Споделена история от Други

Девствена на 23..други като мен?
Здравейте.Аз сам си едно обикновенно момиче на 23 което все още е девствено и започва да се притеснява от това. Дали има и други като мен?

Коментари

1.   Когато се запознах с жена ми тя също беше на 23 и беше девствена, не го намерих за ненормално.

2.   ми то по днешните стандарти... ако си на 23 и си все още девствена, не си толкова обикновена:) и разбира се че има и други като теб... но какво от това?

М.

3.   Сигурно има, но не се притеснявай.Щом си чакала досега, значи си заслужава:)

4.   Има, и аз съм една от тях, понякога това тежи, но друг път се радвам, защото знам какво искам, какво търся и, че някой ден ще намеря човека, който има положителни и отрицателни черти, като всички останали, но знае към какво се стреми, за какво се бори в този живот и как да обича истински. Повярвай, това че си на 23 и си девствена няма никакво значение, най-важното е да знаеш какво искаш от живота и от човека, който ще бъде до теб.

5.   Има, естествено. Аз имам позната, която е на 30 и все още секс не е видяла, но да не ти казвам как изглежда.. В днешно време явно за да си девствен на тия години, или си адски грозен или нещо много ти куца... Замисли се..

6.   продай си девствеността по интернет в някой аукцион. една беше се продала за 20 000 долара. как ме е яд че не съм жена, щях да се пазя до 20 и после да зема кинти...

7.   Според мен имаш комплекси

8.   4. съгласен съм, НО! какви са тези приказки??? сякаш чакаш господин принца на бял кон с който ще се държите за ръце и ще тичате по поляните.... става дума за СЕКС!!!! секса е примитивно, просто, физическо действие... защо трябва да се свързва толкова с любов и романтика? никога не съм имал 'еднодневки' или да съм изневерявал; секса си е секс - физическо удоволствие за двама привлечени индивида. някой път е супер, друг път се чудиш кога ще свърши за да си поспиш спокойно... тези мисли и аспирации към някакво 'възвишено чувство на нирвана' с най-правилния са големи спънки в живота! старата поговорка е: "дават ли ти зимай, гонят ли те бягай", а не "седи мирно и чакай да те огрее"... дай го по лежерно:)

М.

9.   Честно казано 23 ми се струва малко прекалено вече. Най-вече заради опита, който си пропуснала да натрупаш. Както и хувабите мигове, които си пропуснала да преживееш. Но иначе като явление несъмнено си интересна. :)

10.   Нормално. Какво толкова. Няма смисъл да се хвърлиш да го правиш само заради идеята. Трябва да ти е хубаво.

11.   Има! Аз съм, на 22 момче и съм девствен

12.   И аз съм девствена а вече съм на 25 г. просто Страх ме е от първия път... Чесно казано не съжалявам че съм девствена :) :) :)

остави маил може да си общуваме

13.   Теб какво те интересува повече:
дали има и други като теб ,в
смисъл имат значение хорските "стандарти"
или дали ще си намериш човек,който
да обичаш и да правите секс.

14.   И аз съм така , само че на 25. Всички ми казват , че съм хубава , но аз се смятам за грозна.Не мога да се възприема за привлекателна и не мога да го направя и смятам , че никой няма да ме хареса за нещо повече.При мен е това проблема , ти помисли при теб какъв е .

15.   Мислех си, че само мъже има на тези години девствени като мен но явно съм се бъркал. Изчакай подходящия и го направи с любов това е моето мнение. Аз лека полека започвам да се отчайвам с годините но няма място за това :)

Мъж 24г :)

16.   Аз съм на 21 и мисля че отдавна ми едошло времето но мисля че тази година вече ще стане работата !

17.   Споко аз съм на 22 и съм като тебе виж какво като си на 23 да няма да се хвърлиш на първия срещнат защото е нормално да се почне на 14 15 години за всеки си му идва времето спокоооо

18.   И аз съм девствена, и аз съм на 23г. Срам ме е и то много,дори и отбягвам момчетата, когато нещата станат по-сериозни. Знам, че е тъпо,но се притеснявам как би реагирал, когато разбере, че нямам никакъв опит, а и никоя от приятелките ми и не предполага, защото много често излизам с момчета, харесват ме, но аз винаги се оправдавам, че не са мой тип -не мога да си призная каква е причината :((

19.   Oт номер 17 към 18: просто не си намерила подходящия споко и на твойта улица ще изгрее слънце няма от какво да се притесняваш

20.   Аз пък съм на 20 години и съм девтсвен. Може би за момче е по срамно това.

21.   Събрахте се девствените... и сега какво правим?

22.   Нищо ще чакаме :D какво искаш да правим живота не е само секс като не си девствен или девствена и не можеш да дадеш съвет защо пишш да дразниш ли ....... а колкото до номер 20 не нма нищо срамно просто не ти е дошло времето физически или психически

23.   +++ За горния коментар
сега някой да даде предложение какво да правят, че те май не са много наясно

24.   Аз съм на 24 г и съм девствена. И какво от това?Ккато реша ще го направя.

25.   Благодаря на всички за успокоението, че не съм единственна.Аз сащо като повечето от вас мисля да чакам правилния човек,но от вътре вече ме гризе, че с възрастта ще става все по-трудно да си го призная.

26.   Гордей се

27.   22. какъв съвет искаш да дам? "сложи си го в марината за подходящия момент?" "мажи го с мед и чакай някой да лапне?" ... ако искаш го прави, ако не искаш/не можеш/няма с кой, недей... човешката раса не зависи от това:D
искам да цитирам писанието на едно момиче от друг сайт (няма да споменавам имена да не стане реклама) :

Спящата принцеса
сладък сън сънува
и в съня си вижда:
принцът я целува.

Времето минава,
принцът й къде е?
Спящата красавица
почва да старее.

Ей го, принцът иде.
Гледа. Отминава -
кой ще ти целува
бабичка такава!

Седемте джудженца
вадят кърпи, плачат.
Нажален, подсмърча
даже разказвачът

не намеквам, че трябва да се перкате с първия срещнат, но тези мечти за "правилния човек" са детинщини насаждани от приказки... това 'живяли вечно и щастливо' се случва 1 на 10000000 и ако седнете да чакате, нищо няма да ви огрее.

М.

28.   М. - а теб защо толкова те касае тази история, че си я коментирал няколко пъти? Да не би да се опитваш да убедиш себе си в нещо? Колкото до приказките за "принцове и принцеси"-на нас ни е ясно, че те не съществуват, нито съществува идеалният човек, но понякога да си девствен на 23 означава, че не си се влюбил достатъчно в някого, за да разбереш, че той е човекът, с когото искаш да правиш секс - има много критерии: външен вид, характер, нещата, които харесваш у даден човек... "Идеалният човек" обаче, може да бъде пречупен през дадени нормални критерии-когато харесваш, си привлечен дори влюбен в някого, в един момент за теб той се доближава до идеалното според твоите очаквания, после се достига и до момента на осъзнаването, че този човек не е толкова "идеален", колкото сме си мислили, но това е друг въпрос. Защо сексът и любовта трябва да бъдат различни неща? Ако трябваше непременно и винаги да е така, може би никога нямаше да се женим, защото щяхме да правим секс без да изпитваме чувства и нямаше да очакваме нищо (обвързване например) от човека, с когото правим секс. Може би тези хора искат да избегнат точно това, но за тези, които се срамуват от това, че на тази възраст са девствени мога да кажа да се хвърлят на първия срещнат и веднага ще преодолеят този срам. Тук трябва да става въпрос или за принципи, или за определени разбирания и очаквания, но няма място за срам. Ако те е срам, че си останал девствен на 23 години, значи "те е страх от секса", а това звучи доста глупаво.

29.   Аз съм почти на 22 и също съм девствен ;( просто щото такива хора като мен в днешният живот са нищо и да си добър значи да си глупав а идиотите си живеят живота както си поискат ;(;( скаипа ми е Drakona_283 ако искаш ме намери поне да пишем :)

30.   Тези споменати по-горе детинщини на име "мечти за правилният човек" са въпрос на индивидуален избор(или страх от първия път при някои,въпреки че няма нужда от страх - само дърти шавливци и невнимателни любовчии са умирали от това).Съвет към всички "отявлени сексуални експерти" в сайта - гледайте си живота и не мъдрувайте за този на другите.Не може всички хора да са ви по вкуса,но никой и не го изисква.
Горд 23-годишен Девственик.

31.   Не се карайте! Първо всеки има право на избор кога да прави секс за първи път. Ако не се чувства комфортно в нечия компания нчма нужда да го прави насила. И второ не е лошо все пак девствените да се замислят дали не отдават прекалено голямо значение на секса и по този начин просто свикват с живот без секс и с едно постояно чакане.

32.   М., искаше ми се пост номер 8 да ти го бях прочела по-рано. А не случайно да попадам на него. "секса е примитивно, просто, физическо действие... защо трябва да се свързва толкова с любов и романтика? " - няма по-боклучиво изказване....
К.

33.   Ако не можете да създадете връзка с някой- чакайте, не е много добра идеята да го правите с някой само за секса. Но ако чакате, едва ли не, любовта на живота си за да го направите... най-хубавите години от живота ви си отминават... Хубаво е човек да не го направил прекалено малък, но ако е над 20, вярно, че няма от какво толкова да се срамува, но няма и от какво да се гордее.

34.   Аз съм жена и много харесвам мнението на номер 8 по темата! Направо ми го е взел от устата.

35.   Абе що трябва да се притесняваш за тва, даже те поздравявам, че си едно свестно момиче, което не е бързало да са натакова с некой, понеже е модерно в днешно време да загубиш девствеността си още на 15-16 години.

36.   Не разбирам защо трябва да си девствена за принца? Нима така той повече ще те хареса, обича? Една девствена ципа няма как да се влюби той в това. Ако ще те обича ще обича теб а не ципата.
Аз имам господин принца на бял кон с който се държиме за ръце и тичаме по поляниме. А преди него съм сменила доста гажета и това никога не е било проблем нито за него нито за мен.

37.   34, ми ходи да се изчукаш с него, той само за това става...

39.   Аз пък съм на 24 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

40.   Аз пък съм на 24 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.