Споделена история от Други

Искам да се чуствам млада...(?)
Здравейте,
тук прочетох много истории на млади момичета, реших да споделя и моята, защото животът ми се обърка. Значи, тази година ще съм студентка, имах и ще имам доста промени в живота ми - миналата година започнах работа и не спрях да работя и докато ходех на училище,само намаллих дните...

Не знам, но някак си много се промених, изведнъж изгубих смисъл в живота, спрях да уча както трябва - може би оказа влияние напрежението, подготовки за матури и т.н. Просто тотално се отпуснах, не мога да позная себе си - преди запълвах времето си с полезни неща, а сега кога съм на работа, кога не и по цял ден стоя в къщи и нищо не правя - нямам никакъв стимул. И още нещо - есента бях 50 кг , сега съм 60, не мога да се позная, не мога и да ги сваля, нещо ми е притеснено постоянно и имам адски глад, не мога да се понасям въпреки че не изглеждам много дебела...

Може би това е някаква депресия не знам, отчаях се съвсем, пък съм и сама, не съм срещнала любовта и от това ми става още по - зле... Ако някой има опит нека ми каже какво да правя щото не издържам и много се измъчвам. Искам пак да съм слаба, да съм щастлива и да се радвам на живота, но не мога...

Коментари

1.   Любовта е силен стимул... към приятели, приятел и себе си:) аз бях така преди година и ми беше много тежко. само работа, по цял ден, после пред ПЦто, в банята, няколко часа сън и пак така:( обстоятелствата се промениха, намерих си по добра работа на която не съм по цял ден. купих си колело и се возя всеки ден. пак нещо ми липсва, но поне съм спокоен и ми е по леко на душата:)
върни си старите навици - отделяй повече време само за себе си; бъди сред хора, 'социализирай се'... ако и това не помогне - сладолед в парка действа много добре:)))

М.

2.   Това е защото един вид са ти омръзнали нещата който правиш постоянно или съзряваш психически физически и един вид търсиш себе си ...това е временно а колкото до килограмите ето ти едни хубави упражнения http://www.vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=koremni+plochki пусни си клипчето и изпълнявай след един месец не мой са познаш ...и след като вече те обогатихме малко физически дай сега и прихически като например интересувай се от нещо примерно мен много ми прави кеф да чета грижа за косата или за живатните природата каквото те влече това прави ....промени малко средата си примерно отиди на море или ако няма кеш на разходка из града сред природата .....успех инъче спирам че ще дойде утре