Споделена история от Други

Какъв е вашият идеал за мъж/жена? :)
Реших информативно да пусна тази тема. Какъв е идеалът ви за мъж/жена? :) Външен вид, характер. :)

Коментари

1.   За жена - ниска, набита, в гъза развита.
За мъж - плешив, брадат, шкембест, космат.

2.   Принципно ако бях суеверен едва ли щях да споделя това, но тъй като не съм чак толкова филмиран ще споделя моят идеал за жена - ниска, с дълга коса у хубава усмивка.За характер трябва много да пиша, затова само ще отбележа, че трябва да има чувство за хумор, прикрита скромност и капка мозък, та да можем да си говорим по различни теми ;)

*Syndrome

3.   Характера е на първо място, после интимноста и най-откровенно визията за мен е на последно, но пък не рядко е първо впечетление. :П

4.   Идеалният мъж за мен е Джони Деп - поне чисто визуално. Т.е. малко неглиже, дългокос, с подчертана индивидуалност. Дълбокосмислен човек, романтичен, преди всичко приятел, а след това добър любовник. Ж 24

5.   Номер 1, хаха явно си падаш и по мъже, и по жени :)
Аз нямам критерии за височина, цвят на косата и очите. Важното е комбинацията от всичко това да е добра.
Естествено, и интелекта е много важен.

Ale

6.   Високите жени по-малко харесвани ли са или греша?

7.   Грешиш. Височината няма никакво значение.
Ралф

8.   Номер 6, дали ръста на една жена се харесва зависи от ръста на мъжа. Но и често не е така. Има хора, харесващи различни типове. На мен лично идеал за жена ми е Адриана Лима или Меган Фокс, те не са никак ниски. В смисъл харесвам високи жени, които си имат всичко. А относно характера... Трябва да е умна, да има ценности. Да държи на човека до себе си, а не постоянно да пита 'Как ми е косата?'. Хайде от мен това да не се задълбочавам.

9.   За всеки влак си има пътници (колко изтъркано!).Аз харесвам по-ниски, защото не съм особено висок и няма да ми отива и ще изглежда смешно да ходя с 1.80м фотомодел :)

*Syndrome

10.   Не знам, аз предпочитам миньончетата. Други предпочитат по-високи.

11.   Аз съм момиче на 18. Харесвам умни, забавни момчета. За външността нямам някакви специални претенции, не мога да ви посоча личност, на която да прилича. Харесвам високи момчета.

12.   За външността нямам никакви претенции, освен да е по-висок от мен. Но оттам-насетне става тегаво... Прекалено много изисквания, но човек когато търси - намира. Искам да мога да говоря и споря с него на разнообразни теми - литература, филми, музика, театър. Искам да харесва спортуването, за да го правим заедно. Искам да има разнообразни хобита, също като мен. Може би идеалът ми за мъж е леко шантав, със странна походка и още по-странни дрехи, замечтан някъде в нищото и винаги готов за готин разговор или разходка на Рилските езера.

mosh

13.   Номер 6, скоро тема беше пуснала по въпроса. Спокойно, харесват се високи жени, жената не е само ръст и тяло.

Ale

14.   ТАКАААААААА, АЗ ПЪК СЪМ ЖЕНА НА 49 Г., РЪСТ 167 , 65 КГ., ЖУБАВА ПОХОДКА , КАТО НА ГАЗЕЛА , ТОВА ГО ВИЖДАТ И ЖЕНИТЕ / АПРОПО , ДОБРАТА ПОХОДКА СЕ УЧИ ОТ МАЛКА / ,И СЕКСАПИЛЪТ Е МНОГО ВАЖЕН , СТРАШНО Е ГРОЗНО ЖЕНАТА / МОМИЧЕ / ДА ПРАВИ ГОЛЕМИ КРАЧКИ / , ДОБРОТА , ЧУВСТВО ЗА ХУМОР , ИНТЕЛЕКТ , ДА МОЖЕШ ДА РАЗГОВЯРЯШ НА РАЗЛИЧНИ ТЕМИ , ДА СИ ЗАБАВНА , ВСЕ ПАК МАЛКО ОТ МАЛКО СИМПАТИЧНА , ШИРОКОСТРОЕНА , ДОБРОНАМЕРЕНА , НА ЛОШОТИЯТА ДА ОТГОВАРЯШ С ДОБРО ,НННННННННООООООООООО ТУКА НАИСТИНА ИМА ЕДНО ГОЛЯМО НО , Т.Е. ВСЕКИ ЧОВЕК ТРЯБВА ДА ИМА ДОСТОЙНСТВО , ДА УМЕЕ ДА СЕ ЗАЩИТАВА. В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ , ТЕ ВЗИМАТ ЗА БАЛЪК , ХОРА НАХАЛНИ И БЕЗОЧЛИВИ ПОД ПЪТ И НА ПЪТ .АКО СИ ВИНАГИ ИНТЕРЕСНА , ЩЕ УСПЕЕШ ДА ЗАДЪРЖИШ ЧОВЕКА ДО ТЕБ , НИКОГА НЯМА ДА МУ Е СКУЧНО. ДАНО ДА СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА С НЕЩО.

15.   Интересна тема. Ще дам малко описания на моя идеал:
- Понеже съм доста висок, обаче до сега не съм се заглеждал в момиче, чиято височина е като моята. Предпочитам да е средно висока, колкото до миньонче няма да си отиваме. Колкото до теглото- има много, които пазят диети и си мислят, че като са слаби са по красиви. Колкото до мен нека е закръглена, но не и слаба. Също така винаги съм харесвам кафявите очи, не че ако избирам това ще е най-важното, обаче харасвам тази черта. Не си падам по руси.

- Колкото до характер тази тема е голяма, обаче ще напише някои неща, които не харесвам:
Не харесвам злобарките и тези, които завиждат на другите. Тези надменните, и летящите в небесата. Не харесвам някой много мрачен характер.

17.   (момче на 15) - жена- руса, с къса, чуплива коса (неестествено чуплива, навивана с маша), височка, понеже и аз съм висок, със зелени очи, нормални устни, средноголеми към малки гърди.. а характер- добра и искрена!

18.   Моя идеал за жена е Мила Йовович, тоест висока, смела, красива и малко луда жена със силно изразена индивидуалност и нестихващо чувство за хумор!

19.   Значи един точно определен идеал за мъж нямам. Харесвам всякакви типове. Мога да дам пример с известни личности за външен вид- Джони Деп, Тим Розън, Чад Майкъл Мъри, Роналдо, Еминем.
Обичам също мъжете с татуировки. С хубава походка, хубав глас, хубава усмивка, хубав смях, хубав поглед.
Като характер е много дълго и широко...

20.   Знаете ли, едно нещо разбрах - идеални че няма, няма, но има много подходящи. Подходящ за мен например би бил мъж с добро чувство за хумор, джентълмен, интелигентен и сърдечен човек. Колкото до външността - не, че имам критерий някакъв, но винаги очите ми попадат върху косата, после върху очите на мъжа - падам си по тъмнокоси и тъмнооки :) Понеже съм малко над средната височина, предполагам, че един метър и осемдесет сантиметров атлет би ме устроил добре :))) Хайде, дами, да изобретим фабрика за мъже!!! :)))
Добрата фея

21.   Хора не знам как да пусна тема.. Знам че тук не е подходящото място за този въпрос, но не знам къде другаде да го напиша.. И аз имам неща за споделяне.. моля ви кажете ми как.. Благодаря предварително! :))

модератор - в дясната част на екрана на началната ни страница има бутон „добави история“ (той е по-тъмен от другите)
виж дали този линк ще ти свърши работа
вhttp://spodeli.net/share.php

22.   Благодаря много! :)

24.   Много ясно че мъжете дето са по 1. 70 даже и по малко ще харесват миньончета

25.   Външността не е важна, но щом ме питаш Иън Сомърхолдър е идеален. Висок, хубави очи, прекрасно тяло и уникална усмивка. За характер искам да е забавен, умен, да ме защитава и обича.

26.   Откога 176 см. е високо за мъж, №25? Защото Сомърхолдър е точно толкова.

http://www.celebheights.com/s/Ian-Somerhalder-2007.html

Venjus

27.   Жена съм,
Моят идеал за мъж : висок около 180, набит с широк гръб (мъжкар), да е силен не само физически а и психически хахах, да е задължително с лека брадичка, косата му да е по тъмна към черно (светли коси не обичам), за характера разбира се искам да е добряк да ме уважава и да ме цени, сигурно има и още но не се сещам.

За жената :с дълга черна коса (ако може да е е естествен цвят), с плътни черни вежди, с плътни устни ( не толкова като на Анджелина ) с по тъмен тен, минъонче макар и аз да спадам към това число , формата на тялото и да е пясъчен часовник, най важното е да е чаровна. За характера, да е скромничка, да е добра домакиня, да е нежна и всичко да прави с любов..

28.   За мъж - като външност е по-лесно да кажа. Харесвам мъже, които са високи около 180 см, така че да не се изравним по ръст като съм с висок ток. Много важни са очите - харесвам сините очи, но има мъже и с много красиви кафяви очи. Предпочитам мъже с тъмна коса и средно тъмен тен, нито силно мургави, нито бели сиренца като мен хаха. Да не е хилав със слаби ръчички, нито някакъв фитнес маниак с ръце-баници, а със жилаво и стегнато телосложение (широки рамене и тесен ханш). А и дупето е много важно - не харесвам мъже, които нямат никакво дупе, не ме кефят и плоски, меки или дебели дупета, да не повярва човек колко много мъже са с такива и широк ханш...
Като характер - не понасям инатливи хора, хубаво е човек да е усмихнат и позитивен, а не негативен и нервак. Мъжът трябва да умее да внушава спокойствие, да разсмива и да разведрява обстановката. Да е възпитан и образован, в никакъв случай грубиян и простак, на когото всяко 2ро изречение е псувня... Сериозен и в същото време човек, който е запазил и детското в себе си и умее да се смее и на глупости.
Ехх, мечти, мечти :)))
Ж32

29.   Харесвам мъже с хубави татуировки (не прекалено) и нормално мускулести (не напомпани). Между 175 и 182 см. Със зелени, синьо-зелени или сиви очи и светло кестенява коса. Гласът да е като на 100 кила :). Да е енергичен, а не някаква флегма. Да е уверен в себе си (неуверените ме отблъскват). Най-важното е да е страстен и да ме подлудява като го видя. Това е достатъчно, за да се влюбя. А, за да бъда с него трябва да ме слуша много и да не хойка, иначе е аут.
Харесвам жени около 175 см, с дълги, светли и леко чупливи коси, с черни очи и бяла гладка кожа, дългокраки, с плътни и чувствени устни, със стегнати средно големи гърди и сладко дупе, с малки стъпала и красиви нокти. Интелигентни и винаги знаещи какво искат. Все пак описвам себе си ;)

30.   Аз пък имам точна представа за идеалната жена. Толкова е малко това което искам, толкова е елементарно, обаче го няма никъде. Гледал съм в сайтове за запознанства дето има сума ти жени там обаче и там няма такава жена. А то е:
Висока над 170см, задължително с тен на кожата, да не е със зелени или пъстри очи, да е с тъмна коса, а бритона и да покрива изцяло челото и, и да се облича в анурак. Вече за характера е друга тема и там ако тръгна да обяснявам каква е идеалната жените ще ревнат веднага "Хубаво де ама ти какво даваш в замяна на това"! А там претенциите са ми още по прости от тези за външния вид. Но включа ли и изискванията за характер е изключено да срещна такава жена някога.

31.   Изразителните мъжки черти са от значение. Днес се се набляга повече на самата метросексуална красота и това е зле, като примери Джони Деп, Чад Майкъл Мъри, Дейвид Бекъм и други.. Жената винаги се е привличала от дивото, силата и мъжкарското излъчване, не дали си бръсне краката и колко е образован и синеок или зеленоок, защото и това с очите е някаква наложена мода. Не е нормално, когато огромен процент жени харесват определен цвят на очите зеленооки и синеоки брюнети, или синеоки блондини, те съставляват голям процент от предпочитаните мъже, щото е все едно да се набляга на конкретна марка дънки, обувки и телефони дето всеки ги има, мания е това. Кърк Дъглас и Жан-Пол Белмондо бият всички класации, ако ги погледнем на млади години. Жените такава мъжественост харесват, а и плочките са съвършено излишни за визията, тъй като те не са нещо вродено и не са показател, че този мъж е силен. аз съм доказвал многократно, че съм по-силен от хора, които не излизат от фитнеса години. Има нещо сбъркано във вкусовете на сегашните жени, обаче не е от времената, а от наложените стереотипи. Белмондо никой не го е налагал преди, той просто си беше харесван. сега подборът е малко комерсиален и роботски принцип

34.   Миньонче. Големи, тъмни очи, тъмна чуплива коса, плътни устни, красива усмивка, чар, страст и добра душа

35.   Е Чад Майкъл Мъри и Дейвид Бекам са Разкошни! Докато Джони Деп ми е супер отвратителен!
Да, аз харесвам мъже със светли очи и бяла кожа. Мургавите нещо не ме кефят, сори.
За другите качества сега няма да пиша, че в тая тема не виждам смисъл нещо.
Просто всеки си има вкус :) а номер31 по - добре да не генерализира толкова, че ще се преумори.

37.   Мъж съм на 26.. Харесвам спортистки и жени с характер, интелигентни, БУДНИ и смели. НО не до там, че да се опитват да командват И те да са мъжете в къщата... Просто казано, жената трябва да е жена, женствена, със силна женска енергия. Ролята на жената е да се грижи за семейството, да е домакиня, да обича мъжа си и да му се подчинява... Мъжа за нея трябва да бъде царя в къщата и тя никога не трябва да забравя това! Жената винаги трябва да му вярва и да го подкрепя, насърчава и помага, НО винаги да вярва в него на 100%. Никога да не му казва "Ти не можеш" А винаги да му казва " ВЯРВАМ В ТЕБ, обичам те и съм сигурна, че можеш!" Тя трябва винаги да го подкрепя, ВИНАГИ! Жената трябва да даде пълна свобода на мъжа си и да му показва колко е силен постоянно.. Това е моята идеална жена

38.   Харесвам разкрепостени свободни жени с чувство за хумор, с диви идеи, жени с които никога няма да ми е скучно, да обикаляме заедно света, да се забавляваме, а външноста е на второ място, все пак повече си падам по дългокоси светли жени тип скандинавки, за такава жена бих дал всичко!
М 27

39.   Точно така №13, жената е също червило, токчета и микрофон. Модата е само за заблуда на врага.
------
Отговор на въпроса на автора: Зависи от времената и нравите. Ако си живял по времето на птеродактилите и динозаврите, когато годзилите са подскачали по планетата, тогава всяка хрисима душа е идеална, защото си гледа работата и не търси идеал, а му се наслаждава.
Да, ама тези добри души и мъже, и жени вече са на по 80 и отгоре години и никой не ги счита за идеални, а имаше време, когато те "колеха и бесеха" и всички им се покланяха. А други преди тях, те пък никой не ги помни, защото това е историята - да се забравя всичко хубаво и родно и добро.
---
Имаше едно време един филм за едни неизвестни царе живели някъде по пустините на Южна Америка. Едни съвременни археолози им разровиха гробовете и обясняваха на потенциалните зрители какъв живот са водели тези царе, колко богати са били и как са командвали цели държави, но при разравянето на гробовете им се откриха само някакви кости. На никой непознати нито като имена, нито като начин на живот, нито като каква душа е носил собственика на тези кости - и толкова. На нас съвременните хора, остана само това, че ето ви останките на царете южноамерикански, които са оставили страхотни следи след себе си, но като хора ние не знаем какви са били. Може да са били идеални, красиви, изключителни - не знаем, но и сега се радваме на произведенията останали след тях.
Ако този филм се изнамери отнякъде, мисля че е много поучителен.
---
А коментарите отгоре славословят само и единствено материалната красота, която е толкова преходна, колкото всичко останало направено от биологичен или небиологичен материал.
---
Гледайте най-новите обяснения за пирамидите, учените са напипали уникални обяснения за тях.

40.   Мисля, че на днешно време идеала за съответния мъж - жена е: какво слага на масата.

41.   Аз пък намерих моя идеал за мъж-висок, атлетичен с леко набола брада, русоляв със светли очи, перспективен финансово, чужденец, с чувство за хумор, възпитан, чувствителен и най важното лудо влюбен в мен и.... след няколко години го зарязах защото по незнайни и необясними причини се влюбих в по-нисък, леко оплешивяващ, силно казано атлетичен, доста по голям от мен и фалирал мъж на който и дете му родих, а той на всичкото отгоре и е страстен пушач, а аз ненавиждам и мразя. всячески цигарите.
Така, че. мили хора вие си го имайте идеала, а живота какво ви е подготвил е друг въпрос.
П. п. Много си ми харесва моя си мъж, но е далеч от идеала. А тия дето са ми идеални не ми трепва сърцето за тях и не мога да се влюбя.

42.   Няма какво да се лъжем, първо те грабва външността. Аз се захласвам по сладки миньончета. Нормално висок съм(186см), но не харесвам длъгнести жени. Губи ми се нещо баланса мъж- жена. Дребничка, интелигентна, жизнерадостна и остроумна жена ме пленява моментално. Има нещо дяволски изкусително в такава жена. Нали?

43.   За жена- да е с дълга копринена и гъста коса(няма значение какъв цвят). Да има красиви синьо-зелени очи с бадемовидна форма. Хубаво тяло тип "Пясъчен часовник" и гладко лице със сърцевидна форма, също така горещи, плътни, кървавочервени устни. Да е висока 172см. и 58кг. Да има мек, кадифен глас.
Да е много интелигентна с богат речник. Да може да готви великолепно. Искам да е добра любовница, също да има обноски Да е мила, женствена, стойностна, класна на ниво. Да не пуши и пие. Да е вярна

44.   За мъж, физически характеристики в идеалния случай: височина над 180 см. до около 195 см. с добре оформено, но не набито и "нацепено" тяло, т.е. сравнително замускулена структура, но по-скоро елегантна, постигната с правилно хранене и плуване, не с анаболи, стероиди и нон-стоп блъскане в кварталния фитнес.

Тъмна коса, може по-къса, може и средна дължина, но чиста и поддържана. Бонус точки, ако не е по "модата" със задължителната опашчица. Дълбок поглед, издаващ висок интелект и будна мисъл, цветът на очите няма значение. Ако има брада, важи същото като за косата. Без татуировки, пиърсинги, флешове, гривнички, ланци и прочие. Да носи излъчване на уверен в качествата си мъж, който знае какво иска и как да си го вземе.