Споделена история от Други

От къде да си взема такива ботуши?
Здравейте, ще съм много благодрана, ако някои ми каже от къде в София мога да си намеря ботуши тип ugg boots, но да не са толкова скъпи да кажем до 50 лв да са черни и кожени, а не както са повечето от велур, защото мисля, че може би ще пропускат, а и да нямат някакви пухчета отстрани. Благодаря, ако някой ми помогне да намеря! Моля редакторите да го споделят спешно ми трябват!! Да уточня само, че съм написала да са такъв тип като ugg boots, а не да са ugg boots. Отново, Благодаря!

Коментари

1.   Искаш да си купиш UGGs за 50 лв.????
Такова животно просто няма - опитай на битака някакви китайски, които така изглеждат. Иначе тези ботуши вече не са модерни - търси нещо подобно на кубинка - с върви отпред, може и с токче. Качествени модерни обувки до 50 лв. има в Deichmann, но UGGs за 50 лв. няма просто. Аз преди години си взех обувки от тази марка за 600-700 лв. , но бяха по-специални - иначе почват от 200-250 лв.

2.   Номер едно, бързаш да нападаш! Момичето е написало ботуши ТИП UGG, следователно си търси реплика или нещо подобно. Една приятелка се беше запалила и обиколихме сайтовете. Във VMzona мернах някакви, също и в сайтове като OLX и Bazar bg. А също и във Facebook магазините.

3.   E-bay ...

4.   От авторката : Знам , че Ugg са много скъпи и затова съм написала ПОДОБНИ т.е такъв модел , но да не са на тази марка това никъде не съм те питал/а дали са модерни ? Все пак , благодаря!

5.   уж да СА като тези, ама всичко да им е различно - цвят, материал, външен вид.. тоест?

6.   Че тоя боклук модерен ли е бил. Ugg съм сигурен, че идва от ugly. Тия галоши са по-грозни и от платформи.

7.   В момента май има в h&m ,но може и да се бъркам.

8.   От авторката: От никого не съм искала мнение, исках просто да ми кажете от къде да си ги взема :)! До номер 5 какво искаш да кажеш с всичко това? :Дд

9.   Ами разгледай сайтовете за обувки онлайн, там има картинки, цени, а и пише в кои размери е наличен въпросният модел. И ако си харесаш нищо вече можеш да идеш в магазина и да го пробваш.

10.   От авторката: Разгледала съм много сайтове, просто всички, които гледах са онлайн магазини, а аз не искам да поръчвам от интернет.

11.   Не е казано да поръчваш онлайн. Много нормални магазини си имат и сайтове. Виждаш сайта, харесваш си нещо и след това отиваш в магазина да го видиш реално как изглежда, да го пробваш и ако всичко е ОК, тогава купуваш.