Споделена история от Други

Проблем с декодер Стронг СРТ 8113
Здравейте,

Минала седмица закупих от Техномаркет въпросния модел декодер за цифрова ефирна телевизия. Пробвах го, работи, хубава картина, само на БНТ каналите насичат, много им се мени качеството на сигнала, от 30 до 97 %, като в следващия момент пак се връща на 30%. Явна технологията им е с по-ниско качество, защото другите програми предават много добре. Рф модулатора също финкционира подобаващо. Проблема е, че не мога да гледат филми от юсб чрез юсб флашката. Конвертирах над 10 формата и не разпознава нито един от тях. Не чете и джипег формат за изображения. Когато става въпрос за възпроизвеждане на мп3 файлове, обаче, всичко е безупречно. Също така прави и запис от юсб на флаш на гледаното в момента предаване, при зададена такава опция, но после не го разпознава. Защо се получава така? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Не е толкова стронг явно... Що си спестил 10 лева и не си си купил нормална марка?

2.   Регистрирай се в този сайт:http://forum.predavatel.com/viewforum.php?f=7 и пиши там за проблема,там ще намериш отговор на въпроса.Успех!

3.   От автора

Темата е приключена. Разбрах какво става. За да чете филми и снимки от юсб флаш драйв, трябва да се зададе специално, защото фабрично е настроен да чете само мп3. Не може всички формати, трябва да се зададе за филм, музика или снимки. Това тава, като се влезе в менюто за мултимедията, избира се флашката, после се натиска бутона за мозайката и оттам се задава конкретния файл. Благодаря за отзивите.