Споделена история от Други

Проблем с лаптопа-acer
Здравейте! Може да ви се стори малко глупаво, но не разбирам много от компютри, за това искам да задам един въпрос. Лаптопа ми е ACER. Проблема е, че когато свалям нещо не мога да завърша свалянето, не че не знам как просто не става. Някакво програма ли трябва да сваля или какво? Ако някой знае да пише. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ако сваляш от торент сайт, като например замунда, значи торента няма сийдъри.

2.   и аз съм с такъв лаптоп и имах такъв проблем, оказа се, ако докато тегля е включен към зарядното или слушам музика, ровя из нета и т. н не може да свали торента. Просто докато сваляш не пипай нищо. Аз например пускам торента и отивам до магазина или влизам да се къпя. Може пак да ти забие по някое време ти си го рестартирай ще се оправи.

3.   Много не те разбирам какво точно имаш в предвид с това
"не мога да завърша свалянето". Но все пак ще дам едно
предположение.

Предполагам, че си с Уиндоус, инсталиран от друг човек.

Ако е така, влез в настройките на firewall-a:
Windows Firewall -> Exceptions и виж дали има отметка на
програмата ти за сваляне на торенти (не знам с каква си, например може да си с Torren/мюторент).
Ако няма - сложи и дай ОК.
Ако има - тогава не знам.
Както казах - много не те разбрах.

Но мнението на номер2 определено не е стойностно решение.
Със сигурност проблема е софтуерен.
Ако не стане с това, което аз ти казах - обърни се към човека, който ти е инсталирал операционната система.