Споделена история от Други

Имам нужда от помощ!
ЖИВОТЪТ МИ Е ПЪЛЕН АД ТУКА. ВСИЧКО ОКОЛО МЕНЕ Е УЖАСНО, НЕ МОГА ДА ИЗТЪРПЯВАМ ВЕЧЕ НИЩО, ХОРАТА СА УЖАСНИ. ВСЕКИ ПЪТ ГЛЕДАМ САМО ГАДОВЕ, ДЪРЖАТ СЕ СУПЕР ГАДНО И СЕ ДЕПРЕСИРАМ. ИМА ЕДИН ДЕТО СЕ МИСЛИ ЗА НАЙ-ВЕЛИКИЯ И ПОВЕДЕНИЕТО МУ МЕ СТРЕСИРА И МЕ СКАПВА ТОТАЛНО. ЗАГУБИХ ВСИЧКО ВЕЧЕ-ПРИЯТЕЛИТЕ СИ, ЗДРАВЕТО СИ, ЛЮБОВТА СИ, ЖИВОТА СИ..

НАШИТЕ СЕ ДЪРЖАТ УЖАСНО С МЕН И НИКОГА НЕ САМ ПОЛУЧАВАЛ ОТ ТЯХ ПОДКРЕПАТА, КОЯТО МИ Е НУЖНА, ЗА ДА ЖИВЕЯ. ВИНАГИ СЕ АЗ ЗА ВСИЧКО САМ ВИНОВЕН, ВСЕ МИ ВИКАТ, ЧЕ САМ ДОЛЕН, ПРОПАДНАЛ ЧОВЕК, ЧЕ НИЩО НЕ СТАВА ОТ МЕН.

САМО БРАТ МИ ГЛЕДАТ-ТОЙ ПСИХИЧНО НЕ Е ДОБРЕ, СМЕЕ СЕ БЕЗ ПРИЧИНА, ПРАВИ БЕЛИ В НАС, ГОВОРИ СИ САМ НЕ ХОДИ НА ДАСКАЛО, ПО ЦЯЛ ДЕН СЕДИ В НАС ПРЕД ТЕЛЕВИЗОРА И ЗАПОВЯДВА КО ДА МУ ЗЕМАТ ЗА ЯДЕНЕ. АЗ НЕ ГО ПОНАСЯМ ВЕЧЕ. ТОЙ Е УЖАСЕН И СЕ КАРАМЕ ПОСТОЯННО. СИЧКО МЕ СТРЕСИРА ТУКА, ПОСЛЕ ТОИ ЛЪЖЕ МАИКА МИ, ЧЕ ГО БИЯ И ТАКИВА НЕЩА И НАШИТЕ ПАК ГО ЗАШТИТАВАТ И СА ПРОТИВ МЕН. ВСЕ С МАИКА МИ Е ТОЙ И ГОВОРЯТ ЗАД ГАРБА МИ.

ВУЙЧО МИ ПЪК ПИЕ И ПРАВИ СКАНДАЛИ. ЧУПИ, БЛЪСКА..КАКВО ДА КАЖА ВЕЧЕ НЗ ...
ИЗЛЯЗА НЯКАДЕ ПОЧВАМ ПЪК С ТЕЯ УЖАСНИ ГАДНЯРИ. НЕРВИИИ!

ИМАМ И ДРУГ ПРОБЛЕМ И ТОЙ Е МН СЛ0ЖЕН ... ;( ;( ИМАМ СИ ЕДН0 М0МИЧЕ И МН СВИКНАХ С НЕЯ ПИШЕМ СИ СТАНА 5 МЕСЕЦА НЯКАДЕ П0 СКАИПА, ОБАЧЕ ТЯ Е ЧАК В АМЕРИКА И ЖИВЕЕ ТАМ С ВТОРИ БАШТА ДЕТ Е 64 ГОДИШЕН И Я ТОРМОЗИ ПОСТОЯННО, А ТЯ ПЛАЧЕ СЪСИПВА СЕ ОТ МЪКА И Б0ЛКА ;(;( МАИКА И СИ ЖИВЕЕ СПОКОЙНА В БГ И НЕ И ПУКА ЗА ДЪЩЕРЯ И ...
ТЯ СЕ ЖЕНИЛА НЯКОЛКО ПЪТИ И ИМА МН ДЕЦА ОТ РАЗЛИЧНИ МЪЖЕ ... И СЕ ОБАЖДА РЕДОВНО НА БАЩА И ДА ГО НАВИВА ОЩЕ ПОВЕЧЕ СРЕЩУ НЕЯ. АБЕ УЖАС Е ТЯ, ТАМ Е КАТ0 ПТИЧКА В КЛЕТКА, ЗАТВОРЕНА ПО ЦЯЛ ДЕН. БЕЗ ПРИЯТЕЛИ, БЕЗ НИЩО И СЪРЦЕТО МИ СЕ КЪСА И НЕ ЗНАЕ КОГА ЩЕ СИ ДОИДЕ В БГ И КВО ЩЕ СТАВА ОТ ТАМ НАТАТЪК ... ЩОТО ТЕХНИТЕ И КАЗАЛИ ЧЕ ДО 18 ЩЕ ПРАЕЛА КВОТО И КАЖАТ И НЗ НЗ ... КО ЩЕ ИМ ХРУМНЕ НЗ.

ТЯ ВИКА АЗ ИСКАМ ДА СЪМ СИ В БГ АМА НИКОИ НЕ МЕ ПИТА. УЖ ЩЯЛА ДА СИ ИДВА СЕГА, ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА, АМА НЕ Е СИГУРНО, ЩОТО ЧАКАЛИ ДОКУМЕНТИ НЕКВИ И КАТ ПИТАЛА БАЩА СИ КОГА ЩЕ Е ТОИ КАЗАЛ МИ НЗ И СМЕНИЛ ТЕМАТА. И АЗ И ВИКАМ ДА НАПРАИ НЕЩО ПО ТЕМАТА, ЧЕ ВЕДНЪЖ КАТО СИ ДОЙДЕ ВЕЧЕ ЩЕ Е ПО-ДРУГО. А И ИСКАМ И АЗ ДА И ПОМОГНА АМА ТЯ ВИКА ЧЕ НЗ КО ДА ПРАИИ И АЗ ВЕЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ ЩОТ СЕ САСИПВАМ ОТ ДРУГА СТРАНА СЕ КАРАМЕ НАПОСЛЕДАК ЗАРАДИ ДРУГИ НЕЩА С НЕЯ АВЕ УЖАС УЖАС СИЧКО Е КОФТИИИ.

АЗ САМ МН ЗЛЕ, С ВИСОКО КРЪВНО СЪМ ВСЕКИ ДЕН, ВЗЕ ДА МИ СПИРА ВЪЗДУХА, НЯМАМ СИЛА, ИЗМОРЯВАМ СЕ, ЗАДУШАВА МЕ НЕЩО В СЪРЦЕТО ПОСТОЯННО СЪМ ОТПАДНАЛ, АБЕ НЗ НЗ ;(;(;(

ИМАМ И ДРУГИ ПРОБЛЕМИ ЩОТ СЪМ КАК ДА КАЖА НЗ И АЗ ВЕЧЕ... ИСКАМ МН ДА СЕ МАХНА ОТ ТУК ДА СЪМ НА НОВО МЯСТО, СРЕД НОВИ ХОРА И ДА ПОЧНА ЦЕЛИЯ СИ ЖИВОТ НА ЧИСТО И ДА ЗАБРАЯ ЗА С,ИЧКО ТУКА, ЩОТО ВЕЧЕ НЕ МОГА. УСЕЩАМ СЕ, ЧЕ ЗАМИНАВАМ ВЕЧЕ ... АМА КАДЕ ДА ИДА БЕЗ ПАРИ, БЕЗ ДОМ, БЕЗ ФР КОИТО ДА МИ ПОМОГНАТ.

КАТО ИДА НЯКЪДЕ СРЕД МН ХОРА, ПРИМЕРНО НА РАБОТА И МН СЕ СТРЕСИРАМ И МЕ ОТХВАРЛЯТ ОТ ВСЯКЪДЕ И НЕ МОГА ДА ИЗДЪРЖА ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН ДЕН И СЕ ПРИНУЖДАВАМ И СЕ МАХАМ И НЗ ВЕЧЕ. ТО МАЙ ИЗХОД ЗА МЕНЕ НЯМА ...

А ИМАМ МН ЖЕЛАНИЯ, НО МАЙ САМ БЕЗСИЛЕН ЗА ДА ГИ ПОСТИГНА. АБСОЛЮТНО ВСИЧКО И ВСИЧКИ СА СРЕЩУ МЕН ... ИЗЛИЗАМ И ВИЖДАМ НАЙ-ОМРАЗНИТЕ СИ ВРАГОВЕ ... ТЕ СЕ ДЪРЖАТ УЖАСНО ГЛЕДАТ, МЕ НА КРЪВ НАПРАВО ... А АЗ НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ НИЩО ЩОТ ТЕ СА МНОГО А АЗ СЪМ САМ ... ИМА ЕДИН КОИТО Е НАИ УЖАСНИЯ ТУКА ТОВА Е ЧОВЕК КОИТО ПРОСТО МОЖЕ ДА ТЕ ДРАЗНИ ВАВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ ПОВЕДЕНИЕТО МУ ПОГЛЕДА МУ ДУМИТЕ МУ АРОГАНТНОСТА И САМОЧУВСТВИЕТО МУ ... АВЕ УЖАСЕН ЧОВЕК БЕЗМОЗАЧЕН БЕЗСАРДЕЧЕН ... СТАНА 2-3 ДЕНА ИЗЛИЗАМ ТУКА ПРЕД НАС С ОЩЕ ДВАМА ДЕТО СА МИ ПОЗНАТИ НО НЕ И ПРИЯТЕЛИ ... И ПОНЕЖЕ НАШАТА УЛИЦА Е УЖАСНА ОСОБЕНО НОЩНО ВРЕМЕ Е ФУЛ ОТ ГАДОВЕ ТУКА И АЗ ПРОСТО РУХВАМ НЕСКА ПАК ТОЯ КАТ СЕ СПРЯ ПРЕД НАС И СЕ РАСТРЕПЕРАХ НЕ МОЖЕХ ДА ГО ГЛЕДАМ ;( ... БОЖЕ НЗ КАКВО ДА ПРАВЯ ДРАЗНИ МЕ ТОЯ ЧОВЕК И НЕ САМО ТОИ ДРАЗНИ МЕ СИ4КО ТУКА ...

НЕ МОГА ДА ИЗДЪРЖАМ ... ЕТО СЯ В МОМЕНТА ГЛЕДАМ САМО ГАДОВЕ ПРИБРАХ СЕ В НАС ПОЧНАХА ПРОБЛЕМИТЕ САС БРАТ МИИ И С ЛИГАФШТИНИТЕ МУ ... СКАРАХ СЕ ПАК СЪС МАИКА МИ ЩОТ КАКТО ВИНАГИ ТЯ МОЖЕ САМО ДА МЕ ОБВИНЯВА НО НЕ И ДА МЕ РАЗБЕРЕ И ПОДКРЕПИИ ...

ООФФФ МИЛИЧАК БОЖЕ КАКВО ДА ПРАВЯ ... ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ ЦЕЛИЯ СВЯТ ИСКА ДА МЕ СМАЧКА ТРЕПЕРЯ ЦЕЛИЯ И МИ СЕ ВИЕ СВЯТ ЕДВАМ СТОЯ НА КРАКАТА СИИ И НЯМА ЕДИН ЧОВЕК КОИТО ДА Е ДО МЕН СЕГА И НИЩО КОЕТО ПОНЕ МАЛКО ДА МЕ ЗАРЕДИИ НА СИЧКОТО ОТГОРЕ ПРЕДИ НЕК0ЛК0 ДНИ ПОЧИНА ПРА БАБА МИ И КАТО МИ КАЗАХА ШОК ПЪЛЕН БЯХ А БРАТ МИ ЧОВЕКА СИ СЕ СМЕЕ ГОВОРИ СИ САМ ДРАЗНИ СЕ И ПУСКА МУЗИКА МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ САМ0 ... НИТО МОГА ДА ИЗЛЯЗА НЯКАДЕ СПОКООЕН НИТО В НАС МОГА ДА СЕДЯ НАВСЯКАДЕ ОКОЛО МЕНЕ УРОДИ И БЕЗСАРДЕЧНИ ХОРА ;(;( СКАПАХ СЕ ВЕЧЕ Т0ТАЛН0 П0СТ0ЯНН0 МИ Е ЛОШО НЯМАМ АПЕТИТ ЗА ЯДЕНЕ НЕ М0ГА ДА СПЯ ИМАМ УЖАСНИ К0ШМАРИИ НЕШТО В СЪРЦЕТО МЕ БОДЕ УЖАСНО МНОГО И ЧУВСТВАМ ЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ ... Б0ЖЕ НЗ ...

НА 21 ГОДИНИ САМ И ПЛУС ТОВА НЕ САМ ИМАЛ ДО СЕГА ИИ ГАДЖЕ ДЕВСТВЕН САМ СТУВА МИ СЕ ЧЕ НИКОИИ НЕ МЕ ОБИЧА И НЯМА НУЖДА ДА Е С МЕН А АЗ КАТО ВСЕКИ МЛАД ЧОВЕК СИ ИМАМ НЕКФИ НУЖДИ КАТО ВСЕКИ ЧОВЕК А НЯМАМ НИШТ0 И Т0ВА МЕ СКАПВА ... ЧУВСТВАМ САМО ПРАЗНОТА И САМОТА И П0СТ0ЯНН0 ПИЯ ПЛАЧА И ПРОКЛИНАМ ЖИВ0ТА ПИСНА МИ ВЕЧЕ ... ЕДИНСТВЕНОТО НЕШТО КОЕТО ПОНЕ МАЛКО МЕ ЗАРЕЖДА Е ТФА МОМИЧЕ ДЕТО МН МН СИ Я ОБИЧКАМ И ИСКАМ УЖАСНО ДА СИ Е ДО МЕН ...

МОЛЯ ВИ РАЗБЕРЕТЕ МЕ МОЖЕ ДА НЕ МИ ВЯРВАТЕ ДА МЕ ВЗЕМЕТЕ ЗА ЛУД ДОРИ Н0 МН СЕ ПРИВАРЗАХ КАМ ТФА М0МИЧЕ МАКАР И ДА НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ И С ВСЕКИ ДЕН СТАА ВСЕ ПО ТРУДНО ВЕЧЕР ПРЕДИ ДА ЗАСПЯ ГУШКАМ СИЛНО ВАЗГЛАВНИЦАТА МИСЛЕИКИ СИ ЧЕ Е ТЯ И ПЛАЧА МНОГО МНОГО ... ;( СУТРИН ДОКАТО СИ ОТВОРЯ ОЧИТЕ И Я ВИЖДАМ ПРЕД МЕН МН СИ Я ОБИЧКАМ ИИ НЗ КАКВО ДА ПРАВЯ ТЯ НЕ МИ КАЗВА НИЩО К0ГА ЩЕ СИ ИДВА И НЗ КАК ЩЕ СТААТ НЕЩАТА А АЗ СЕ ИЗМЪЧВАМ И СЕ СЪСИПВАМ ИИ ОСВЕН СИЧКО ДРУГО ТЯ ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ МИ СПОДЕЛИ ЧЕ СИ ПИШЕ С НЕКАФ 34 ГОДИШЕН МЪЖ КОИТО СПОРЕД МЕН НЕ Е ЧИСТ ЧОВЕК ЩОТО ТОИ НА ТЕЯ ГОДИНИ ТРЕА ДА Е СЕМЕЕН ВЕЧЕ ДА СИ ИМА ДРУГ ЖИВОТ А НЕ ДА ТЪРСИ МАЛКИТЕ МОМИЧЕТА ПО СКАИПА ... 0БАЧЕ ТОИ И НАПЪЛНИЛ ГЛАВАТА С ГЛУПОСТИ КАЗАЛ И ЧЕ БИЛ ГОТВАЧ ЧЕ НЗ СИ КФ0 И ТЯ МУ ВЯРВА НА ТОЯ ЧОВЕК ДАЖЕ ОЩЕ В НАЧАЛОТО ТЯ МУ КАЗАЛА ДАЛИ НЕ МУ Е ПРОБЛЕМ ТФА ЧЕ Е ДОСТА ПО МАЛКА ОТ НЕГО А ТОИ И КАЗАЛ ОО НЕ НЕ ДАЖЕ МИ Е ПРИЯТНО С ТАКИА МОМИЧЕНЦА КАТ0 ТЕБ ОШТЕ КАТО ЧУХ Т0ВА И МИ СТАНА ЯСНО КУФ ЧОВЕК ЩЕ Е ТОЯ ... И ВЕДНАГА И КАЗАХ ВИКАМ МИЛО МОЛЯ ТЕ ТИ НЕ ГО ЗНАЕШ КАКЪВ ЧОВЕК Е С КФО СЕ ЗАНИМАВА И КФА МУ Е ЦЕЛТА НЕ МУ ДАВАИ НИКВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЕБЕ СИ ВИКАМ МОЛЯ ТЕ НЕ МИ ХАРЕСВА ЧЕ ОБШТУВАШ С ТАКИВА ХОРА НО ТЯ МИ ВИКА ТОИИ Е МН ДОБАР И МИ ВИКА ЧЕ НЕ Е ИМАЛ ВРЪСКА С ЖЕНА ОТ 2 ГОДИНИ ШТОТО ТЕ МУ КАЗВАЛИ ЧЕ ЩОМ МОЖЕЛ ДА СИ ГОТВИ И ДА СИ ПЕРЕ И ТАКИА НЕШТА ЗА КФ0 МУ Е ЖЕНА И ГО ОТБЛЪСКВАЛИ ...

АЗ КАТ ЧУХ ТОВА ВИКАМ МИЛО КАК ЩЕ МУ ВЯРВАШ БЕ ТФА СТО НА СТО Е ЛЪЖА ГОЛЯМА ТФА НЕ Е ФЪЗМОЖНО ДА СТАНЕ ВИКАМ ... И ДАЖЕ Я КАНЕЛ ДА СЕ СРЕШТАТ КАТ СИ ДОИДЕ ТЯ ТУК В БГ ДА Я ЧЕРПЕЛ БЕЗПЛАТНО ТФА КАТ ГО ЧУХ МН СЕ ПАНИКИОСАХ ВИКАМ МИЛО ПЛСС НЕДЕИИ ГОВОРИХ И МН ВИКАМ ТОЯ НЕ Е ЧИСТ ЧОВЕК ДАЖЕ НЕ ГО ЗНАЕШ КЪФ Е НЕ ТИ ДАВАМ ДА ХОДИШ НА ТАКИА СРЕШТИ ВИКАМ АЗ САМ ТИ ПРИЯТЕЛ ИСКАМ НАИ ДОБРОТО ЗА ТЕБ И

АКО НЕШТО СТАНЕ АЗ ЩЕ УМРА НЕ МОГА ДА ГО ПОНЕСА ОТДЕЛНО ТЯ СИ ЧАТИЛА И С НЕКАФ ДРУГ ДЕТ И ПРИЧИНИЛ МН БОЛКА И РАЗБРАЛА ЧЕ СЕ ЗАНИМАА С ДРОГА ИИ ВИКА ТРЯА СЕ СРЕШТНА С НЕГО ДА МУ КАЖА НЕКОИ НЕШТА И АЗ ВИКАМ КАК БЕ АБЕ МОЛЯ ТЕ СПРИ НЕДЕИ ДА ВЯРВАШ НА ВСИЧКО КОЕТО ТИ КАЖАТ КАК ШЕ СЕ СРЕШТАШ ВИКАМ АМИ ЧЕ ТЕ МОЖЕ ДА ТЕ УБИЯТ И ВСИЧКО ДА ТИ НАПРАВЯТ ВИКАМ И ДАЖЕ ЩО ОБШТУВАШ С ТАКИА Х0РА НАЛИ СИ ИМАШ МЕН ВИКАМ ОСТАВИ ГИ НЕ ТИ ТРЯБВАТ ТЕ НЕ СА СТАБИЛНИ Х0РА ВИКАМ МОЛЯ ТЕ ДОПУСНИ МЕ ДО СЕБЕ СИ АЗ САМ ТИ ПРИЯТЕЛЛ НЕ М0ЖЕ ТАКА АЗ ИСКАМ САМО ДА СИ В БЕЗОПАСНОСТ НО ТЯ РЕАГИРА ЛОШО ВИКА АЗ САМ СИ ТАКАА ТИ НЕ МОЖЕШ ДА МЕ ПРОМЕНИШ НЯМА КАК ДА СТАНЕ АЗ САМ СВИКНАЛА ДА ТЕГЛЯ ТИ ИСКАШ ДА МЕ КОМАНДВАШ НО НЕ СТАВА ТАКА И АЗ КАТ ЧУХ ТЕЯ ДУМИИ ПРОСТО ОНЕМЯХХ ИИ ВИКАМ АМА МИЛО ИСКАМ САМО НАИ ДОБРОТО ЗА ТЕБ КАК ТАКА СИ СВИКНАЛА ВИКАМ АМИ АКО СТАНЕ НЕШТО С ТЕБ КФ0 ШЕ ПРАВЯ БЕ ТА АЗ НЯМА ДА ЖИВЕЯ НЕ НЕ И СПОРИХМЕ ДОСТА ДАЖЕ И ВИКАМ НЕ СТАВА ТАКА В ДНЕШТНИЯ ЖИВОТ НЕ ВЯРВАИИ НА НИКОГО ИНАЧЕ СИЧКО СТАВА ;( ТЯ Е МН НАИВНА И АЗ СЕ ОПИТВАМ ДА Я ПРЕДПАЗЯ НО НЕ МЕ СЛУША ... МОЖЕ БИ ЩОТО Е ВСЕ ПАК И НА 16 НЕ МОЖЕ ДА МИСЛИ КОИ ЗНАЕ КОЛКО ТРЕЗВО А И Е МН НАКАЗАНА И КАТО ВИДИ НЕКОИ И ВЕДНАГА МУ ВЯРВА ПРИТЕСНЯВА МЕ ФАКТА ЧЕ ТЯ ПОСТОЯННО МИ ВИКА АЗ ИМАМ СИГОРНИ ПРИЯТЕЛИ ДЕТ СИ ПИШЕМ ПОСТОЯННО И КАТ СИ ДОИДА В БГ ДАЖЕ ИСКАТ ДА ЖИВЕЯ ПРИ ТЯХ И ДА МИ ПОМОГНАТ ДА СЕ ИЗМЪКНА ОТ НАС ... И АЗ КАТ ЧУВАМ ТЕЯ НЕЩА И СИ МИСЛЯ ЧЕ СИ ИМА ДРУГ И В СЪЩОТО ВРЕМЕ СЕ ДРАЗНЯ ЧЕ ВЯРВА ТАКА НА СЕКИ АЗ ИСКАМ С МЕН ДА СИ ПРАИИ ПЛАНОВЕ НЕ С НЕКОИ ДРУГГ МН МИСЛЯ ЗА ТФА МОМИЧЕ САСИПАХ СЕ ВЕ4Е ... ОТДЕЛНО КАТ СИ ГОВОРИМ СЕКИ ПЪТ ПО СКАИПА И КАТ И ЧУЯ ГЛАСЧЕТО И РЕВА КАТО ЛУД ИСКАМ УЖАСНО ДА Я ГУШНА ДА Я ЦУНКАМ А НЕ МОГА ИИ ЕДИН БОГ ЗНАЕ КОГА ЩЕ СИ ДОИДЕ ИИ НЗ КФО ЩЕ СТАА ИИ САМ СКАПАН

А ИНАЧЕ ЕДИНИЯ ПЪТ ВЕЧЕ МИ БЕШЕ ПИСНАЛО И И ВИКАМ МИЛО КРАИИ НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА ПО ДОБРЕ ДА СПРЕМ ДА СИ ЧАТИМ И ТФА Е И ТЯ КАТ И КАЗАХ ТАКА ИИ КАТО СЕ РАСПЛАКА И ВИКА МИЛО НЕ МЕ ОСТАВЯИИ МОЛЕШЕ МИ СЕ ВЪЗДУХ НЕ МОЖЕШЕ ДА СИ ВЗЕМЕ ОТ ПЛАЧ ИИ ВИКА АКО САМ БЕЗ ТЕБ НЯМА ДА ЖИВЕЯ И ЩЕ НАПРАВЯ НЕКОЯ БЕЛЯ МН МЕ СТАНА ЖАЛ КАТО МИ КАЗА ТЯ ТЕЯ НЕШТА И КАТ СЕ РАСПЛАКА МН МИ Е ДОБРИЧКА ИИ СИ Я ОБИЧКАМ АМА СЕКИ ДЕН СЕ ИЗМЪЧВАМ И СЕ СКАПВАМ ОТ ДЕН НА ДЕН ...

ПРОСТО НЕ МОГА П0ВЕЧЕ ДА ИЗДЪРЖАМ НЗ КАКВО ДА ПРАВЯ ИИ ТУК В НАС И В МОЯ ГРАД ПОЛОЖЕНИЕТО СТАА ВСЕ ПО ЗЛЕ И ПО ЗЛЕ НЕ МОГА НИКАДЕ ДА МРЪДНА СПОКОЕН СИЧКО ОКОЛО МЕНЕ Е ИЗРОДИИ И СЕ ДЕПРЕСИРАМ САМО ДОКАТО ГИ ВИДЯ ПРИБИРАМ СЕ В НАС ПОЧВАТ ПРОБЛЕМИТЕ С НАШИТЕ БРАТ МИ Е УЖАСЕН ЛИГАВИ СЕ ГОВОРИ ГЛУПОСТИ ПОСТОЯННО ВИКАТ С МАИКА МИ А АЗ НЕ МОГА ДА ТЪРПЯ ГЛАСОВЕ НЕ МОГА ДА ГЛЕДАМ ВЕЧЕ НИКОИИ ТУКА И СЕДЯ ЗАТВОРЕН В СТАЯТА СИ И ПЛАЧА КАТО ЛУДД ... МН САМ ЗЛЕ Х0РА ОТЧАЯНО ВИ МОЛЯ СПАСЕТЕ МЕ ПОМОГНЕТЕ НА ЕДНА ИСТРАДАЛА ДУША К0ЯТ0 СЕ НУЖДАЕ ОТ ВАШАТА ПОМОШТ УМОЛЯВАМ ВИ СПАСЕТЕ МЕ ШТЕ СИ СЛОЖА КРАЯ НА ЖИВОТА ВЕЧЕ НЕ МОГА П0ВЕЧЕ ТАКА ;(;(;(

Коментари

1.   Защо не се махнеш оттам? Не може ли да отидеш в друг град и там да си намериш работа? Млад човек си, не вярвам чак толкова да е трудно, все ще намериш работа.Щом толкова те тормози тая ситуация, намери си някъде работа, и се махни...Също трябва и да промениш мисленето си, задължително. С това мислене няма да ти дойде подкрепа, каквато ти е нужна. Започни да мислиш положително.

2.   Вай, завалийката! Ами щом си на 21 и не ти се живее у вас - изнеси се, ако ще и в друг град, живей самостоятелно, хич няма да ти е лесно, но с времето ще се отърсиш от депресията и ще заживееш нормално, доколкото можеш и искаш.

4.   ОТ АВТОРА : охх мили х0ра мн ви благодарЯ за хубавите думи и за опората която ми давате но ситуацията ми е мн мн по сложна отколкото си представяте не е толкова лесно сам нищо не мога да направя аз сам с вързани ръце хора сасипах се ще умра вече ;( ;( ;(

5.   Как не може сам нищо да направиш? Нали казваш, че си на 21. Значи може. Зарежи брат ти, майка ти и всички тия, които не искаш да срещаш на улицата. Отиди в друг град, намери си работа...търсят бармани сервитьори, или нещо по-специализирано. Наеми си 1 стая някъде, може и момиче да си намериш, а не тази в Америка. Знам, ще кажеш: отстрани е лесно да се говори и да се дават съвети. Но човече божи, защо мислиш, че НЕ МОЖЕШ САМ??
Много ми се иска да разбереш, че докато мислиш че не можеш, наистина няма да можеш. Ако искаш - можеш!

6.   Ако това ще те успокои .. баща ми е алкохолик майка ми го мрази и е в гърция брат ми също е алкохолик никой в къщи не се понася .. понякога се бият аз съм епилептичка .. ( но се лекувам спокойно) .. баща ми е егоист, нехигиеничен и недостоен за името баща защото всичко което прави го прави единствено за себе си .. повярвай ми аз те разбирам и повярвай ми животът ти не е толкова празен колкото на други бащата на една моя приятелка я биеше до кръв.. понякога просто така ( беше нещо ненормален) .. а майка й беше проститутка, но почина .. спокойно не си толкова наказан.. а и винаги нещата се оправят, а за хора като нас даже стават и по-розови :)

7.   От цялата история чета не мога незнам немога ..... на 21 си я се вземи в ръце ти какво ще правиш ако имаш семейство аз съм на 22 и никой гъг не може да ми каже като кажа искам да работя отивам и почвам без да питам за мене ли е или не уча сега и догодина записвам в друг град МИСЛИШ ЧЕ НА ДРУГИТЕ ХОРА НЕ ИМ Е ТРУДНО АЗ ПРЕЗ СЪЛЗИ СЪМ СТАВАЛА И ГЛАДНА СЪМ ЗАСПИВАЛА И ПАК НЕ СЪМ КАЗВАЛА НЕ МОГА Я БЪРЗО СЕ ВЗЕМИ В РЪЦЕ И ОЩЕ УТРЕ СИ ТЪРСИ РАБОТА ЗАПОВЯДВАМ ТИ

8.   Охх абе хора човека ви казва че е без изход вие пак пишете ама не е чак толкова зле не знам си какво вие изобщо можете ли да влизате в положението на човек бе ... абе на чуждия гръб и 100 тояги са малко нали защо веднага п0чвате да правите разни сравнения с вашия живот и с този за които човека ви споделя ... това няма нищо общо бе мн сте зле обаче :х човека ви казва че бавно умира ии че не може повече така даже аз се расплаках докато четох историята му а на вас ви се струва лъжа тфа нещо ... офф не мога да повярвам ! :Х що си мислите че кат му кажете тея неща и така му помагате а ми в голема грешка сте ама огромна ви казвам ...

9.   Номер 8 прочети си коментара.. защотото аз не виждам как ти се опитваш да му помогнеш.. автора не моли за разбиране а за съвет и знам че иска утешение никой няма да си признае, но когато на човек му е зле му се иска да чуе някоя история по-лоша от неговата.. понякога хората така се успокояват.. даже и да греша и ти правиш грeшка, като го караш да се самосажелява.. не трябва да му повтяряш боже, наистина ли животат ти е ад как се справяш? трябва да създадеш самочувствие, увереност, вяра, сили за борба.. ( казвам го от личен опит) какво разбираш ти от нещастен живот номер 8 ? ако знаеше щете да знаеш какво иска да чуе един отчаен човек ..

от номер 6 .. намери грешката си и пробвай пак да му помогнеш

10.   Ей ти 7 - мия коментар ти какво очакваш да ти каже човека че може ли а ? и коя си ти че да му заповядваш какво да прави я малко ти се вземи в ръце да ви се невиди на диктаторите на всички много ви знаят устите мн сте надъхани ... човека да не е пуснал тука историята си за да му се карате и да му заповядвате а я си помислете малко що за хора сте вие ве човека ти казва че е секи ден със задушаване и непрекъсната умора нервите които му причиняват го скапват освен това е мн стеснителен към хората ии сам не може да се справи тои за това търси помощ от даден човек тои ако можеше да се справи сам нямаше да пише тука в този саит търсеики помощ вие толкова ли не можете да погледнете реално над нещата ве що за хора сте а ? мн лесно ви е така да говорите отстрани а ама не сте на неговото място да почувастве какво му е на него и как се чувства човека нали ? ахх ах що за безразсъдни хора има в този саит само знаете да съдите и да нареждате но никога не разбирате човека и не му помагате :х :х :@ :@

11.   Oт номер седем- след като аз не мога да помогна помогни му ти бе аз съм била на дъното но се научих сама да се оправям и сега съм добре ... не може да стойш и да се вайкаш колко ти е трудно амииии промени мисленето средата си и нещата ще се наредят аз вече съвети няма да давам и да никоя съм да заповядвам но аз не заповядвам а му казвам вместо да седи и да плаче да си намери работа да започне от нулата .....

12.   а случаино да сте чували че понякога човек сам не може да се справи и е безсилен ии му трябва човек които наистина да го извади от това положение и да му окаже неква помощ това знаете ли го ? тои ако имаше нужда от савети просто нямаше да си пуска историята в този саит ами щеше да си намери там некои от неговия град да му даде савет там да не би да няма хора които да му дадат савети ест че има ... така че направете си ивода сами това което вие му казвате не му помага на грешен път сте като давате даден съвет първо питаите дали човека е в състояние и дали може да направи това нещо ! как да се измъкне след като човека ви казва че не е добре със здравето а ? кои ще го земе на работа при положение че тои не е в състояние да работи помислете малко бе хора ... то само да говориш е мн лесно нали ... другото което е аз разбирам че тои не е свикнал сред хора стеснителен е това качество пречи мн мн на човек да си намери работа и контакти и така нататак ... тои е мн отчаян в момента ии плус това е сасипан и здравословно и психически а от това по лошо нещо просто не виждам . тои може да се оправи но му трябва човек които да го поеме и да го измакне от там да му даде основата ии когато вече тои си стъпи на краката тогава вече с времето има некви изгледи да се оправии но сега при тва положение тои е безсилен казвам го щото е така тои ако можеше сега на този етап да промени нещо повярваите че до сега 300 000 пъти щеше да го е направил нямаше да чака вие да му го казвате тои знае че така е редно въпросат е че вижда че не е в състояние за тази крачка и точно това го убива :Х

13.   номер 6 - мисля че не аз трябва да си намеря грешката а точно ти грешиш и то жестоко ... попита ме какво знам аз и какво разбирам под нещастен живот ли ами ше ти отговоря че знам и съм препатил мн мн повече от теб и отколкото си мислиш ... ти си наи мн на 15 16 години а аз съм мъж на 25 години вече мислиш ли че знаеш повече от мен за живота а ? ако не ви е ясно да ви кажа че всеки човек си има различна психика и различна нервна система ии ако вие имате по силна психика от неговата точно за това сте се справили но явно неговата психика е лабилна и лесно ранима а психиката не се променя тя си остава такава каквато е до живот така че не го съдете и не мислете че му е лесно бе хора !!! не можете просто така да му казвате вземи се в ръце и промени всичко абе тои да не е магйосник че да размаха магическата пръчка и хоп всичко да се оправи не мислете така бе хора в кои век живеете вие ;д ако няма кои да го поеме и да го измъкне и да му отдаде нужната помощ от която тои има нужда сега няма как иначе нещата да се опрваят ... и не тълкуваите погрешно написаното от него тои пише ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ !!! не е написал имам нужда от съвет така че сами си направете изводите ... аз няма как точно сега да му помогна щото не съм в българия изобщо но ако бях там директно щях да ида в неговия град да разбия всички дето му тровят живота и щях да го взема при мене и да му дам тфа от което тои се нуждае и щях само за 24 часа да променя живота му и самата му представа за него ! аз мога и съм в състояние да го направя щото за мене в живота няма нищо невъзможно знаете ли на колко хора сам помагал и след това са ми благодарили но никои не съм съдил а наистина съм го подкрепял щото знам че така трябва да бъде ! в такъв момент човек е мн0г0 лабилен и отчаян и може всичко да направи ето тои ви пише пред самоубииство съм представяте ли си ако го направи та тои е младо момче такава участ ли залужава а ? определено НЕ !!!

14.   БИХ ТИ ПОМОГНАЛА НО НЕЗНАМ КАК. САМО ЩЕ ТИ КАЖА НЕ СЕ СЛАГАЙ КРАЙ НА ЖИВОТА. ПОГОВОРИ С ПРИЯТЕЛКАТА СИ С КОЯ МИСЛИ ДА БЪДЕ И С РОДИТЕЛИТЕ СИ ОТНОСНО БРАТ ТИ .

15.   Номер 13 и на 16 да бях .. годините са без значение когато си страдал много "хапчето за растеж е болка" .. чувал ли си го тва колкото повече си страдал, толкова по-бързо израстваш .. нищо не знаеш за мене .. за това нямаш право да твърдиш че нищо не разбирам

16.   От номер 13 : м0же и така да е но трябва повече да му влезеш в положението на човека и да не правиш разни сравнения и т.н. щото принципно когато някой знае какво е болка тогава тои/тя се опитва да помогне по сякав начин на истрадалия човек а не да го притиска и да му казва какво да направи защото тои сам не може повтарям на него му трябва помощ !

17.   От номер 15: полетата за коментар ги има именно заради това да напишеш коментар!! с какво право ми казваш какво да пиша всеки с мнението си бе човек!

18.   Виж какво не ми се репчи щото твоето мнение не струва нищо това ми стана ясно и а не само на мен ти пък с какво право се впрягаш за наи малкото и тръгваш да разсаждаваш напълно безпочвено а ? я се опомни и слез на земята бе човек ти не си ок с днешния живот разбра ли

19.   Разбрах, че си нещастник, който се мисли за знаещ, порасни малко и стига си нареждал хората, разбра ли?

20.   1-во Не ме познаваш така че нямаш право да ме наричаш нещастник !

2-ро Не ми викаи да порасна щото даже през ум не ти минава аз на колко съм години така че си запази коментите за себе си - безпочвени са !

3-то Не се мисля за знаещ просто разсаждавам трезво и гледам нещатата от реалната им страна такива каквито са , за разлика от теб !

4-то Не знаеш нищо за живота , по коментарите ти се разбира че си едно недорасло хлапе което не знае какво иска !

5-то Ще нареждам когото и когато аз си пожелая щото кат летите в облаците и кат пишете нереални неща трябва някои да ви сваля на земята .. ии аз правя точно това ;) !!!

21.   Номер 20 казвам ти да порастнеш не на години, а на акъл ! За третото нещо, което казваш .. съм на мнение, че никой няма от къде да знае кое е правилно, и кое не .. хората са измислили всичко.. няма правилно и неправилно.. както реално и нереално, никой не знае каква е истината, нито кое е редно и нередно за четвъртото нещо, което казваш .. не съм голяма, не съм видяла много, не разбирам много неща, но определено имам думата за всичко, всеки я има и в това ли греша? не знам какво им има на коментарите ми, но приемам, че не ги харесваш всеки с мнението си, но те едва казват " че съм объркана и нз какво искам" .. и така да е .. това какво общо има ?

..5-то Ще нареждам когото и когато аз си пожелая щото кат летите в облаците и кат пишете нереални неща трябва някои да ви сваля на земята .. ии аз правя точно това ;) !!!

.. много си агресивен, явно ти си човека с проблема тук?! :/

22.   от АвТоРа ... хора моля ви се не спорете помогнете ми хора тая вечер за пореден път станаха ужасни неща хора не мога повече разберете ме безсилен съм моля ви се нека се намери човек които да доиде и да ме измъкне от тук моля ви умолявам вии имам нужда от спешна помощ хора моля ви се спасете ме е сега отивам и ще се убия до утре вече няма да ме има сигорно благодаря все пак на всички ви но не мога повече така не ми ли се окже помоща от която имам нужда аз няма да живея повече не не мога помогнете мии МОЛЯ ВИИИ ;(;(;(

23.   Виж номер 21 няма нужда да спорим щото нито ти ще промениш моето мнение нито аз твоето ... аз нямам проблем агресивен съм щото като живееш в такъв гаден свят в които всичко живо е изроди и искат да те смажат ти искаш или не ставаш агресивен щото самите хора те правят такъв ... аз нямам вина за това ... другото което е има правилно и неправилно и редно или нередно просто друг е въпроса че хората се инатят и се заблуждават и не искат да разсаждават по правилният начин ... какво се опитваш да ми кажеш че като разсаждаваш по измислен начин ще достигнеш върховете в живота ли ми от сега ти казвам че се лъжеш и то жестоко ... човек трябва да бъде реалист и да гледа нещата по реалният начин такива каквито са .. погледни колко е отчан само човека не те ли хваща жал за него мислиш ли че по този начин му помагаш а ? замисли се малко ако един ден примерно твоето дете е в такова положение ти такива неща ли ще му кажеш така ли ще подходиш кам случая му ... всеки има право на мнение да не съм казал че ти нямаш ... но аз имам предостатачно акъл така че не ми казваи да порасна на акъл щото ако ти си попадала дори в една от ситуациите в които аз сам попадал до сега нямаше да те има повярваи ми ... преживял съм толкова много и живота ме е научил как да мисля и как да подхождам към хората просто знам подхода към тях и не искам да те съдя а просто ти казвам промени си начина и мисленето давам ти приятелски съвет щот в момента се ръководиш само от ината си и няма стигнеш дале4е

24.   Номер 23 сам каза, че няма смисъл да спорим, защото няма да променим погледите си над нещата нали? бас държа, че дори си забравил какъв ми е бил първия коментар аз си имам подход, ти също, както всеки един от тези, които за пореден път ще прочетът безмислените спорове... всеки си има, моят ми дава добри резолтати, защо да го сменям заради непознат човек, който ми е казал кой е най-рационалният подход така ли?.. това е относително, защото за теб може да е, но за мен не е .. не разбираш ли!!? не мога да кажа на детето си " скъпи ти си инвалид, ще си устанеш така за цял живот, не знам как ще се справиш, но вярвай".. ще му кажа " миличък инвалид си, знам че ти се струва тежко, но татко ти преживя нещо по-трагично" децата така се успокояват.. хората така се успокояват .. даже днес 3 пъти по телевизията дадоха подобни случаи .. и винаги редовният лаф е " ако ще ти олекне на мене пък.." чувал ли си го?? всеизвестен подход.. и в повечето пъти с добри резолтати ..не виждам как ще приключи спора един все ще трябва да се откаже :) но от цялата безсмислица сигурно автора много се смее на тея глупости :) поне малко не ти ли помогнахме емоционално?

25.   Така ... номер 24 да продалжим спора !

не не съм забравил първия ти коментар споко. и така значи ти казваш че не м0жеш да кажеш на детето си скъпи ти си инвалид и ще си така завинаги. ок до тук съм съгласен но от там нататак не особено щото ти след като не осъзнаваш в какво положение е детето ти и след като му кажеш татко ти е преживял нещо по тежко така ще му помогнеш ли ? ще го направиш ли от инвалид пълноценен човек ? не няма да стане ! хората не се успокояват така , напротив ... когато кажеш така на даден човек които е в безизходно положение ти го отчаиваш още повече по простата причина че го караш да мисли за нещо още по ужасно от неговата трагедия ! знаеш ли кое е правилното решение тук ... да осъзнаеш нещата такива каквито са и да се опиташ да помогнеш на детето си , но това не става с думи а с ясна преценка последвана от деиствия ето това се нарича помощ а не това да казваш ама аз съм или тои е бил по зле от теб . на думи лесно се говори теориите не са като фактите и ти кат не си в тялото на човека ти не можеш да го разбереш да го осазнаеш и т.н. и за това ти е лесно и си мислиш че абе кат му кажа така и проблема е решен н0 т0ва е далече от истината така ти не помагаш ти не откъсваш човека от проблема му разбираш ли кв0 искам да ти кажа ?! ти и да му кажеш не е чак толкова зле положението ти не променяш фактите а когато фактите говорят даже боговете мълчат чувала ли си за този лаф ... когато всичко се вижда с просто око ти не можеш да си извърташ душата и да викаш не не е така след като самите факти обстоятелства са такива самите те ти оборват хипотезата просто влез в реалноста човек трябва да е реалист а не такъв какъвто си пожелае ! живота не е концерт по желание ;) аз съм учил три години психология следователно познавам доста добре психиката и съзнанието на всяко човешко същество и знам какъв е подхода и решението на проблема му просто знам как трябва да се деиства да се разговаря и т.н. просто няма как да се съглася с тебб разбери го ! не м0жеш да ме убедиш че си права по простата причина че сам учил за тфа нещо консултирал съм се с учени хора и просто го знам ! и щом осъзнаваш че спора е безсмислен тогава защо спориш ето че даже и ти самата не можеш да ми отговориш просто щото истината е че спориш за да се намираш на работа ама това не е игра а реалност ! мислиш ли че в момента помагаме на автора по този начин ! тои се бил смял на нашият спор .. това са глупости , напротив тои още повече губи вяра
в момента , и един бог знае дали вече не е посегнал на живота сии .. дано да не го е направил :Х

26.   Мислих да не ти отговарям, защото си прав, не искам да си губя времето, но за последните изречения които си написал няма как да замълча ако аз съм нещастна, имам проблеми и прочие мислиш ли, че ще искам да се самосажелявам? ще искам да чуя хубави неща, нещо, което да ме разсмее, а ти правиш точно обратното.. токущо му напомни колко е безмилостен живота му, че даже и за самоубииство спомена такива неща не се казват.. трябва да излее мъката си, а после да го разсееш от нея.. това е ! така както ми цитира последните думи.. звучат грешно разбрани

27.   Да 50 % си права не отричам аз съм честен човек ... но наи приятелски ти казвам че дори и да го разсеем от мъката му това ще бъде моментно нали ме разбираш ии после живота и болката му са си пак същите и целта е тои да излезе от това положение а не само да му се казва нещо което да го успокои за момента , иначе си права за това че тои трябва да бъде по обнадежден от някого !

28.   Здравей, аз преживявам нещо такова в момента и зная каква болка е. Жив ли си, оправи ли се, ще се радвам да пишеш, ако видиш!

29.   Знаеш ли чужд език? Ако да си намери хубава работа в бг с добра заплата главно и когато си събереш достатъчно пари да пътуваш из света отиди до америка и вземи момичето избягайте заедно в друга държава. Там би трябвало да са ти останали някакви пари останали от пътуването. Купи ви нещо за ядене и за пиене и се наспете някъде. На следващия ден проучете колко пари е най - евтината къща там и изтеглете заем да си я купите. На следващия ден отидете да си потърсите работа с хубава заплата. От там нататъ вече започва живота. Работете, плащайте изтегления заем и т. н.

32.   Здравейте искам да се обърна към вас със надеждата някой да ми помогне или поне да ме насочи към някоя институция. Имаме проблем цялото семейство. Има 1 момче което не спира да ни тормози от доста време на сам от полицията не получаваме нужното съдействие
Да кажем с 1 дума сме без изход и вече незнаем към коя институция да се обърнем. Моля Ви ако можете да ни упътите на някъде. БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!

48.   Здравеите, имам нужда от помощ.

наскоро си бях сменил паролата на телефона си, но тогава я бях забравил. Преинсталирах си телефона и нали 1 стъпка е езика, 2 wi-fi мрежа и 3 поверителност.
Когато продължих ми искаше имеил адрес и парола но ги бях забравил и сега не знам какво да правя. Ако имате някакви идеи, или решения ще съм ви много благодарен