Споделена история от Други

Към всички момичета !!!
С тази статия искам един вид да помогна на представителките на нежния пол :)

понеже съм момче което страшно много цени момичетата и за мен те са цветя и всеки мъж треа да полага необходимата грижа и внимение към тях !

адски много страдам и ми става ужасно тежко ... когато чуя че некое момиче е бито или изнасилено и просто това ме съсипва :Х

презирам жалките утрепки които се държат лошо с момичетата и ги нараняват :@

за мен подобен тип мъже са абсолютни слабаци щом си мерят силите с по слабия пол !

сърцето ми се къса когато вида че некое момиче страда или е наранено по некав начин :Х ;(

та мисълта ми е : Момичета пазете се ! не се предоверявайте !!!

Времената в които живеем са просто ужасни ;(

все по често нараства трафика на хора и то повечето са момичетаа неволно отвлечени ужасно малтретирани , бити и принудени да проституират :Х :Х

колкото можете се пазете момичета и винаги си имайте едно на ум не се доверяваите на никого не вярваите на запознанствата в нета и на лъжливи думи и обещания не даваите лична информация за себе си ! просто искам да ви предпазя доколкото могаа :)

наскоро четох една ужасна история за некво момиче което имало една годишна връска с приятеля си и една вечер тои и преложил да излезе с него на некво барче доста далече от техния град ...

тя естествено се съгласила и излязла с гаджето си и в един момент тои я завежда на некво почти необитавано място уж като бар но не точноо и после се появили неколко мъже които
и съобщили че е продадена и принудена да проституира :Х :Х вързали я вкарали я в неква затворена стая и започнали да я изнасилват и да я бият а тя крещяла но нямало кои да чуе нейното жално и отчаяно гласче ;(;(;(

плаках на тази историяя ... отвратих се от човешкото съзнаниее :Х :Х

представете си само вече дори на гаджето си нито на приятелите си доверие не може да имаш .. всеки може да те предаде ;(

лично от моя град вече изчезнаха неколко момичета които така и не се разбра къде са и в какви ръце са и един бог знае дали са живи изобщо тези момичета ;(;(

отделно нарастнаха и убииствата между младежи .. с две думи стана страшноо :Х

моят съвет е : Не излизаите по късните часове момичета особено ако сте самии

не употребяваите алкохол защото така ставате лесна плячка за всеки изрод а и има такива уроди които издебват момичето да не види и му сипват дрога или приспивателно в питието и после правят с него каквото си поискат ;(;(;(

казвам ви тези неща просто защото отчаяно искам да ви предпазяя от ръцете на такива уродии ;(

колкото и странно да ви звучи аз ви обичам дори да не се познаваме защото за мен думата момиче значи НЕЖНОСТ значи ЛЮБОВ !!!

момичето е наи красивото нещо на този свят ! макар че повечето мъже не го осъзнават и отказват да го приемат .....

аз съм момче на 21 години и за мен всяко момиче се нуждае от повече нежност и топлина и бих се обърнал към момчетата с молба :

мъже .. ценете нежния пол , не го нараняваите обичаите половинките си грижете се за тях никога не им посягаите и не бъдете груби с момичетата !!!

Благодаря предварително на всички които ще отделите поглед върху тази статия ! надявам се да съм помогнал и да съм бил полезен и се надявам да съм накарал нечие сърце да се замисли ;)

Коментари

1.   Браво! И за мен момичетата са цветя, които трябва да бъдат ПОЛИВАНИ редвно и навсякъде!

2.   Повярвай ми, приятелю - всеки човек заслужава съдбата си!
Много е хубаво, великодушно, състрадателно и благородно е да жалим слабите, бедните, болните и нещастните, но не си ли се замислял, че те някак си, по някакъв начин сами са си го направили и предизвикали? Аз, примерно, не съм видял нито един радостен дълбоко в себе си, оптимистично настроен, обичащ живота и приемащ другите човек да се разболее от рак или някаква подобна болест. Случайно ли е това?
Виждал съм хора, които нямат много, но са щедри, чисти, подредени, щедри, услужват на другите, и изглеждат много по-малко "бедни", отколкото други - с много по-високи доходи, но скръндзи, завистници и (които в крайна сметка приличат на) прошляци. Случайно ли е това?
Та остави момичетата да си вървят по пътя - обичай ги, помагай им, но не преигравай в това. За да не видиш на живо в живота си как едно "невинно зайче", което допреди година-две е имало нужда от закрила и състрадание, след като е станало "твоя" жена се превръща едновременно в кобра, пепелянка и усйница... Дето да се чудиш после кой си и на кой свят се намираш...

3.   Аз пък съм чел статии в които хората пишат грамотно... не знам с какво помогна на момичетата/жените, но поне имаш добри помисли...

4.   Всичко което си написал е много хубаво, но не всички са цветя за мирисане. Има много момичета дето сами се бутат в шамарите, има много прости и алчни и може да прозвучи не толкова добре, но някои си го заслужават или по точно " да бе мирно седело, не би чудо видело ". Ежедневно гледам как някои се бутат при разни наркомани. А повечето заради пари са готови на всичко. Иначе трябва да се измисли закон(тежки наказания) и за тези сводници - тяхната работа е меко казано експлоатация на хора- повечето не завършили и средно образование искат да изкарат пари по лесния начин. Истината е, че вече са малко тези момичета,за които можеш да кажеш хубава дума. Повечето са *************

5.   Закъснял си с помощта! Вече почти не останаха невинни девици.Тези,които са останали или си имат грижовни роднини,които няма да ги оставят на произвола или са тръгнали упорито към пропастта и статията ти с нищо не може да им помогне.
М 23

6.   Номер 2 е много прав.Послушаи го ;)

7.   Ти си някакво емо сигурно... Нищо не може да се направи. Можеш само да чакаш и да се надяваш нещата да се променят. Аз като се замисля... то вече и мъже няма, навсякъде бъка от гейове. Я по-добре се пази ти, че да не стане гаф...

8.   Ти явно си гей. Момичетата не са цветя а к*рви, които се бият, пият и пушат много повече от нас, мъжете. Не го казвам щот мразя момичетата и не искам някоя дърта лелка сега да вземе да ми развива теории защо го пиша това - имам си приятелка и я обичам - и съм против обитаците, които изнасилват, но гореспоменатия факт - че момичетата в днешно време са само мега тъпи к*рви без сърца и мозък ме кара да не се чувствам зле за изнасилените от тях, защото най-вероятно са си го заслужили защото са се нагримирали, разсъблекли и фръцкали, надували са се и какво ли още не, неща които правят доста често. А ти направо ме отчая, не знам дали не си на 50-60 години, че разсъждаваш така. И на мен ми се искаше да бяха нежните цветя които можеш да обичаш и да знаеш, че те обичат обратно но т'ва е само някаква приказка от която трябва да излезеш, не знам въобще поглеждал ли си днешна кифла че си толкоз невзрачен относно тях. И последно да спомена, че сладките нежни цветя за които бръщолевиш са адски горди, че повечето са правили секс с 20 момчета на 13 годишна възраст. Ех, че са сладки, а :) направо да те е гнус от тях, като знаеш, че в ранните си тинейджърски години вече кой ли не е правил какво ли не с тях - млади, дърти, грозни, в гъза, в устата, колко ли пъти, при какви ли условия. Ех, че цветя брат :)

9.   от АвТоРа : не мога да си обесня защо повечето от вас реагирате така и почвате "ама ти си некво Емо" "ти си некав гей" чакайте малко бе хора всеки си има различен поглед върху нащата и всеки си поддържа своята теория така че спора тук е безсмислен ! като казвате еди кви са всички момичета що ги поставяте всички под общ знаменател а ? да не би всички да са такива каквито ги искарвате и като сте тръгнали да ги съдите я се погледнете вие момчетата нямате ли грешки та сте тръгнали да търсите под вола теле дето има една дума ... има толкова свестни и принципни момичета че човек просто му е кеф да има нещо общо с тях .. аве квото и да си говорим никои не може да ме убеди че Момичето не е хубаво нещо ;) това е нежноста това е красотата .. само докато го погледнеш това създание и виждаш в очите му целият свят , когато го докоснеш започваш да трепериш от нежноста с която те обграджа :) после се чудите що момичетата не ви обръщат внимение и що сте самотници ... ами като пишете такива коментари как ще ви искат бе ?! толкова ли сте глупави та не го разбирате това нещо че към всяко момиче си има "ПоДхОд" които ако го правиш момичето ще те обича така както и ти нея но при положение че ги плюете и клеветите тея момичета и ги искарвате какви ли не .. тогава не очакваите те да ви погледнат ! и не ме учете как да разсаждавам и кво да пиша Не сте вие хората които да ми казвате ! и не съм на 50 - 60 години брат а съм младо момче на 21 .. разбра ли ?! и за това дето казваш че от 13 годишна възраст са правили секс с 20 момчета що съдиш тях след като реално погледнато не те са виновни а Родителите им ! ми както си възпиташ детето такова ще стане бре ! при положение че са ги оставили на произвола на съдбата ти какво очакваш да стане от такива ? така че ако некои е за бой или за съдене това са родителите а не децата ! принципно децата само отнасят парсата от грешките на родителите си ;) и още нещо ще ти кажа : каквото посееш такова ще пожънеш ! ако посееш домати нема да пожънеш краставици нали ?! така че винаги ще продалжавам докато съм жив да твърдя че МОМИЧЕТО е нещо съвършенно ! и няма сила която да ме убеди че не е така ! няма сила която да ме убеди че е нормално да биеш насилваш и потъпкваш по слабият пол ! НЕ ! всеки мъж които независимо по какъв начин нарани момиче или обиди тои за мен не е мъж а слабак които не може на друг да си изкара злобата и го прави върху едно невнинно създание което няма как да му отвърне ! а на другите коментирали по горе бих казал да помислят преди да коментират и преди да си изливат злобата върху мен ;) щом съм преценил че тази статия трябва да я публикувам значи има защо ;) сигорен съм че на много момичета ще помогна с думите си ! дори съм убеден ! номер 3 не виждам какво разбираш ти под "грамотно писане" след като мен ме искарваш "неграмотник" ?! номер 7 не ми давай диагнози дали съм "еМо" или не щото даже не се познаваме ;) какво лошо видя в изповедта ми че дори станах емо а ?! :Д и другото което е не ми казваи че може да стане гаф щото съм почти на 22 години и повярваи ми имам акъл в главата си и мога да се грижа за себе си ! номер 5 защо да съм закаснял с помоща си ? аз не мисля така и напротив статията ми все ще помогне на некои хора така че айде не ми казвай дали съм закаснял и дали статията ми ще е от полза или не !!!

10.   Авторе:Не са виновни те,а родителите им? Защо тогава съдим изнасилвачите,а не родителите им? Същото може да важи и за всички останали престъпници.Всеки носи вина за собствените си постъпки,а това кой на какви родители е попаднал не може да извинява никого.Лошите деца не винаги имат такива родители,както и лошите родители не винаги възпитават лоши деца.

11.   От АвтОрА : сега каквото и да си говорим факта си е факт че с момичето треа да се държи нежно и не съм го измислил Аз измислили са го много по умни хора от мен така че няма смисал тука да се спори и тази статия си направих труда да я напиша именно за да предпазя невинните момичета от подобен тип уроди които имат всичко друго но не и сърца и души ... мисля че не съм написал нищо лошо за което да съжълявам ! напротив .. Ако всеки Мъж мислеше и виждаше нещата като мен повярваите ми в света немаше да има абсолютно никакви несаваршенства ! другото което е , като казвате момичетата били еди кви си , ами замислете се бе хора .. ние мъжете нямаме ли грешки ?! абе основната грешка на човека е че винаги знае само да съди хората но никога не вижда собствените си грешки а това е егоистично повярваите ми ! всеки има правото да живее както намери за добре никои нема право да го съди да го нарежда и т.н. това го правят само хората с ниско възпитание и интелект ;) другото което искам да ти кажа номер 10 : как очакваш да не съдя изнасилвачите бе човек ти чуваш ли се ?! как ще хванеш невинно момиче и то ще ти реве и пищи в ръцете а ти наи безмилостно ше го насилваш :Х :Х това е ужасно човек не знам какво сърце треа да имаш за да го направиш ;( които е истинския МЪЖ на място си хваща сериозна приятелка и се държи с нея по правилният и нормален начин и прави така че тя доброволно да му се отдаде ! така че да се взема нещо на сила това за мен не е решение щото вече споменах че може БОГ така да направи че един ден да удари този грешник по наи слабото му място и там кадето наи много го боли за да разбере тогава какво е причинил когато тои е насилил .... всичко в този живот се връща .. няма нищо което да остава безнаказано и точно за това сме хора за да постъпваме човешки един с друг не сме диви животни пуснати от джунглата че да се нараняваме нали ?!

12.   Наистина мило от страна на автора,че мисли така за по слабия пол... вижда се,че си добро момче,а тея дето разправят,че си емо или гей...е,тук сме анонимни и не се знае кой какъв е. Само се надявам това да не е някое момиче,че в днешно време толкова отчаяно се опитваме да накараме мъжете да мислят така,че...не се знае кой до какво би прибегнал. Истината е по средата...все пак ако си момче ти се възхищавам,че мислиш така. Вярно е до някъде,че повечето "цветя" са надути,нагримирани прекалено и са разсъблечени,но нали уж повечето мъже това искат...момиче,какво да облече,повечето дрехи в магазините са такива,дори и да искат нещо др нямат избор...това се продава. Впротивн случай всички ще висим в метъл шопа и няма да преглътна това,че в тея страхотни магазини влизаш-купуваш и излизаш,без опашки,блъсканици :Д както и да е... беше ми приятно да прочета статията на един загрижен за другите човек
Сиво

13.   Евала на момчето, което е написало статията!
Истината е, че ако всички мъже мислеха за жените по начина, по който това момче описва момичетата нещата щяха да са много по-различни от това което са в момента.

Това че има момичета, които не се държат на ниво - да, така е и това никой не може да го отрече. Във всяко едно нещо е така...
Има и добри и лоши момичета. Тук обаче идва големият въпрос - какви жени предпочитат мъжете?
Ако се допитаме до някой мъж той ще отговори може би първоначално доброто момиче. И тук идва едно но!
След като си вече с доброто момиче съвсем ''случайно'' след няколко месеца (години) връзка уважаемият годподин решава, че трябва да изневери на послушната и добра съпруга/приятелка, която има. Пък ако недай си Боже разбере за изневярата му следват дълги обяснения в любов и как това няма да се повтори. Само че скъпи мои и вие сами не си вярвате...

Ако обаче погледнем темата от другата страна. Както всички (по-голяма част от вас) казватате, че добрите и съвестни момичета са наизчезване, защо тогава като покрай вас мине едно такова момиче към него се отнасяте с пренебрежение?
Защо тогава следват подигравки към нея, че не била ''модерна'', че не е като другите?

Обвинявате жените и момичетата, че са се превърнали в ''кифли'' както вие ги наричате. Запитвали ли сте се обаче кой ги превърна в такива?

Едно момиче...

14.   от автора : номер 13 поклон ти правя и ужасно благодаря че подкрепяш моите разсаждения просто се възхитих на коментара ти ! ти наистина си човек на място и много хубаво им го каза на всички дето се мислят че много знаят ! Благодаря ти :)

15.   От номер 13 към автора:
Не, аз ти благодаря за написаното. Наистина имах нужда да видя (прочета), че все още има момчета, които имат такъв начин на мислене. Харесва ми това, че НЕ ни поставяш всички под общ знаменател!

Не може и не е редно хората (независимо дали са мъже или жени) да бъдат поставяни под общ знаменател...
Всеки човек е различен, имащ своите положителни и отрицателни качества.

16.   Автора : абсолютно си права за всичко което казваш :) не е редно да се обиждат и нараняват хората , особено нещо толкова мило и сладко като момичетоо ! докато съм жив на този свят ще ценя нежният пол и винаги ще бъда мил и нежен защото един истински възпитан и уважаващ себе си Мъж никога не е груб и не наранява , обижда и т.н. радвам се че съм те зарадвал с изповедта си :) бях загубил надежда че некой наистина ще ме разбере но явно все още има истински и стоиностни хора ! ЕваЛа :) скайпа ми е realist936

17.   О,това е много мило.Аз съм момиче на 16 г. и ми харесва това,което си написал!

18.   АвТоРа : Много се радвам че ви правя щастливи момичета , просто адски ценя нежният пол , и за мене всички момичета са едни малки и невинни ангелчета и никога не бива да бъдат наранявани и от техните очи никога не бива и не трябва да капят сълзи ! много се надявам със статииката си да съм помогнал на много момичета и просто ще се гордея ако съм успял да го направя ! Успех на всички :)

19.   Позволи ми да започна от:

Автор: номер 3 не виждам какво разбираш ти под "грамотно писане" след като мен ме искарваш "неграмотник" ?!

ДТ: Без да задълбавам в пунктуация, главни букви, интервали, строеж на изречението, само на прима виста:

обесня
некво
некав
нащата
кви
искарвате
аве
квото
нежноста
целиЯТ свят
нежноста
разсаждавам
нема
продалжавам
които - в контекста трябва да е с й
сигорен
искарваш
казваи - с й...
повярваи - й, там между ю и ъ
закаснял
факта си е факт
треа
смисал
несаваршенства
повярваите - й
наи - й
и се държи с нея по правилният

Автор: и всеки си поддържа своята теория така че спора тук е безсмислен !

ДТ: Язека не знам как е, ама и така не е.

Автор: я се погледнете вие момчетата нямате ли грешки

ДТ Не.

Автор: аве квото и да си говорим никои не може да ме убеди че Момичето не е хубаво нещо ;)

ДТ: И мен! За предпочитане без дрехи.

Автор: само докато го погледнеш това създание и виждаш в очите му целият свят , когато го докоснеш започваш да трепериш

ДТ: Само докато го погледна и не почвам да треперя, друго става.

Автор: после се чудите що момичетата не ви обръщат внимение

ДТ: А? На кого бре?

Автор: ами като пишете такива коментари как ще ви искат бе

ДТ: Да им се чудиш, нали?

Автор: и не ме учете как да разсаждавам и кво да пиша

ДТ: Няма. Обещаваме. Това е била работата на даскалите ти, жалко, че не са я свършили.

Автор: а съм младо момче на 21

ДТ: Абе май право казват - туй младите и за чеп за зеле не стават.

Автор: ми както си възпиташ детето такова ще стане бре

ДТ: А, де! А, де! Битието определя съзнанието или съзнанието определя битието? Кой е чел Маркс?

Автор: посееш домати нема да пожънеш краставици нали ?!

ДТ: Слушай дяда си, краставиците не се жънат.

Автор: така че винаги ще продалжавам докато съм жив да твърдя че МОМИЧЕТО е нещо съвършенно

ДТ: O sancta simplicitas!

Автор:щото даже не се познаваме

ДТ: Пу пу, да пази господ!

Автор: щото съм почти на 22 години и повярваи ми имам акъл в главата

ДТ: Верваме ти. Както на царя повярвахме, че ще се оправим за 800 дни.

Автор: Ако всеки Мъж мислеше и виждаше нещата като мен повярваите ми в света немаше да има абсолютно никакви несаваршенства !

ДТ: Ако всеки мъж имаше твоя мироглед щеше да настане такъв див матриархат, че още щяхме да сме в каменната ера.

Автор: , ами замислете се бе хора .. ние мъжете нямаме ли грешки ?!

ДТ: Отговорих по горе - не.

Автор: всеки има правото да живее както намери за добре никои нема право да го съди това го правят само хората с ниско възпитание и интелект ;)
как очакваш да не съдя

ДТ: Съгласен, както си казал - нисък интелект.

Номер 13: Тук обаче идва големият въпрос - какви жени предпочитат мъжете?

ДТ: Красиви. Дашни. Палави.

Автор: щом съм преценил че тази статия трябва да я публикувам значи има защо

ДТ Е как за какво?!? За да мога да си позабавлявам с уникалната ти глупост.

Дядо Торбалан

21.   Моля, авторът на историята да бъде по-въздържан в коментарите си! Обидите тук не са желателни. Всеки има право на мнение и ако Вие, не сте съгласен с него, можете или да се аргументирате, или да не отговорите, но не и да обиждате! Нека запазим добрия тон!

П.С.: коментарът Ви беше отказан.

24.   От автора: Дядо Торбалане , видял си статийката прочел си я .. окей , до тук добре .. обаче нужно ли е да се избазикваш с автора и да го поправяш и т.н. ? ти баща ли си му .. ?! Учител ли си му .. ?! не мислиш ли че в случая си си приписал права които изобщо не са твои ;) истината е друга и ще ти я кажа на драго сърце : ЯД те е , просто си умираш от яд щото видя разсъдак на един нормално мислещ младеж и понеже ти си част от утайките на 21 век и хоп веднага реши да го оплюеш и наклеветиш човека а дори не поглеждаш себе си какво си ти в действителност ! 1-во всеки има правото да пише както той си иска и си знае и на какво са го учили даскалите и на какво не това изобщо не е твой проблем ! хората разбират ли какво е искал да каже ? Да разбират ! така че не е важно как го е писал важен е замисълът на това което момчето е искало да каже , а ти дето се казва си един никой та ще се нахвърляш върху момчето :@ човече слез на земята просто не си прав в случая и ако не е заради въздържанието че в сайта не треа да се обижда ако не е поради този факт смятай че ще те сразя от обиди за да видиш и да изпиташ какво е чувството да си унижен ! мислиш се за големият герой като копираш мислите на Автора и като му се подиграваш ли ? много си се объркал и просто се вижда че на момчето не можеш да му се мериш на малкият пръст дори и всяка мисъл която той цитира е абсолютно верна и точна ;) не можеш да казваш че младите не ставали за нищо след като има толкова млади които в малкият си джоб ще те сложат и кой си ти че ще поставяш всички под общ знаменател :@ ти да не би да си идеален ?! просто се вижда колко си ниско човече и ще викаш че чрез тази статия се забавляваш с глупоста на човека обаче глупоста е точно твоя а не негова :Д казваш че мъжете нямали грешки така ли ? и тук ще те светна че така като гледам ама си мега зле с нещата :Х след като мъжете нямат грешки тогава би ли ми казал защо сумати и момичета биват наранявани , разплаквани , бити , насилвани и т.н. ?! кой им причинява тези неща а ? нали точно мъжете им ги причиняват :Х :@ по всяка реплика която си казал мога да те оборя , всяка измислена теория която си казал мога на прах да разбия !!! Евала на автора това з амен е велик човек , дори е малко да се каже :) ето това се казва МЪЖ на място ! колкото до теб Дядо торбалане мога единствено и само да ти кажа че дори пукната пара не струва изказването което си направил но то принципно е разбираемо щото такъв тип хора като тебе създават точно такива тъпи и комлексирани изказвания показвайки колко са празни горе в главата ;)

25.   Давай, давай :). Няма да си губя времето да копирам още веднъж бисерите ти. Само да ти боцна едно въпросче, знаеш ли за какво е индикация, че говориш за себе си в трето лице? Не? Ще ти дам жокер - шизофрения.

Дядо Торбалан

P.S. И не съм утайка на 21 век, моля, моля! Утайка на 20 век съм!

26.   Хах, ДТ, направо ми оправи настроението :).
Много ли ще е нетактично, ако попитам за професията ти?

Мегън

27.   Промишлен водолаз (дипломиран и практикуващ) и журналист (само дипломиран). Иначе форумен трол и търтей по душа и призвание.

Щом поне на 1 човек съм оправил настроението, значи денят ми не е минал напразно :).

Дядо Торбалан

31.   Момичетата могат да бъдат колкото невинни и беззащитни-толкова подли и хитри...също върти опашки,както ги наричат,бих желала да чуя мнението на автора относно това.
Сиво

33.   Мерси, ДТ :)
Само да вметна, че журналистът в теб "крещи". Но ти сигурно го знаеш.
А колкото до автора и неговата ...хм, история, мога само да му цитирам мисълта на един велик поет, драматург и писател ( с риск, разбира се, да бъде набеден за глупак, нещастник, нищожество и др.) - Оскар Уайлд. А именно: "Който се бои от нападки срещу собствените си убеждения, сам се страхува от тях".

Мегън

40.   Автора : Не Мога само да разбера защо не ми се публикуват коментарите :Х това сигурно ми е поне 10-тият коментар и се надявам вече да го публикувате ;)

-Причините за отказването на коментарите Ви са изтъкнати в коментара Ви по темата "Какво ти харесва и какво не в сподели.нет."

Сподели.нет

42.   Автора : 1-во да се обърна към ДТ : само да кажа че си ми адски смешен и все още недоумявам защо реши че прочитайки тази историйка и трябва да тръгнеш да си ръсиш глупостите още по малко да ме поправяш или да ме учиш как да мисля ? човече нелепо е не разбираш ли ! Тук е Сайт и служи за изповеди на хората и за начин да получат разбиране и някаква подкрепа и т.н. а не да се пишат простотии ;) ако се мислиш за големия герой просто адски много се лъжеш . първо щото от малък съм свикнал на принципа никога да не приемам чужда гледна точка и тръгне ли някой да ми спори още повече се убеждавам в собственото си мнение и ставам още по непоколебим в теорията си и дори в момента ми е адски кеф че си губиш от времето за да пишеш коментари заради мен ! човече караш ме да се чувствам велик по този начин :Д както ти каза "бисерите си" ги сееш един след друг , но без резултат бате ;) "Промишлен водолаз (дипломиран и практикуващ) и журналист (само дипломиран). Иначе форумен трол и търтей" хаха това ме разби .. нима умря циганката която те хвалеше та взе сам да се изтъкваш вече ??? :Д едно само ще ти кажа и ше те закопая напълно вече : Един човек който действително е стойностен и достоен за възхищение , самите хора му казват че е такъв и те го хвалят , а такива като теб дето хората няма за кво да ги похвалят и сами почвате да се величаете а всъщност ставате смешка разбираш ли ?!

2-ро обръщам се и към Мегън : възхищавайки се на човек като ДТ ми доказваш колко си ниско в обществото , и не само на мен а на всички нормално мислещи хора които посещават този сайт ;) другото което държа да ти кажа е че ако щеш и на 100 велики драматурзи ми изкарай мисли и фрази , никога няма да ме убедиш в нещо което аз не мисля че е така ! и АЗ изобщо не се боя от нападки в собствените си убеждения ;) Напротив - Неразбиваем съм ;) не си прави изводи от какво се боя след като дори не ме познаваш :)

44.   Момичетата не са толкова невинни, колкото ги мислиш.
Когато бях на 21 и аз мислех като теб. Сега съм на 33 и не че не ги обичам, напротив обичам ги много повече
от теб.Но сега съм по-предпазлив защото се опарих. В тях има нещо опасно. Пази се.

45.   Ако момичетата са цветя то повечето са увяхнали, изхабени бодили и то на млада възраст, тъй като от такава стават ефтини к*рви. Тъжно - факт. В някой филм живееш, брат, не знам как е било по твое време но сега момичетата въобще не стават за нищо.

46.   Автора : Дори да не стаат за нищо това не е причина да ги наръняваме и да ги мачкаме ! и донекаде ние мъжете ги превръщаме момичетата в такива ! и не говори в множествено число щото не всички момичета са такива квито ги искарваш и другото което е казваш че повечето момичета са курви окей ами я се замисли ако не са тея курви ние мъжете ше си умрем девствени ве бро .. кат ти се ебе търсиш курвите нали ? така че поне пред себе си признай че съм прав !

47.   Две добри нема! ! има кифли но и има свестни момичета! Кифлите наистина са такива заради повечето от момчетата. Момчетата хем искат свестни, хем ходят с кифли и накрая изкарват момичетата виновни. Ако един мъж знае къде да търси и КАКВО търси то той рано или късно ще го намери. За тия дето приказват секви глупости за момичетата, да слушат 2Pac-Keep Ya Head Up
И да видат текста! ! Добри момичета има и автора го е написал за добрите момичета за да ги предпази :) Така че не приказвайте като незнаете. Верно има кифли но има и добри момичета, с които човек ама ЧОВЕК може да си приказва със часове, без да му омръзне :) и като нападате така автора, то е нормално да има кифли, не виждате ли че вие приказвате лоши неща за момичетата и следователно сигурно се държите лошо с тях. И ако немаше олигофрени на тоя свят а ако имаше само свестни момчета, щеше ли да има, ми кажете, курви и кифли? ? И ако отговора ви е" да" обеснете как? ? И за поясняване - аз съм момче :)

48.   От Автора: Шапка свалям на номер 47. Наистина им го каза точно, ясно и коректно! Това се опитах да им обесня и аз ама то едно е да кажеш на човек, съвсвем друго на магаре нали?
После жените това, жените онова, ами имайте поне малко уважение към тях и сами ще видите как и те ще се държат по коренно различен начин. И докато възприемате жените като обект за секс и като играчки, не чакайте да бъдете обичани!

49.   Подкрепям автора, но не и повечето коменирали тук, които смятат, че днешните момичета са к*рви ... Смятам, че всеки има право да се облича както сметне за добре, но това съвсем не определя истинската му същност. Повечето момичета се обличат така, за да привлекат внимание и за жалост до такава степен са успели, че са ви оставили с грешното впечатление, че всички са такива. Нормалните момичета се обличат с нормални дрехи. Проблемът, е че на момчетата това не им прави особено голямо впечатление. Ако по един коридоридор се разминат едно нормално облечено момиче и едно разголено и доста нагримирано погледите ще останат в разголеното и не е до външен вид и близначки да бяха пак щеше да стане същото :).

50.   Чакайте ся :D Вие изкарахте нас - момчетата , че сме побойници , крадци , изнасилвачи . Не всички са такива .. Има и разумни ! Написах този коментар защото немога да гледам как ни съдите просто ей така заради някои слабаци , които са толкова слаби , че бият момичета
A™

51.   извинете аз съм момиче и искам да кажа че сте много смешни повечето от вас!!! аз съм 13 и знам че няма добри момчета всички са някакви си тъпи прости грозни които са толкова безсилни че дори се бият с нас!!! и знаете ли защо мисля така защото съм заобиколена от такива глупаци!! едва се оправям с такива постоянно ме канят на срещи но аз не отивам защото те идиоти!!!

52.   51 - Не позволявай от сега да се превръща в един от многото ограничени хора! Не всички са такива, а всички около теб са такива, дори може би и това не е така, защото по - голямата част от хората са подръжници на модела на поведение, който се налага, а същността им със сигурност не е еднаква. Важно е да се научиш в този живот, да проникваш зад маската на един индивид, но за това се иска още да поживееш и да си наблюдателна естествено!

53.   ми аз съм наблюдавала абсолютно всички момчета от селото ми те се хвалят само с колко жени са били колко са пили! как да общуваш с такива тъпанари! нямам търпение да отида да уча във варна!

54.   браво на 47 и автора страхотни сте ще си намерите свестни момичета да но ги откриете от толкова много кифли!

55.   Ти явно си много мило момче с голямо и добро сърце. Как ми се иска да срещна някой който мисили като теб :-))

56.   Оценяваме го и много ти се възхищаваме. Ние момичетата много рядко ще видим момче, което се държи и мисли толкова мило. Много хубаво е да видиш някое момче да пише подобно неща. Ти си един от първите, които виждам, че мислят толкова правилно. Ако си толкова мил, както се изразяваш - със сигурност ще намериш момичето за теб. Пожелавам ти го от все сърце.

57.   Ти си страхотно момче! Вече такива не се намират често! Много искам да бъда гадже с момче като теб! Наистина те обичам без да те познавам!

58.   Благодаря много за прекрасните мнения които сте дали, момичета! Радвам се че все още има останали истински момичета като вас, които оценяват доброто отношение и истината в живота!
Ако искате да си комуникираме можете да ми пишете на емайл адрес: ***
Надявам се администраторите да го публикуват.

От Автора на статията!

Модератор - комуникирайте в сайта.

59.   Невероятна ти е историята! Браво! Ето това е истински мъж който цени момичетата! Въпреки това съм момиче на 14 но съм възхитена от това което си написал:)

61.   Ти си жив педерас ве бягай от тука с тея педерастки истории, жените тва жените онва..
Да не мислиш, че сега ше те харесват и ше се влюбват в тебе..
Те искат ебане, а не нежни ласки ве гъз

62.   Номер 61 личи си че си типичен мъж. А до автора браво супер история и начин на мислене такива мъже като тебе са пример за подражание и не обръщай внимание на обичайните хейтарчета дето се чудят какво да напишат.

63.   Благодарение на автора разбрах ,че са останали такива момчета . Авторе мислиш много хубаво и съм сигурна ,че сте имаш успех в любовта и живота ,не обръщай внимание на хейтарите дето са написали такива грозни коментари на това което си написал . Просто съм възхитена от мисленето на автора -нямам думи , ако автора има приятелка или бъдещата му приятелка ще е голяма късметлийка . Просто нямам думи . Късмет авторе -продължавай все така да мислиш :)))))

П .С момиче на 13

64.   Аз останах с впечатлението,че авторът на тази тема просто иска да омае някоя наивна девойка, иначе защо толкова упорито се опитва да остави скайпа си....иначе хубаво написно!

65.   Възхитена съм от начина ти на мислене. Респект!!

67.   Ами то всъщност, ако не искаш да успееш в живота сама се буташ по нови пътища които дори не познаваш. Аз например не мисля, че проблема е в родителите, а в самите извратени мисли при някои момичета.
П. С на 12 години съм (момиче)