазаруваш, дай сега да заклеймим всички българи и да си минем на лично производство. Аман от предразсъдъци.

10.   Не разбирам защо сравнявате сайт за безплатни обяви (olx) с онлайн магазин. Пазарувала съм 2-3 пъти от eMag и съм много доволна, включително и от цените.

11.   5, аз като вляза в сайта виждам най-горе един линк "Контакт". Като кликна на него ми се отваря една страница, на която "най-неочаквано" виждам телефон за контакт. И то български. Започвам да си мисля, че гледаме различни сайтове.

12.   5, как няма телефон за контакт, сложи си очила. Като влезеш в сайта, най-горе има бутон "контакт". И това за Букурещ от къде го измисли? Нито се праща в Букурещ, нито е за твоя сметка, защото пак казвам, комшията ми имаше проблем с хлебопекарна и му я оправиха напълно безплатно и не е плащал дори и доставката. Като говорите глупости, се усещайте вече, че заблуждавате хората така. Ако ен сте запознати, по-добре не коментирайте, защото така не сте особено полезни, дори напротив.

13.   Нямам доверие в този вид пазаруване
Искам- око да види, ръка да пипне
Поръчвал съм книга, трябваше да пристигне на другия ден
Изтъкнаха ми някакви причини и я получих на третия ден
Учудващо намерих същата книга със 6лв по-евтино в нормална книжарница - отделно набутване на пари за доставка
Имам опит и с една компютрна част, но там сагата е дълга и не искам да ви заниавам
За дрехи и обувки и дума не може да става, предпочиам да видя как и стои преди да си дам парите
Отделен е въпроса, че играе яко фото-шоп
За мен поне тези саитове са спекуланти и продават някакви стари модели на нови цени
Всеки си решава за себе си но аз и доста приятели се отказахе, дори един приятел които живее в чужбина ми разказва как при тях вече имало отлив от този начин на покупки заради многото злоуотреби с банковите карти

14.   Аз лично съм доволна от eMAG, повечето продукти са на промоция, доставката е безплатна и е до 24-48 часа, много са корекрни!

15.   Не съм доволна от Е-MAG поръчах блендер на 2-рата седмица отказа да работи, върнах го за поптавка, цял месец чакам да го върнат, обаждам се, отговора е ще ви информираме, когато е готов, до този момент не са ми го върнали, тел. за контакти с тях са свалени от сайта, мисля да се обърна към защита на потребителете

16.   Поръчах телефон, нисък клас, за подарък. Телефонът дойде, макар и с известно закъснение, но какво се оказа в последствие. При опит да заменя мелодията на звънене, търсейки навсякъде из менютата не намерих такава опция. След като намерих в Гугъл оригиналното упътване и следвах стъпките на производителя, стигам до стъпка която в този апарат просто липсва... След това се оказа, че и други команди липсват. Е как да пазарувам пак от този измамнически сайт - ЕМАГ? Никога повече!!! Сега като прочетох и нещата за забавянето с отговор от тяхна страна за връщането на закупени стоки до изтичане на 15 дневният срок отпуснат от тях, напълно се убедих че повече няма как да ме имат като клиент. Добре че телефонът не беше скъп....