Споделена история от Други

Объркана съм ....
На 22 съм ,а той е на 44.Как започна всичко?
Една вечер излязох на кръчма с приятели ,той работеше там ...както и да е разменихме телефон за връзка...На следващия ден се обади и докато се усетим ,започнахме да работим заедно.Но започна да ме привлича този мъж,мислех си нещо не съм в ред ,та той е на годините на майка ми...Запозна ме със семейството си -жена си и дъщеря си (Която е по малка от мен с 1 година).Казах о ,я се оправи,той няма да те погледне,забрави го.И така работихме нялко месеца ,докато един ден...Той ме попита искам ли да отидем до Албена заедно той там работеше през деня...Аз се съгласих.Отидохме там пихме кафе и той посегна и ме целуна...Беше така неочаквано!След което последва и разбирате ме интимност,която завърши много бързо.Той се смути,аз го успокоих защото малко неловко се получи...и така дълго е за разказване но се опитвам да съкратя...Така започна всичко лятото започнах и аз при него ...постоянно заедно не ни интресуваше какво прави другия и така беше уж на шега....Съботите идваше жена ми и дащеря ми станахме близки.Кофти беше .Започнах да ревнувам и да се караме.,Но нямаше как.Дойде сптември започнахме на в градът,в който живеем да свирим,све повече искахме да сме заедно ,и той и аз.Решихме да се махнем в чужбина .Понеже и той не искаше повече и неиздържаше.Заминахме стояхме там до лятото .Върнахме се за 2 месеца ,след което пак заминахме и до ден днешен сме в чужбина.Обаче аз не съм добре.Кераме се от няколко дни,искам да се разделим ,казах му че аз такъв живот не искам стана 2 години .Не искам да съм любовницата.Уж времето щяло да покаже а сега сме на никъде да правим планове за семейство заедно,обичал ме бил.Изпада в някакви ревности като сме на работа и не ми дава да изляза с никой приятел (особенно ако е мъж).Казах му или мисли какво ще правим ,какво искаш от мене,и да говорим не можем спомена ли раздяла,почва караница.Ама така н еможе да продължава.почва с тези -А да отидеш при някой друг искаш а?Да ме сотавиш?Веднъж се скарахме и му казах ,че го оставям и ще си намеря друг .Направо полудя плака ,крещя.Обичал ме бил .Како да правя?Така не може повече на никъде и съм объркана.Какво да правим?И аз и той ?Аз съмата не издържам почече.Плаче ми се ,не мога вечно да се крия.А и той не ми помага никак.Само влошава още повече,опитвам се да разговаряме как ще я караме?Но без резултат.Моля ви дайте ми някакъв съвет.Предварително благодаря на всички !!!

(Ж)22

Коментари

1.   Такива мацки като теб все още ми дават надежда, че след 20+ години като стана и аз на 40 все ще имам шанс да си хвана младо гадже..

2.   Семейството му знае или поне подозира за връзката ви - това вече не е семейство, за което вина имате и двамата, просто сте едни от многото прелюбодейци. Само че ти какво очакваш от такава връзка с такава възрастова и семейна разлика? Ясно е, че ще гледа да те задържи, за да си му под ръка за секс.

3.   №2 е много прав/а. Ти си удобната, млада, секси любовница. Но неговото семейство има история, спомени, чувства (които не се забравят, само в моментите, когаго чука любовницата си) и той никога няма да го напусне. Не се заблуждавай. Ако има примери, че мъжете напускат семействата си заради любовници, то те са твърде малко...

4.   Я си спомни, някой казваше ли ти преди, че това, което правиш, няма да свърши добре? Че не е правилно? Не слушаше хората, нали? А сега питаш. Оправяй се сега сама.

5.   Виж драга, избрала си най - лошия възможен сценарий. Млада любовница на женен мъж в средна възраст. Щом искаш да си проваляш живота - давай! Това, което си направиш сама никой не може да ти го направи. Корабът ВИ потъва бавно, но сигурно!
FerNando

6.   Кратко и ясно, но не знам как да го кажа на български, за това: GET A LIFE !

7.   Запитала ли се дали го обичаш или е само за сеха, ако си влюбена и го обичаш истински поговори да се разведе и заживейте заедно, но ако сърцето ти не го иска раздели се

8.   Абе, глупачке - ти за семейството му помисли ли ?! Я си представи утре тати да те зареже заради едно младо гадже.. Усъзнай се!!
Така нека изключим това, ще се пробвам да ти дам безпристрастен съвет. Според мен ти нямаш бъдеще с този човек. Ясно е, че не бива да сте заедно. Животът е пред теб. Реализирай се, намери си някого. Недей да се съсипваш. Млада си.

- Атина`