Споделена история от Други

На моменти съм най - щастливата жена, а в други моменти нещо ми липсва
Не знам защо, но когато покажа някой нова снимка на приятеля ми или нещо никога не коментира, да каже нещо хубаво, просто си мълчи. Приятелите ми и познатите ми ме засипват с коментари, били то лоши или хубави, докато той просто си прави пас. На какво се дължи това? Или само казва, да видях "го" и повече нищо....... Онзи ден се избазика по много гаден начин. Аз имам апартамент, и се предполага, че някой ден ще отидем там да живеем, но зсега баба ми живее там, а ние другаде. И той каза, защо не вземете баба ти при вас да живее и да даваме апартамента и под наем и от тея пари дето съберем да си го обзаведем и направим и да се изнесем там, а с останалите да си започнем бизнес или да си харчим там да има...
И аз веднагически му отвърнах, защо той не изнесе своята баба от апартамента и и да го даде под наем... Доста обидно ми стана, колкото и да е на базик все пак ми е баба....

На моменти съм най - щастливата жена, а в други моменти нещо ми липсва, като да ми кажат една мила дума и че просто съв добра в нещо, и поне някакво отношение....

Коментари

1.   Разкажи с какво те прави щастлива?

От това, кето си написала излиза, че е студен човек.

2.   И аз така много се нервирам,моя е същия.Само ,че аз когато съм нервирана го прави този номер,казва просто аха и тва е много се нервирам така и аз се чуствам по същия начин,много съм щаслива с него ,но когато съм изнервена и имам нужда от него,тои се покрива...

3.   От авторката: Ами, правим любов, харесва ми. В това отношение нямам забележки. Имаме общи интереси... за друго не се сещам в момента

4.   Хм, гадно копеленце е приятелят ти. Това, което е казал не е базик ами си е план за действие. Ако наистина мислиш, че това е базик, значи съвсем нямам чувство за хумор. Иначе, какво да ти кажа, познато ми е в една или друга степен за съжаление... Много хора мислят като него, особено в България. Станали сме доста жесток народ и озлобен иии.... не знам дали са останали нормални хора.
Ралф

5.   От авторката: Ралф, честно да ти кажа и аз самата не знам дали се шегува или не. С него съм от доста време, а не мога все още да разбера кога се шегува и кога е сериозен. Много место когато ме обиди извърта нещата, че е било базик и съм объркана заради това. Много не общува с мен. Мълчалив е. 80% говоря аз и ако замълча казва да кажа нещо и ми става тъпо, че не се опитва да ми разнообразява, да ме заговори, закачи с нещо, за да пази тръпката. Ако има спор винаги мен обвинява, напоследък доста место се случва точно преди да се видим, особено ако не сме се виждали от много време, да затвори телефона и повече да не ми звънне, а аз като глупачка да му звъня да се моля да се видим.... А ако не чу звънна след няколко часа ме стрелка да му звънна и ме обижда защо само се правя... Незнам, никога не ми се е извинявал, на осми март ми каза че не съм жена.... След това каза че все разбирам грешно нещата... И аз незнам. Няколко пъти съм му пускала базик от сорта че не съм влюбена вече да видя как ще реягира, не му пука сякаи приемя го сякаш м казвам че вън е слънчево времето...... Сякаш е безразличен, абе яко е с него до някъде, ама не е като някоя динамична истинска любовна връзка да усещаш че човека до теб е лудо влюбен и всяка секунда прави лудории за теб и крещи че те обича по улиците.. А аз много искам такава връзка, защото аз самата като съм влюбена се държа така.. Влюбено!

6.   Изобщо не можеш и да си представиш какъв таралеж си пускаш в гащите, и какви ядове ще береш в бъдеще ако останеш с тоя! Започвай незабавно план за спасение и евакуация! Виж какво ти пише 4. Зарежи ги тези глупости, че "правите любов и ти харесва" - никаква любов не правите! Любовта означава и съпричастност с мислите и вълненията на другия, означава и емоционален живот, и загриженост, и какво ли още не! При него тези неща просто ги НЯМА, и не си прави никакви илюзии, "че ще се събудят в бъдеще", "че той ще се промени (или ти ще го промениш)" или нещо от сорта!
Вместо като истински мъж ТОЙ да поеме отговорността за това къде да живее и с какво да изхранва семейството, ПОНЕ ДА СЕ ОПИТА ДА ПОМИСЛИ, той... ПАЛЯЧО!
БЯГАЙ! Навън те чакат хиляди свестни хора, с които можеш да споделиш живота си.
Ако ли не - сподели тук горчивия си опит след някоя и друга годинка, за да не тръгнат и други по твоя път...

7.   От авторката: Разбирам, но в мен има хиляди вълнения и съмнения по този въпрос сега, защото си мисля, да не би аз да предоставям историята грешно, да не би да направя грешка като се доверявам на чужди хора, да не би просто да си въобразявам, може би... Объркана съм си, доста. А той е първата ми истинска любов, имала съм 3 връзки преди това, но не се влюбих и за това го ценя, малко се промениха нещата от както като тръгнахме, но все още го обичам.... но сякаш той не осъзнава какво се случва

8.   От написаното разбрах , че май си щастлива с него само като се ч**ате - ами мила ,че то за едното ч**ане много щте намериш,сигурна съм. Той дори не допуска да го опознаеш - да разбереш кога се шегува и кога говори сериозно, да не говорим , че е студен , че е използвач , че не дава нищо от себе си за тази връзка , че е безразличен към всичко , което ти се случва... - какво говори това - значи е безразличен и към теб - извинявай , ако звучи грубо - сигурно го обичаш , но...не си щастлива , сама каза ,че имаш нужда от нещо истинско - зарежи го- личи си , че отвсякъде е боклук
Ева

9.   От авторката: Не, не съм щастлива с него само когато се ч**аме. Просто във всяка връзка има малки нещица, които ни се иска да променим. Например, че ако някой мъж ми направи комплимент той се дразни ако се полаская, и ако някой ме заговори и е мъж трябва да го отрежа задължително, примерно, сякаш нямам право да общувам. И ако отрежа някой, тогава пък казва че изобщо не е било рязане. Незнам, странно е. Благодаря за подкрепата, но все пак ако направя това, което ми казвате ще е грешно. Ще направя това, което реша аз. Имах нужда само от малко подкрепа. И благодаря на всички отзовали се

10.   От номер 1 до авторката: Времето ще ти покаже посоката, но едно ще ти кажа като препатила с подобен човек, когото обичах много: тези "малките нещица", които така и не се променят, след време стават огромни зейнали дупки и това води неизменно до края.

Все още няма как да го осъзнаеш, изживей любовта си и когато я преживееш и срещнеш истинската, ще си пълноценно щастлива, без резерви и съмнения.

11.   От авторката: Няма какво да изживявам. Нагруби ме, отново ме обвини че трябвало да постъпя по един начин, а съм постъпила пу друг и каза, че изчезва и повече не го чух..... И това го прави мъжът който накога ме обичаше.... Но вече не ме обича.. усещам го.... Не мога да повярвам....

12.   Горе главата, гледай напред и някой красив ден отново ще бъдеш щастлива, истински щастлива!

Твоята сродна душа те чака някъде там, само трябва да се намерите ....

А за този глупак не си струва да страдаш!