Споделена история от Други

Помогнете, търся филм
Привет!
Преди много време, някъде към 4 години, гледах един филм на ужасите. Филмът много ми допадна и от няколко седмици искам да го гледам отново, но не си спомням името на филма. Ще ви разкажа какво си спомням от него и се надявам да ми помогнете. Ето и спомените ми - млада и самотна жена отива на почивка в хижата на...мисля че беше своя работодател, който я съветва да си почине. Младата и красива дама беше или художничка, или писателка. Действието се развива през зимния сезон, защото много ясно си спомням снега. Всичко се обърква за нашата героиня, когато тя обърква номера на хижата и се настанява в къщата на брутален убиец. Нищо неподозираща, тя се настанява и отива в близкото градче. Там случайно в един бар се среща със свой стар приятел, с който не се е виждала от много време. Запознава се с неговата компания и всички решават да отидат в хижата на нашата туристка. Спомням си, че докато един от младежите излиза да се облекчи на снега, вижда убиеца да го наблюдава през прозореца на тавана. Всички си лягат след вечеря и ужасът за тях започва на сутринта. Някои са убити още на сутринта, но тя успява да избягва неговите опити да я довърши, като се крие в различни части на къщата. Помня, че по едно време случайно се появява работодателят и, който също намира смъртта си. Единствено тя успява да се спаси и така завършва филмът. Колкото до самия убиец, не си спомням ясно визията му, но си спомням, че носи маска. Не съм сигурен, но мисля че има брадва.
Това са моите спомени от този филм. Надявам се да има някой, който може да ми помогне. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Каква е маската хокейска ли? Да не е филм свързан с Джейсън Вортех? Незнам не съм го гледал

2.   Здравей! Не е с маска на хокеист. Не си спомням ясно маската му, но не е на хокеист.

3.   Мисля, че филмът е някаква нова версия на "Петък 13". Не съм 100 процента сигурен, но преди две-три години го гледах и отговаря на твоето описание.

4.   Да знам точно, кой филм търсиш.
Гледала съм го.
Точно, както казваш ти, филмът е.
"Погрешен завой"
не знам, точно 1, 2, 3, 4, 5, или 6, ама е този филм.