Споделена история от Други

Българ, Аспарух, Пешо, Миша, Онуфрий, Спиро и сие...
Скоро попаднах на това симпатично българско анимационно филмче (или по-скоро сериал със сезони и т.н.) - "Българ", действието на което се развива в Несебър, Велико Търново, миналото, бъдещето и където още се сетите :)

Понеже отдавна не бях гледал нещо българско, нека сега - след възраждането на българските игрални сериали, подкрепим и българската анимация, дори и тази наша подкрепа да се изрази в само гледайки го, при това пиратски :)

https://www.youtube.com/watch?v=3Wd8bhf9iMc&list=PLrugNJLkLmLPlcTsIX7gjTAoUrYt7TMWx

Коментари

1.   Защо пиратски? Това самият автор го е качил за безплатно гледане. Ако наистина искаш да ги подкрепиш - отиди на киното да гледаш Българ - Филмът. Аз при първа възможност ще го направя, веднага като построят кино в градчето ни...

2.   Ти да не си част от екипа, че го реклмираш? И от кога тук се одобряват обяви и реклами, мислех, че сайта е за истории и искане на съвети?

3.   Що да е пиратско? Даденият от теб линк ми изглежда напълно автентичен, освен ако "Nedelcho Bogdanov" не е някой самозванец, в което дълбоко се съмнявам, тъй като клипчетата са публикувани в YouTube доста преди филма да излезе.

Бързо се запалих по сериите, обаче! Четвъртата беше особено яка. С радост се "събскрайбнах" към канала.

7.   Ха-ха, е това е готино филме! Изгледах с кеф първите няколко епизода.

8.   Ей-й-й! Все ще се намери някой "гений" като №2 бе! Няма! Не може! На всяка манджа мерудия трябва да сте!!! То няма да е българско, няма да е България без вас!!!
Ка-а-ак пък не се сетих, че може да съм част от екипа, зер?! Чак в себе си взех да се съмнявам вече. Сигурно си прав...

10.   Ами все пак Неделчо Богданов е режисьора ако не се бъркам и той си ги качва.