Споделена история от Други

За и против силикона...
Какво мислите за силикона, бихте ли си сложили такъв...не мислите ли, че каквото и да си сложите това няма "да реши проблемите"...Ако един човек иска да е с вас, то той би бил с вас със или без силикон....Той според мен не е гаранция за "сигурност"... Винаги ще има по млади,по хубави или нещо др от вас...така че....не е гаранция..Какво мислите, защо живота се "изроди" така да се каже!!!!??????????А може би хората................За жалост!!!!!!!!

Коментари

1.   Не бих сложила силикон, за да задържа мъж, не бих се подложила на никакви операции. Мисля, че не това е начинът. Но всеки преценява сам за себе си все пак.
Бамби

2.   Сега ще шокирам женската част - аз съм мъж и съм против силикона.Аз смятам,че няма по-отблъскващо нещо от това да гледаш жена,която се е напомпала като автомобилна гума.

М23

3.   Имаше едно момиче от моя клас в гимназията - беше такова нежно и фино създание... После тръгна с разни мутри. Накоро я видях на снимка - 10 години по-късно - цялата в силикон, прилича на долнопробна порнозвезда. Не разбирам защо го е направила - беше си перфектна мацка отвсякъде. Явно подобни говеда не могат да оценят една жена каквато е, а всички трябва да приличат на секс-кукли. Жал ми е.

4.   Ех да бяха всички мъже като вас-номер 2 и 3, но уви не са...........Моралните ценности вече ги няма, всеки гледа "отвън"...Аз например преди да родя имах бюст, но след това направо "изчезна", какво да ви кажа и аз мился, че това няма да реши "проблемите", но и така ми е адски гадно, който има подобен"проблем" ще ме разбере...........Аз искам силикон, но бих го сложила само заради мен самата, НО.............НО МЕ Е СТРАХ, ТАКА ЧЕ................Страх ме е като гледам филми за разни последици и тем подобни, а и за хора с пари според мен....
Така или иначе е много добре казано-ТОВА НЯМА ДА ВИ РЕШИ ПРОБЛЕМИТЕ И НЯМА ДА ГАРАНТИРА ЧЕ МАЖЪТ ВИ НЯМА ДА ВИ ИЗНЕВЕРЯВА И Т.Н....
Но знаете ли, сега се измъчвам, защото мился, че мъжът ми не ме харесва, съмнявам се, че има друга, той отрича, но............не ме желае като жена.............а аз съм много страстна ЖЕНА................имам нужда от секс, от любов ,ласки.....НО уви......................МЪЖЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.   Абе, и аз не се кефя на силикон ама хич даже. Бих го приел единствено ако жената наистина се нуждае от него...след раждане например и тн..знаете за какво говоря. И то, за да има тя самата самочувствие. Незнам защо младите момичета се помпат така. Силикона не е приятен нито за гледане нито за пипане.
Ралф

6.   Разбирам №4, липсата на бюст пречи на собственото самочувствие, на това да се чувстваш жена на 100%. Не винаги се прави заради това да се харесаш на мъжете, макар, че няма какво да се заблуждаваме, всеки мъж харесва красиви гърди. Мен лично също ме е страх и никой не ми е виновен, че не мога да преодолея този страх.

7.   А някои момичета, които са с малки гърди и постоянно чуват коментри от мъжете за големината им? Това доста комплексира понякога.

8.   Аз бих си сложила силикон или въобще бих си направила някаква операция, единствено и заради мен! НИКОГА за да се харесам на мъж. Затова ако не е заради теб и ако не го искаш, не го прави. Това до известна степен наистина повлиява на самочувствието на жената! То нараства, определено! Но ако се харесваш каквато си, по-добре си остани такава.

Рая*

9.   Не съм надарена, но изглеждам добре. Никой никога не ми е казвал нещо по въпроса. Не се чувствам зле от този факт и се харесвам, даже почвам да предпочитам това пред по-големи. Не бих си сложила.