Споделена история от Други

Повтарящи се сънища
Много често ми се е случвало преди, да сънувам повтарящи се сънища. Сюжетът е почти един и същ, усещанията също. Имам чувството, че се намирам в друг свят, а в същото време сънят е толкова реален, все едно, че е истинско преживяване.
Преди около 2 години сънувах следните повтарящи се сънища: грамофонни плочи се въртят на грамофон, гледам ги, слушам ги, с червени етикети, дългосвирещи, малки и т. н. Много съм анализирал този вид сънища, по-точно този с плочите.
В съновниците тълкуванията понякога се взаимоизключват и не винаги са съвсем точни, въпреки, че някога се сбъдват.
Реших сам да разгадая този си сън. По пътя на логиката сравних плочата с някакъв затворен кръг или повтарящ се цикъл, тъй като формата й е кръгла и се върти. Тъй като кръга е окултен символ, реших, че този сън е някакво предзнаменование и не сгреших.
Може би се намирах в един период от живота си и точно сънуваната от мен въртяща се плоча, ми го е показвала. Вече се намирам в друг период от живота си и не съм сънувал до ден днешен грамофонна плоча. Сега разбирам всичко. Затворения кръг /цикъла/ в живота ми, го няма, няма ги и сънищата с плочите.
Та мисълта ми е следната: имали ли сте повтарящи се сънища, които са ви показвали определено явление в живота, както при мен?
Тази материя ми е много интересна и много ще съм благодарен, на всички, които споделят с мен - мнения, коментари и др.

Коментари

1.   Сега какво? Сънуваш момиче всяка нощ?

2.   Случвало ми е се и сънищата спряха след като разбрах смисъла и се надявам да не се проявят отново, защото от няколко месеца не сънувам онези повтарящи се сънища.
Промених начина си на мислене спрямо нещата, които сънувах и живота ми стана по-различен, по-добър да кажем.
Сънищата със смисъл искат да ни кажат нещо остава само да разберем какво.