Споделена история от Други

Търся 2 филма!
Търся два филма и вие сте ми последната надежда!

Първия съм го гледала преди 10 години.Помня едно момченце и момиченце бяха приятели и всеки ден излизаха заедно.Момичето беше много злобно и един ден бутна момчето в езерото.На другия ден той дойде да я извика да излезнат,но тя му каза повече да не я притеснява.Един ден пак излезнаха и момчето го ожили кошер с пчели, тогава момичето много плака и баща и я остави да гледа болната си баба,за да отиде на погребението,но тя не го послуша и дойде до ковчега и го моли до стане.

Втория не помня почти нищо,само една жена,която дава шоколадчета и бонбонки на едно момиче,когато тя заспи под възглавницата.Много стар и фантастичен филм.

Благодаря на всички предварително!Весели празници!

Коментари

1.   Първият е My Girl (1991)
за втория не се сещам.

2.   My girl e първият :)

3.   Първият е "Моето момиче", с Маколи Кълкин, Ана Члъмски, Дан Акройд, Грифин Дън и Джейми Лий Къртис. Доколкото помня е от 1991г. За втория нямам представа кой е.

4.   Не знам как се каза първия филм ,но и аз си го спомних....

5.   Първият филм се казва "Моето Момиче" с Маколи Кълкин

6.   Мисля, че първият филм е Моето момиче (1991), а за вторият не се сещам :)

7.   Първия е "Моето момиче" с Маколи Кълкин. Втория не се сещам

8.   Първия филм го помня, само че имам спомен, че се бяха порязали и станаха кръвни брат и сестра. И аз от доста време търся този филм. :)

10.   Първият се казва "Момченцето и момиченцето", а вторият - "Жената и шоколадчетата"

11.   Авторката:Благодаря ви много!
П. П
За втория филм си спомням, че някаква жена (от рода на принцеса, господарка, кралица), караше едно момиче да яде от нейните бонбони на сила. Толкова искам да го намеря този филм...