Споделена история от Други

Ето нещо за силния пол...
Когато тя си тръгне, бясна - последвай я.

Когато гледа устните ти - целуни я.

Когато те бута или удря - стисни я, не й давай да си тръгне.

Когато тя е тиха - попитай я какво не е наред.

Когато тя те игнорира - дай й своете внимание.

Когато тя се отдръпне - придърпай я обратно.

Когато я видиш в лоша светлина - кажи й, че е красива.

Когато я видиш да плаче - я дръж и не казвай нищо.

Когато я видиш да върви - промъкни се, прегърни я в гръб.

Когато е изплашена - защити я.

Когато лежи на рамото ти - вдигни влавата й и я целуни.

Когато открадне любимата ти шапка - остави я, нека я задържи.

Когато те дразни - подразни я и ти, накарай я да се засмее.

Когато не отговаря дълго време - успокой я, че всичко е наред.

Когато те погледне със съмнение - подкрепи я с истина.

Когато каже, че те харесва - това е така, повече, от колкото можеш да разбереш.

Когато сграбчи ръцете ти - хвани нейните и си играй с пръстите й.

Когато се бутне в теб - бутни я и я накарай да се засмее.

Когато ти каже тайна - пази я сигурна, не я казвай.

Когато те гледа в очите - не поглеждай на страни, докато тя не го направи.

Когато й липсваш - вътрешно я боли.

Това са някой съвети, по-скоро към тинейджърите :)

Коментари

1.   Супер!

2.   ... и когато се събудиш - краката ти отвити!

3.   Аз пък имам далеч по-прозаична, но и доста по-реалистична практика: пийвам си ракийката, хвърлям един бой на жената, и отивам при комшийката!

4.   Оффффф .. видели нещо в интернет и хайдее пускай тема ;с

5.   Толкова съм уязвима, че се разплаках от това. Звучи като споделена любов, но не всички мъже реагират така.... Несъмнено ще си го сложа на скайп! Страхотно е!

6.   Не знам дали ти го написа или е от интернет, но наистина е хубаво.И аз като номер 5 съм твърде уязвима в момента и мен също ме разтрои доста.....Понеже никога не съм получавала нещо такова от човека до мен...

7.   Номер 3- ти си представителна извадка на всички нисши същества, ако казаното от теб е реалност :)

9.   Мхм, а когато се надува, защото е плиткоумна повърхностна и ограничена патка? Кво правим тогава?!

*Syndrome

10.   Ами тогава не се занимавай с нея.

11.   когато правиш всичко това, а тя те зареже за бившия си - ???

със *Syndrome на метъл траш концерт :D :D :D

M.

12.   Когато правиш всичко това, а половинката се окаже куха лейка или празноглава патка, следва да заключиш, че най-голямата патка си ти самият. Биеш шута на патката и търсиш лебед, на който да дариш любовта си. Хора, не обвинявайте околните за собствената си глупост и липса на проницателност. Глуповатите хора са жертви на природата, защото са затворници на собственото си тесногръдство. Тези, които се имат за по-одухотворени, следва да умеят по-добре да преценяват околните и да могат да приемат филосовски, когато са сгрешили в преценката си. Като те е изиграла някоя патка, не обвинявай нея, че Господ я е лишил откъм умствен багаж, ами си имай едно на ум и занапред бъди по-благоразумен, а не бързай да се раздаваш само заради едното секси дупе.

13.   *Syndrome, да не си си я избирал такава.. Никой не ти е опрял пистолета до главата, че да правиш тези неща. Тук може би иде реч за истинска връзка, истинска любов към жена, която заслужава да направиш всичко от горе посоченото. Или може би жена, която си успял добре да прецениш и да не ти изиграе този номер!

mosh

14.   Тук не ставаше въпрос за мен.Беше принципно.Защото голяма част от младите дами отговарят на описанието, което написах.
Без да обиждам когото и да е :)

*Syndrome

15.   Авторката (ако може да се нарече така :Д) - трябваше да спомена, че не аз съм го съчинила. :) Преписано е. Реших, че може би ще е полезно за някой. За това пуснах поста. :)