Споделена история от Други

HTC One & IPhone 5
Здравейте.. исках да попитам, според вас кой от двата телефона е по-добрият... т. е да не забива, бърз нет, добро меню и т. н., ако може всеки от вас да си каже мнението-кой от двата би си взел.
Някой, който няма нито един от двата, но пък е доволен от своя.. пак може да даде някаква идея :))

Коментари

1.   Google Nexus 5 - Цена ~600лв.
4-ядрен процесор ~2.35Ghz
Много рам. В общи линии това за мен е един доста добър телефон. 100% по-добър от HTC, да не говорим за iPhone! Ако ти се чака още, скоро ще излезе Nexus 6, но не знам на каква цена. Съветвам те да си купиш Nexus 5, това е истински телефон.

2.   Виж на този линк?
http://news.smartphone.bg/novini/htc-one-sreshtu-iphone-5-test-za-izdra-zhlivost-video/

Прочети статиятя и виж клипа

3.   HTC

4.   Това е телефонът - http://oneplus.net/
За 300$ забива в земята и HTC One и IPhone 5 и IPhone 6.
Единственият му недостатък е несменяемата батерия, но тя и на айфона е такава.

5.   Аз съм много доволен от samsung galaxy s4 и от андроид като цяло. Бях на ios преди, чесно казано не бих се върнал. На иос и признавам само дизайна че е елегантен и хубав, но всичко дриго е ограничено до безкрайност. Както има едно казване, ако искаш телефон равностоен на компютър - вземи андроид. Ако искаш мобилно устройство вземи иос. Иос си върши работата, бързо лесно и удобно но според мен има хиляди неща които не може да прави а андроид може. Хтс като цяло са много добри според мен, не съм ползвал но следя всичко около телефоните и мобилните новини като цяло, за мен самсунг и хтс са много добри. Пък и говорителите на хтс оне са незаменими. Иос по скоро ако си богаташ и имаш възможноста да имаш и иос и андроид. Да си вършиш работа, учене с андроид и да се фукаш и говориш с иос. Моето мнение като цяло - иос не си заслужава парите. Ако сигурно си решил между тези два телефона, лично според мен хтс е по добре

6.   HTC One :) Iphone е просто име вече, нищо особено.

7.   HTC One

8.   HTC One, човек. Аз съм изключително доволен. Няма да съжаляваш. Iphone 5 се изтърка. :)

9.   аз имам iphone 5 и съм много доволна, вземи си него, няма да съжаляваш

10.   Вземи си S5 вместо да робуваш на името "ябълка"

11.   Имтернета не зависи от телефона. Аз ти препоръчвам Nexus 5. Най-добрия избор за много по-ниска цена от iPhone- a.

12.   iPhone 5S. Има го, дори на по-ниска цена от 5. :) Имам 5S и като цяло съм много доволен, най вече от операционната система, дизайна и лекотата с която работи.

13.   От Автора:

Благодаря за мнението на всички, IPhone си е супер телефон, Самсунг като цяло ми харесва, така че и за него мога да си помисля, но съм имала 2 Самсунга и не мога да кажа, че съм много доволно.. ест. че зависи и от модела де, а и доколкото виждам и от коментарите HTC преобладава, на мен също ми допада, така че може би HTC е по-добрия избор :))