Споделена история от Други

Мнение относно един сайт?
Здравейте на всички! Понеже искам да си поръчам дрехи от интернет, попаднах на един сайт за пазаруване на дрехи онлайн, и понеже до този момент не съм поръчвала нищо от там и не мога да бъда сигурна дали предлаганата стока има нещо общо със снимките в сайта реших да се допитам до вас ако някой е поръчвал дрехи от този сайт да ми даде мнение. Ето го и него: http://www. clubwearbg. com/bg/

Коментари

1.   Що се отнася до снимките - да, каквото има на снимката - такова ще получиш (освен ако не стане някоя грешка разбира се).
Нали все пак целта е да продават, защо да слагат други снимки...

Друго което трябва да знае е, че имаш 14 дни право да върнеш стоката без причина! Освен това може да изискаш опцията за преглед преди да я вземеш от куриера. По този начин ще се убедиш на 100% че получаваш това което си поръчала

2.   Не съм поръчвала,иначе гледам има хубави неща,а някои може и тук да ги намериш. www.aliexpress.com на по-добра цена.

3.   Сайтът не изглежда много "надежден". По-добре не се доверявай, а поръчай от някой по-известен и по-сигурен сайт.