Споделена история от Други

В сънищата си аз летя
Здравейте,
аз съм момиче на 14 години и забелязах, че доста често сънувам, че летя, първо бягам много бързо и после летя но не на високо!Защо сънувам такова нещо толкова често?

Коментари

1.   Когато човек сънува,че лети това означава,че ще е щастлив и ще му се случи нещо хубаво! Поне така знам де ;)

2.   Защото душата ти е чиста няма нищо което да ти тежи или си влюбена а :) нищо лошо не показва този сън споко

4.   И аз преди често сънувах, че летя. Знам от баба ми, че това означава, че оздравяваш или се подобряваш - нещо в този аспект. Може би преминаваш през някакъв по-особен етап от живота ти и това е знак, че ще се справиш със ситуацията.

5.   Вероятно си хибридна душа, което означава че някои от предишните ти животи (или всичките) са били в свят, където високоразвитите същества (подобни на хората по интелект и т.н.) са летящи.
Това са просто мимолетни спомени на душата ти, въпреки наложената ни амнезия от към минали съществувания.
За подробности - книгите на д-р Майкъл Нютън.

6.   Въпрос:Имаш ли сестра и докъде стигаш с летеното в сънищата си

7.   До номер 6, да имам и стигам не много на високо.. към 20 метра над земята най-много

8.   И аз постоянно сънувам, че летя и няма нищо по-красиво от тези мои сънища.. Дори ако можех да сънувам как всяка вечер летя щеше да е още по-хубаво!

9.   И аз много често сънувам такъв сън. Точно по-същия начин - бягам, отскачам обаче след скока мога дълго време да се нося във въздуха, не много високо, но винаги много се кефя :) Този момент присъства често в сънищата ми, не знам какво значи, и защо го сънувам толкова често, но определено ми харесва.

10.   Още един човек с летене на сън... От много малък ги имам тези сънища - почти сигурно още отпреди първи клас. Сега съм на 27 и преди 2-3 седмици пак имах такъв сън, даже в съня си осъзнах, че летя и си контролирах полета. Дали е възможно в някой от миналите си животи да сме били птици? Впрочем, и аз имам сестра, но летенето насън започна още преди да се роди тя.

11.   Здравейте, колеги по сънища :)
Аз също сънувам от дете, че летя. Сега съм на 27 години и през последните месеци този сън се повтаря много често! Засилвам се и летя високо, винаги съм сама. Обикновено летя над гори или високи сгради. Винаги, когато летя е нощ и обикновено започвам да летя, когато ми е докривяло от нещо. Сънищата са забавни и много истински. Контролирам успешно полетите :) Започнах малко да се притеснявам от тези сънища. В допълнение - нямам нито брат, нито сестра.

12.   Аз също не спирам да сънувам, че летя и всеки път сънувам, че само аз мога да го правя. Всички ме гледат и знаят, че не могат. Мога да летя и много високо, но в повечето случаи искам да съм близо на земята, сякаш да се показвам, че го правя. Усещането е невероятно и в първите си сънища не бях много добра в летенето. В последните ми сънища обаче се справях завидно добре :Д То е сякаш плуване във въздуха. Невероятно е!

13.   Здравей! Аз също както другите пишещи преди мен, летя на не много голяма височина. Най-много на височината на стълбовете за ток. Чувството е невероятно. Жалко, че много рядко летя на сън. Сигурно така се чувства душата освободена от тялото. Има хора които никога не са летели на сън и това ме навежда на мисълта, че Майкъл Нютън е прав за живот на друга планета. В съня ми само аз мога да летя, а всички останали не могат. И аз летя сякаш плувам във въздуха и не много бързо. Чак ме е яд като се събудя.

14.   Тази нощ сънувах че летя отново. Бях с моя учителка и и казах -- Аз мога да летя, искаш ли да ти покажа - -скочих от високо и започнах да летя като контролирах тялото си правех пируети в въздуха издигах се снишавах се по свое желание. После си помислих -- защо не мога да намеря и други хора да летим заедно, би било чудесно.

15.   Летене на сън. Летенето се възприема като невероятна свобода, която е невъзможна за всички простосмъртни и за това тя реално означава най-лесното бягство от проблемите в реалния живот. Когато полетът ви е гладък значи ви очакват хубави моменти, а когато внезапно се случи да паднете както си летите означава, че ви очаква вземане на важно и трудно решение, което лично ще ви касае.

16.   Аз също сънувах че летя! Всички други около мен гледаха и се чудеха. Вдигам ръце настрани с дланите на горе и се отделям от земята бавно и после някак с волята си увеличавам височината! Летя на височина до десетина метра и без да променям позата. Когато сваля ръцете до тялото си тогава кацам а забавянето на полета става като обърна дланите си на долу към земята. Няма такова удоволствие както и усещане за уникалност и контрол!!! Почувствах в съня си че сякаш Бог ми е дал тази дарба! Преди много години бях сънувал че летя но тогава летях много високо над планините! Дано да е на хубаво!!!

17.   А

18.   Здравейте, аз често сънувам че летя, ту нависоко, ту близко, и с тялото си в съня летя както си искам.
И да ви кажа че чувството е страхотно, като че ли това е съвсем реално, усещам и чувам всичко... имам чувството че душата ми се отделя от тялото, и то не един път а е много пъти така!
Толкова е готино, че после се чувствам гадно че съм се събудил... имам толкова много за разказване, да споделям с някого който сънува същото и на същите случки. Да си говорим и така....