Споделена история от Други

Биеха го,а аз се влюбих!
Значи...Накратко и моята история.С гаджето бяхме излезнали една вечер.Бяхме на кръчма,после у едни приятели.Прибирахме се към блока ми,където има едно кафенце-денонощно.Близо до кафето мина едно бездомно куче и вървеше с нас,радваше ни се.Моят приятел го ритна и то започна да скимти.Тогава изведнъж от кафето към нас се приближи един пич,много готин,страшен мъжкар и хвана моя приятел за носа.Дърпаше му носа нагоре-надолу и му каза да лази до кафето и да го чака там,досущ като куче.Отидохме в кафето и там де факто този готиния караше мойто гадже да лае,да пика като куче с дигнат крак,да се умилква и извини на въпросното куче,бездомното и да прави каквото прави то.Тук таме посритваше приятеля ми по задните части и му викаше "помияр".Гаврата продължи около три часа след което ни пуснаха.Интересното е,че през цялото време ми беше смешен моят приятел,а в същото време много харесах оня пич.Влюбих се в него!А моичкият не смее да излезне,защото го снимаха и с телефона и го е страх да не го качат в интернет.

Коментари

1.   Ти си по жестока и от твоя приятел и от оня там. Как може да се влюбиш в такъв човек. Все пак ако е истина много лошо за тебе, друг е въпроса, че такова нещо звучи като измислено. Поне пишете стойностни неща.

3.   Ти или си луда или си мърлява циганка, или просто си правиш майтап с измислени истории!

За лудите си има болници! Не сме длъжни да ви търпим!

4.   Реакцията ти е напълно нормална от поведенческа гледна точка. Женските индивиди е съвсем естествено да предпочетат по-силния и доминиращ мъжки, т.нар. "алфа мъжкар". Причината е проста - ще създаде по-жизнеспособно потомство, же гарантира по-голяма ситурност, ще носи повече блага.
Нормално е и чувствата към приятеля ти да охладнеят. Първо е ненужно жесток - ритайки животно, което не ви е застрашавало. Има такива хора, те са страхливци, които изпитват нужда да доминират и да причиняват болка, дори да убиват. Вродената им страхливост и обикновено физическа слабост ги принуждават да търсят жертвите си сред беззащитните - бездомни животни, деца, жени (макар далеч не всички жени да са беззащитни).
Второ се е проявил, като страхливец, позволявайки с него да се държат така. Ако присъствието на любимата му не му дава достатъчно храброст, значи или любовта е слаба или шубето му е голямо. И в двата случея тоя човек не си струва.
Колкото до новата ти любов - не бързай, да не попаднеш на по-голямо чудовище, този път не само агресивно, но и смело. Щеше да е достатъчно унижение една вербална атака, насилието, е последното убежище на некомпетентния (А. Азимов)

Дядо Торбалан

5.   :D :D :D Селски истории....

6.   Пълни измислици

7.   Присъединявам се към мнението на номер 6 :) Тази история е за категория "Измислени" !

8.   Браво на момчето! Насилниците на животни заслужават това, че и много повече. Поздравления! Аз лично не бих допуснала човек до себе си, ако знам, че е способен към агресия над животни. Че утре и теб може така да подритне. Евала на пича. Дано да го качи в нета!

9.   Не разбрах причината приятеля ти да ритне кучето, това е тъпо от негова страна, обаче наистина ли без причина го е направил? Иначе ти си нормалната пикла, природно погледнато не се различаваш много от една овца която си избира с кой да се чивтоса по доминиращ ред, тъй като няма мозък, принципи и собствена воля. Тъпа си. Това е факт. И наистина историята ти звучи като някакъв странен филм-мечта която си си измислила. Селски филм-мечта... Отчайваш ме.

10.   От това което прочетох до тук констатацията ми е следната :

1–во , реално се е видяло колко държиш на любимият си !
просто истината е блеснала на хоризонта така да се каже ..

2-ро , на вас жените основната ви ГРЕШКА е че винаги си падате по гаднярите и по тея които виждате да мачкат някого а не мислите че точно този тип мъже са абсолютно празни горе в главата и ще ти кажа защо : Умният и добре възпитан човек никога не посяга да удря когото и да било , дори тон не повишава когато говори ;)

и 3-то , абсолютно нечовешко и адски подло от твоя страна е да гледаш как насилват приятелят ти и на теб това да ти доставя удоволствие и дори да се влюбиш в неговият бияч ... просто ти ме изуми честно ти говоря :Х :Х

такива момичета като теб директно ти казвам че сериозна връска не могат да създават защото при първа възможност като видат некой по "мощен" от гаджето си и веднага са готови да хукнат след него без дори да си дават сметка струва ли си или не ...

просто не мислиш с главата си а с нещо друго ми се струва !

а по въпроса за кучето дето повечето се впрягате че го е наритал .. само едно ще коментирам : Какво толкова се е случило след като тези улични мастии които се разхождат по улиците първо че почти всеки ден надат хора и причиняват сумати травми и т.н. и второ кучето не е умряло от един тъп ритник ;) така че това не е кой знае кво че го е наритал кучето ! дори аз съм на мнението че тези улични псета треа да се избиват просто щото те няма за кво да живеят !

такам .. това беше моето мнение и лично виждане по темата !

надявам се да съм те накарал да се замислиш ако изобщо имаш нещо в главата си !!!

и да поясня : В момента уча ПСИХОЛОГИЯ :)

11.   Кой курс си по Психология?

12.   3 - ти курс по Психология съм ! Нещо друго имаш ли да ме попиташ ?!

13.   А аз съм велика херцогиня...

14.   Ами радвам се за теб тогава , продължавай в същият дух ;) :Д

15.   То фантазията е нещо велико така че не се и съмнявам че във фантазията си може и Кралица да се изкараш нищо чудно :Д