Споделена история от Други

Харесвате ли високи жени?
Здравейте! Интересно ми е какво мислите за високите жени? Харесват ли ви и 1 жена ако е висока над 175 какво ви е мнението?

Коментари

1.   Аз съм от високите момчета. Все ми казват, че момичето трябва да е високо колкото мен, но точно обратото. Нвискам момичето да мое копие по височина. Не казвам нищо лошо за тях, по точно си изказвам моя вкус. Е не искам и много ниски, обаче между 1,70 и 1,75- това харесвам. Тук ще засегна и въпроса и за теглото- чувал съм повечето как казват, че харесват слаби. А и гледам и други как пазат дието "уж' да са по хубави. Според моя вкус, не е хубаво момичето да е слабо като кожи и кости, а в някой килограм отгоре няма нищо лошо.

2.   На мен лично не. Предпочитам миниончета, самият аз съм 177 и предпочитам да съм по високия. Знам, че манекенките са високи, но просто предпочитам по нормални момичета.

3.   Хаха, зависи колко над 175. 210 пак е над 175, ама е прекалено вече. :)
Естествено, че всеки висок мъж харесва високи жени, не че на ниските нещо им има де. Аз съм 1,90 и съм имал приятелка с твоя ръст, перфектно е.

Ale

4.   Предпочитам високите жени

5.   Аз съм жена, висока 1,80 м и много ми се лепят по-ниски от мен мъже:)) Не се притесняват особено от ръста ми. Казват, че съм им сладка и секси. А даже имам един фен, който ми е до рамото, аз се чувствам много неудобно от това. Но на него хич не му пука. Иначе мъжът ми е 1,99 м.

7.   Аз съм 1. 76 :) 6 клас съм.. Много големи момчета ме заглеждат и мама смята, че това е напълно нормално! От друга страна е грозно да си висока.. :/

8.   Номер 7, изобщо не е грозно да си висока. Стига с тези глупости вече. Прави ми впечатление, че в България масово хората са ниски и си избиват комплексите на гърба на по-високите. Аз самата съм 1. 70 и не веднъж съм чувала, че тази височина била перфектна за мъж, а не за жена- това е абсурдно.

9.   Подкрепям 8, ако жената тренира Волейбол или Баскетбол, може да е над 180, но ако е обикновена жена.. хм, не много типично. Онзи ден, видях една жена на ток, която беше по висока от момчето с което беше, по мое мнение над 185. Грубо е да видиш такава разлика. Това са ти 15 см. ток, каква естетика трябва да имате, че да го наричате нормално? Стандартен ръст за жена - 165-175. Ниска с нисък, висока с висок, като при номер 5

10.   Аз съм 9 клас а съм 176 .. ужасно е !! Не ми харесва това , че съм висока .. повечето на моите години са по-ниски от мен и изглежда някакси по-хубаво .. Изпитвам угромен комплекс от височината си има момчета на които се харесвам , но има дории случаи в коитоо някои ми се подиграват .. Не мога да разбера от къде идва тази злоба не всички са еднакви ! Не може всички да сме 160 с паласки и баджаци ...

11.   Аз съм жена, висока 183 см. Интересното е, че не се занимавам със спорт. С височината вече се примирих, но с теглото не особено. Тежа 56 кг и не съм сигурна дали искам да кача някой килограм или не. :D

12.   То ти си ги харесвай, по-важното е те дали ще те харесат, нали се сещаш.

13.   Само такива харесвам. Но не над 1. 75, ами към 170 е идеално.

14.   Падам си само по високите дами.

15.   Аз също харесвам само високи жени. Приятелката ми е по-висока от мен с 5 см.. Знам, че не е правилно, но към ниските жени се отнасям като към по-низша раса. Вероятно, защото освен, че са по-ниски, повечето от тях са и по-манипулативни и злобни.

16.   Аз съм 197 и само високи момичета харесвам. Определено една висока мадама изглежда много по-добре от миньонче 150-60, дори и да е красива няма шанс. Най-добре са ми около 175 до 180

17.   Няма нищо по-хубаво от висока, но фина жена.

Аз съм 1.87м и обожавам високи жени... за жалост винаги съм бил с ниски.

Но според мен високите жени превъзхождат ниските. Също както при кучетата например - един далматинец и до него един пинчер - ами колкото и да е хубав/расов пинчерът, далматинецът е по-хубав.

18.   Само високи харесвам. Не набити и трътлести кифли... Високи и стройни ей това е.. истината..!!

19.   Аз лично съм висока 185 не смятам това за срамно ..да подигравали са ми се като по-малка за това но не смятам, че е превилегия да си по-нисък или по-висок, в крайна сметка какъвто си се родил

21.   Аз съм 180 и съм 11 клас. Повечето ми познати смятат, че съм прекалено висока и аз мисля така, но в крайна сметка няма как да се променя. Не мога да кажа, че много ме харесват момчетата, но в крайна сметка не трябва да разчитаме на тези от училище, те още са келеши и нищо не разбират в повечето случеи. Но един зрял мъж, който знае какво иска (не торба кокали или миньон) би оценил много повече и височината и това да си по сочна, не казвам лойна топка а просто закръглено дупе, крачето и коремче, какво пък толкова, не може всички да сме перфектни и да се лишаваме и мъчим за добрата визия и на края не си знае дали ще има кой да го оцени и дали ще си чувстваме добре по този начин на постоянни лишения. За това аз казвам яж, пий, носи си новите дрехи и живей!

25.   Аз съм 9 клас и съм висока 1. 77 тренирам баскетбол и съм доволна само, за да си намеря гадже не бих искала да съм ниска може би е по-хубаво ама всеки с вкуса си брат ми.

26.   Супер, тук пишат само високи хора, аз пък съм 155 см. и е супер мило, толкова много ползи има от това... Първо, изглеждам по-малка и в лице, диапазонът от мъже, които ме харесват е огромен, имайки предвид, че сега има 18 годишни момчета, които изглеждат на 26... късно разбирам, че не са на моите години, но... Второ - жените ме харесват, по- възрастните са особено мили, а това е добре, защото се харесвам на майките, на мъжете, с които съм била. Друг плюс е в намирането на работа, просто ме харесват, изглеждам им наивна, мислят, че ще могат да ме прецакат, но уви, усещат се късно, когато сме сключили договор за поръчка... Също така, нещата в магазина, тези на високо, ами винаги си намирам кой да ми го подаде, и така съм имала доста добри запознанства. Друго, е фактът, че съм супер подвижна и гъвкава, каквито са повечето миньони, което е плюс в много аспекти. Друг плюс - мога да пазарувам дрехи и от детските магазини, където има много сладки дрехи. Ако се сетя друго, ще допълня.

27.   Олее, вие сте яко спрели :D.. Не знаех просто, че може да съществуват толкова комплексирани хорица! Чак пък с по-ниските жени се отнасяли като по-низша раса (15. ), какво значение има колко е висока някоя жена, ако има красиво лице, гладка коса, СЪРАЗМЕРНО тяло и хубав характер? ! Хах, айде тогава стойте си с крокодилките, заради факта, че крака ѝ е 120 (не говоря конкретно за всички високи жени). Уж повечето ниски хора били по-злобни.. я се вижте вие какви небивалици пишете тук!
Оф да бе... забравих, че всички хора имат право на мнение :/ извинявам се.
Хахххх по-добре живейте си животеца без да ви Е*Е коя колко е висока, защото вие избирате дали сутринта ще се събудите до принцеса или ще се събудите до дракон 1. 90 :))))
П. С. не го пиша това, защото едва ли не завиждам на високите, а да осъзнаете РЕАЛНОСТА, че единственото важно е човек да бъде щастлив и обичан с човека до себе си!
Приятен ден или приятна вечер (зависи кой кога го види)!

28.   Подкрепям №9. Над 1, 80 е много за жена.
Едно е да тренирате баскет, волейбол или да сте манекенки, ма това вече си е мутация. Аз съм 1, 86 и се фрапирам от високитве жени. Не е нормално да изляза с жена колкото мен, не и без да е на токове. Нямам и причини да се компексирам от ръста си, той е съвсем нормален и мъжки. :( Вие сте за мъже по 2 м. Мутанти при мутанти, съжалявам.

30.   Хм, стара тема, но ще изразя мнение. Случи се доста сериозен обрат последно време. Балканският мъж от висок, едър и стабилен се превърна в ниско, тромаво и комплексирано човече, което търси по-ниски момичета, за да може да изпъкне. Жалко. Не мисля, че 180см и нагоре е много за жена, но мисля, че 180 и надолу е малко, да не кажа срамно, за един истински стабилен мъж през 21-ви век, особено за балканските типове. Аз лично съм 188 и си търся момиче, което да е колкото мен. Искам да гледам човека, на когото имам най-много доверие, в очите.

31.   " Подкрепям 8, ако жената тренира Волейбол или Баскетбол, може да е над 180, но ако е обикновена жена.. хм, не много типично. "

"но мисля, че 180 и надолу е малко, да не кажа срамно, за един истински стабилен мъж през 21-ви век, особено за балканските типове. "

Стериотипи... Защо ги има, не се знае, но с нищо не са помогнали на никого...

32.   Здравейте аз съм 6 клас и съм 170 обичам и високи и ниски
Но смятам че има и среден ръст който е между 160 и 170
Затова според мен ръстът не е чак толкова важен

33.   Има някакава истина в мнението на 30... Славянският тип - високи, светли все повече изчезва от България за сметка на ориенталския - ниски, трътлести... И то не само за жените, а и за мъжете... някакси не ме привличат нисички по 1. 50. Това не ги прави лоши хора, просто не ми минава идеята като за евентуалин патньор в живота с такъм човек.

34.   Аз съм 183 в 7 клас! Най-високата съм в класа и ми се ляпят всички момчета! Гаджето ми е 1м и 76 сантиметра, но на мен това не ми пречи. Тренирам редовно във фитнеса и имам плочки, мога да вдигна приятелят си и може би затова всички ми се лепят! Харесвам се висока! В 5 клас бях 162 и от тогава започнах да тренирам сериозно и станах висока и силна.

36.   Около 180-5 са добре, да носят 42-43 номер обувки

37.   Имам слабост само към високите жени, макар да съм 170 см. Видали Висока жена очите ми остават в нея

38.   Винаги съм харесвал само по-високите от мен жени т. е. от 175см до безкрай. Не се притеснявам от това.