Споделена история от Други

Търся една песен!
Моля за помощ. От доста време издирвам една песен, или по-скоро кой я изпълнява.

Песента се казва "I Woke Up In Love This Morning" и оригиналът е на The Partridge Family.

Но аз търся един кавър. Пее го жена и е част от саундтрака на един романтичен филм "Meet Prince Charming" с Тия Карере и Дейвид Шарве.

Изглежда кавърът е писан специално за филма и върви по време на финалните кредити, но не пише кой я изпълнява.

Моля, ако някой има идея коя е изпълнителката, да помага, защото вече ще се побъркам. В 21-ви век не мога да открия една шибана песен, по дяволите!

Мерси предварително!

Коментари

1.   Защо не пробваш така - на повечето мобилни телефони (поне от по-старите, като Nokia C5. 00) има едно приложение Shazam или нещо подобно. Когато го пуснеш това приложение и дадеш на телефона "да чуе" музикалното изпълнение за около половин минута, след това той ти показва името на песента, изпълнителя и албума.

2.   Пробвах! И Shazaam, и Soundhound нищо не откриват :(

3.   Е, ще се побъркаш заради една песен. Да ти имам проблема.
Не знам тези модератори как може да публикуват подобни безмислици, а когато някой НАИСТИНА има проблем и напише история не я публикуват. На всеки 5 истории 1 е свързна с търсенето на някой толкова скапан филм, че никой не се сеща за какво става въпрос или за някоя също толкова скапана песен. Много често има и теми писани от 10-годишни малки лигли които се страхуват как да съобщят "ужасяващата" новина, че имат тройка на родителите си. Преди време аз писах история за съществен проблем, но естествено не беше публикувана. Какво да ви кажа повече, освен, че ако продължавате в същия дух сайта ще западне съвсем защото много хора всекидневно се отказват да го посещават след като вие отказвате да покажете историите им...

4.   До #3 от Автора

По принцип, гледам да съм доста сдържан в изказванията си тук, дори когато някой ме издразни сериозно. Най-малко от елементарно възпитание. Няма да направя изключение и този път.

Драги/а, светът е интересен, защото хората сме различни и имаме различни интереси, съответно проблеми. За теб моят проблем е маловажен, за мен вероятно твоят "съществен" проблем е безумна глупост. Но когато видя тема, която не ме вълнува, просто я подминавам. Сайтът има достатъчно категории, за различни проблеми. Аз нямам никаква вина за това, че администраторите са преценили, че проблемът ти не е съществен. И с нищо не съм заслужил деградивния ти хейт. Уважавай другите! Техните проблеми и тяхното мнение!

Желая ти успех с разрешаването на проблема ти!

5.   От номер 3 до автора.

Знам, че ти нямаш вина, това го написах до модераторите.
И ако си мислиш, че това е хейт, значи никога не си виждал хейт.
Нищо лично.