Споделена история от Други

Един живот...
Преди няколко месеца почина една приятелка,едно момиче,едно дете,което беше само на 19.Кротко дете,тихо и спокойно.Малко затворено и доста срамежливо,дете с което израснахме заедно,дете което подценяваха и на което се подиграваха,защото беше плаха и не беше слабичка.Това момиче търпеше всичко,затваряше го дълбоко в сърцето си,но никога не пося там омраза към никого.Момичето си отиде от този свят бързо и тихо,както бе живяла.Мнозина сигурно вече не си спомнят,но аз ще я помня винаги,защото никога вече няма да я видя сутрин да обикаля около блока,никога вече няма да ме погледне с онези очи, в които се виждаше тъга и да ми предложи списание.Дано там където си сега невинно дете си по-добре,дано не те боли и дано ми простиш,защото никога приживе нямаше да предполагаш,че с теб би си отишла и част от моето сърце.....където винаги ще присъстваш!!!!

Коментари

1.   :(

2.   Тъжно:(

3.   Много тъжно

4.   Болката е неутешима ...С времето ще притъпее , но няма да изчезне... Спомена ще е винаги в теб...
Загубата на любим човек не се изтрива от сърцата ни ...
:(
Lexy

5.   Много трогателно... Аз също се моля за душата й.
Илси

7.   Тя със сигурност е добре сега, след като има кой да я помни и обича :)

8.   Към Автора

Да загубиш чичо, който е на 70 , да почине някой баба от село на 80 е тежко, но все пак ... знаете как казват "е , поне си поживя" или "отърва се" -ако е бил болен човек.
Но да загубиш млад човек, приятял, роднина... е много, много тежко... Аз съм на 20 и преди месец, както се радвах на плажа, разбрах, че са намерили един приятел самообесен. Бях потресен. Няколко седмици не мислих за нищо друго освен за това. А най-лошото беше, че свързах смъртта му с нещо, което не направих, а трябваше. На 20 години да се чувстваш виновен за за смъртта на човек... няма да коментирам. Но здравата психика, мисълта че трябва да вървя напред, добрите прияели ме накараха да вдигна глава. Да, спомена остана, но живота продължава...
Успех