Споделена история от Други

Загубих много а не намирам нищо ново ценно
Здравейте Аз съм на 25 години Ще ви разкажа накратко моята история понеже е доста дълга като сериал
Моите родители наскоро преди няколко месеца се разведоха след което водиха дела за апартамента и след продажбата му Аз и майка ми се отделихме Първоначално трябваше да сме на квартира и после да купим апартамент но нещо се е случило което майка ми отказва да ми каже и май е загубила парите от апартамента

Преди тези събития имах много добър приятел който след поредица от събития на караници и проблеми в отношенията ни накрая ми се разсърди заради това че бях прекалено зависим като приятел от него

Но как няма когато баща ми не се интересува въобще от мен Когато напуснахме апартамента даже не ми даде телефона си ако имам нужда от неговата помощ
Имам две живи баби които също не се интересуват въобще от мен и това как аз живея след като майка ми замина да работи в чужбина

Имам няколко приятели които уж считам за по близки но единия е момиче което наскоро ме обвини че съм казал на майка й че е опитвала трева беше направила опит за самоубийство и след това също ми се разсърди
А другия ми приятел е по-малък от мен на 18 и не успява да ме разбере както трябва и невинаги се отзовава когато имам нужда от помощ

Така в живота си постоянно губя Засега не мога да попадна и на добро момиче за сериозна връзка

Единствения човек който се е държал най-добре с мен и е бил най-истинския ми приятел е това момче което ми се разсърди и то сериозно
Опитвах се много пъти да говоря с него по телефона или реално но той ми отказваше Беше се стигнало дотам че майка му която работи в полицията и има връзки се опита да ме обвини че му досаждам в опита си да се сдобрим и ме беше дала на съд но за щастие всичко се размина

Последния път когато успях да говоря с него по телефона беше за Нова година и за рожденния му ден-единствените пъти когато той не ми затвори телефона

Кажете ми как да си възвърна едшнствения приятел и човек който може да се интересува от мен и да ми помага

Ако някой може да ми помогне да ми пише

Сега се чувствам съвсем сам и отчаян без подкрепа отникъде нито от баща ми нито от бабите

Коментари

1.   Не чакай много подкрепа, ти си голям, ще ти е трудно, но ако искаш ще успееш. Ако нямаш работа, търси, намери, стани по самостоятелен. Ще срещнеш и нови приятели. Трудно е да е сам човек, но не се отчайвай! Успех ти желая!