Споделена история от Други

Дали някога всичко ще бъде нормално или това е цената на любовта?
Не мога така повече..Имам 9 годишна връзка.Родителите ми мразят момчето,с което съм откакто тръгнахме.Много неще сме преживели но много се обичаме.Много.Той няма добра финансова възможност-дори да кажем е от много бедно семейство.Аз не-но пък баща ми цял живот се държи все едно съм в казармата.Ето днес ставам и започва заяждането-с него ли ще продължавам да бъда-да или не?Хората не знам какво му казвали.Било го срам от мене-излъгала съм го.
Хора омръзна ми всеки Божи ден да се крия и да живея все едно ходя с женен мъж или правя нещо нередно поради простата причнина че ако баща ми ме засече с мойто гадже-не зная какво ще стане.Голям град сме ама като ни засекат всеки му казва.Ето днес пак скандал.Писна ми.Лошото в случая е ,че моя приятел работи ама не е от ония мамини синчета-к'во да ти сготви мама -задоволени отвсякъде.Сам живее.Аз при нашите.Имам чувството че ако заживеем заедно ще има непрестанни проблеми с баща ми.И какъвто характер е няма да ми провогори никога,както не говори с брат ми.
И не зная какво ще правим с моя приятел-а сме толкова изстрадала връзка и рядко си допадаме.Каква работа имат хората да ровят в семейството ми и който ме види, да налива масло в огъня.
Не виждам изгледи баща ми да се промени-8 години не се промени.От друга страна както разбрахте не сме като нормалните връзки.Много се обичаме преди всичко.Дано просъществуваме.Не зная вече нищо.Аз ли съм най-грешната.Момчето е напълно нормално-има по-екстравагантен вид-а нали знаете някой като има 2 татуировки и как ПОВЕЧЕТО го гледат учудено?
Не зная какво да правя.тОЛКОВА ВРЕМЕ ИЗДЪРЖАХМЕ.аКО 2МАТА ЗАЖИВЕЕМ НА ТОЗИ ЕТАП НЯМА КАК ДА СЕ ОПРАВИМ ФИНАНСОВО.
мерси за мненията и не се нуждая от упреци.
Мерси предварително

Коментари

1.   Ти на колко години си? Щом имаш 9-годишна връзка не е възможно да си на много малко... Ако си над 18, и особено над 20 - взимай нещата в свои ръце! Изнасяй се и т.н.
Докато дъртия ти дава кинти, ще се опитва да ти стяга и юздите!
Започвай да бачкаш нещо и се изнасяй! Изисквай от възлюбения и той да се вземе в ръце и да захваща нещо! Какво означава "от много бедно семейство"? Той ум в главата и две здрави ръце няма ли!? Ще работите, ще се обичате и подкрепяте - ще изплувате!
Хайде кураж, и какви са тия хленченици! Вие сте хора, творци на съдбата си! Бийте шута на тате и мама и ги оставете да се оправят в собствените си батаци!

2.   Защо да не се оправите финансово? Той работи, ще работиш и ти, какъв е проблема? Иначе, докато живееш на територията на ваще и си материално зависима от тях, така ще е: те ще имат правото да ти казват какво да правиш и с кой да ходиш. За да не е така, трябва да живееш самостоятелно и да си материално независима. Не ми е ясно защо това е толкова невъзможно?