Споделена история от Други

Кучето ми умря
Здравейте Аз съм момче на 12 години
Нйе с прителите ми си гледаме кучета още от малки.
Привързваме се лесно към тях, сигорно ще си кажете
те са улични и тн.
Но не е така едно женско куче Сара на 3 годинки беше и я бутна
кола много ни е тежко не знаем какво се случи
Много кучета сме губели така но не и толкова тежко
Устана ни едничко куче Нана тя скоро ще роди
Дали като се родят малките ще ни отбият тъгата
Да продължим ли...????
Все още се намират добри хора който ни помагат с каквото могат.
Моля ви кажете дали. да. продължаваме да се грижим за тях
Много ни е трудно но ги ОБИЧАМЕ!!!

Коментари

1.   Естестено продължавайте. Когато пораснете ще осъзнаете какви добрини сте вършили. Аз малко не разбрах от историята ти домашни или улични кучета гледате с приятелите ти, но ако са улични е още по-хубаво, защото много от хората в българя им нямат доверие и ги мразят и кучетата усещат това и страдат

2.   Давайте! Браво на вас и на тези, които ви помагат!
Животните са най-верните приятели!

3.   Освен да се грижиш за кучетата, обърни внимание и на правописа си. Ще е по-добре за теб да се научиш да пишеш.

5.   Свалям Ви шапка.

7.   Това, което правите, е похвално. Аз също много обичам кучета и съветът, който ще ти дам, е да кастрирате женските. Ако имате възможност, се организирайте или помолете някой възрастен за помощ и заведете животните на кастрация, за да няма още бездомничета. Има безплатни кастрации от Четири лапи и АРС София, както и намаления за бездомни в обикновените вет. кабинети.
Продължавайте да се грижите за тях! Ще е чудесно, ако намерите дом на малките - снимайте ги и им пуснете обяви в нета.
Успех!

8.   Хубаво е да се грижите за животинките, но не мисля че мястото им е на улицата. Ползваш Интернет, така че можеш да се позаинтересуваш и свържеш с някоя организация за защита на животните. Така ще им помогнете най -добре.