Споделена история от Други

Какво, наистина, би си помислило едно момиче ако влезне вътре?
здравейте,

от доста време ме глозга един въпрос и мисля, че е време да си попитам в прав текст:
аз съм момче, на 23 и стаята ми е пълна с...играчки. {*_*} не е затрупана де... но на всички лавици има колички, плюшени фантасмагории и подобни неща. не съм влизал в много мъжки стай, не знам как е, та питам... какво наистина би си помислило едно момиче ако влезне вътре?

М.

П.П. пак повтарям: не са много, но са доста:)

Коментари

1.   Виж сега, за мене "доста" е повече от "много". За тебе явно е обратно. Ами разкарай ги тея играчки бе, на 23 си вече. Дано поне не се окаже, че освен това и си играеш с тях :))) Ако са ти някакъв спомен, напъхай ги в един кашон и в мазата.

Ale

2.   Нямам мазе човек... напъхал съм каквото мога, но се напълни навсякъде:D не си играя с тях, но ми харесват (особено количките) а тия плюшените са ми спомен от различни пътувания... просто си ми харесват:/

М.

3.   Щях и аз да ти кажа да ги разкараш, но щом държиш толкова на тях... :) Ти си мъж все пак и ще бъда директен с теб. Инфантилно е. Факта, че се чудиш означава, че и не са влизали много често момичета в твойта стая, нали така? И причината не е, че знаят че си имаш плюшени играчки и колички ами в самото ти поведение/отношение/възгледи. Незнам дали ще ме разбереш какво се опитвам да ти кажа.
Ралф

4.   Нали харесваш нещата си? Явно да, щом ги държиш там. Тогава защо се тревожиш кой какво ще хареса или няма да хареса?
Това е като с дрехите... отивам на среща и си мисля, че тия дрехи не са достатъчно добри за тоя с който ще се срещам. Ами ако не му харесат, кой знае какво ще си помисли за мен. Опааа... нещата не стоят така. Ако въпросния човек ме харесва, той ще харесва и нещата, свързани с мене. Ще харесва начина по който си държа лъжицата. А ако не ме харесва, няма да харесва и това...
Все едно да си махна книгите от библиотеката, защото може да не харесат на някой...грешка. Недей да се стремиш да се харесаш по изкуствен начин. Колкото и клиширано да звучи, гледай да харесваш и приемаш себе си. Тогава и само тогава, ще те приемат и другите.

5.   Аз съм момиче, за мен е по-нормално, може би. Но моите ми писнаха да ми ловят прах по кревати, дивани и рафтове, натъках в кашони и готово. Сега от време на време ги вади понагушкам ги малко и back по кашоните.

6.   Ралф, много добре те разбирам, но държанието ми и маниерите нямат нищо общо с нещицата... събирам ги защото съм колекционер и защото харесвам и уважавам труда на хората вложен в дрънкулките (макар че слизат от някоя конвейерна лента в Китай). има доза носталгия или романтика по отминалото време, когато бяхме малки и живота ни беше в тези малки макети 'големия живот' и фантазиите ни за него. сега когато тези фантазии са тежко ежедневие и всекидневна борба за надмощие над тегобите е хубаво ако можеш дори за малко да се върнеш там - в детството и мечтите:) впр, няма момиче което да съм познавал и да не е влизало в стаята ми по един или друг повод. но те са приятелки и нищо няма да кажат, за това пуснах темата тук - чуждо мнение... е, както и да е:/

7.   Никой не казва да махнеш абсолютно всичко, но по-голямата част. Аз лично, ако вляза в стаята ти, ще ме заинтригуват количките, но плюшените играчки винаги са ми напомняли за стая на момиче, не че момче не може да има, но не да е пълна стаята с тях. Почти всяка вещ има сантиментална стойност, но това не значи, че трябва да се заринем с тях. Може да ги сложиш в едни кашони и да ги пратиш на родители/ баба/ дядо - те ще ги пазят и винаги ще можеш да ги разглеждаш и да си припомняш хубавите моменти. От друга страна, можеш да ги дадеш на някой дом за деца. При теб събират прах и пространство, но за едни деца, които така и така нищо си нямат, ще бъде голям подарък. Твое си е решението, но аз бих постъпила по 2-я начин.

GD

8.   До автора: Не искам темата ти да се превръща в полемика между мен и теб. Но ми се искаше само да ти кажа, че и аз те разбирам. Не разбирам само защо имаш плюшени играчки. Аз също си пазя няколко "ценни" колички и самолетчета от детството. :))) Навяват много спомени наистина. Колкото до китайските дрънкулки, винаги са ми били слабост....постоянно купувам разни кутиики от местата където съм бил (те са ми слабост), падам си и по ножове...и какво ли не всъщност. :) Но е странно, че имаш точно плюшени играчки, иначе познавам всякакви откачалки събиращи неща, за които не би ти минало през акъла дори, че някой би ги колекционирал.
Ралф

9.   Ралф, подаръци са, а и са само 4 - лос от Аляска, язовец от Уисконсин, хм... "spongebob" - той е лудо **пеле... :D като знам че съм ги мъкнал тези неща от другия свят и са от малкото неща които ми напомнят, сърце не ми дава да ги метна просто. все едно забравяш себе си:/

М.

10.   Бих се изкефила, ако видя някой с играчки в стаята. Повечето се правят на голямата работа, а пък аз имам в моята една плюшка, дето е на 17 години и горката почти се разпада, един огромен розов мечок и няколко по-малки зайчета, прасета, Йори-та и бла-бла. Дреме ти какво ще си помислят, нали на теб ти е яко :}}

mosh

11.   Защо се притесняваш, това са ти спомени! След като не искаш да се разделяш с тях пази си ги. Момичето което ще е с теб, ако наистина те обича ще го приеме като съвсем нормално! Когато се запознах с моя приятел и му отидох на гости, видях, че и тои има разни играчки- спомени. Скоро чистихме и той ми предложи да ги хвърлим или подарим на някого, но тъй като знам, че за него имат сантиментална стоиност отказах категорично. А и какво лошо има след време децата ни да си играят с тях? Та пази си ги и хич да не ти пука!!!