Споделена история от Други

ПРОКЛЕТ ДА СЪМ ЧЕ СЪМ СЕ РОДИЛ ;(;(;(
Пише ви момче на 21 години , което макар и младо е вече тотално отчаяно и скапано от понятието наречено "ЖИВОТ"

от самото си раждане явно съм бил проклет и презрян от съдбата , и орисан да страдам и да се мъча като удавник цял живот ;(
винаги съм бил презрян и мразен от обществото и дори от собственото си семейство ;(
родителите ми са разведени ;( Като бях по малък баща ми понеже е ужасен изрод и ме хващаше и зверски ме пребиваше просто ей така без причина той изливаше яростта си върху мен :Х :Х Тръгнах на даскало .. но понеже бях някак затворен в себе си и не си показвах емоциите , не правех лудории както другите и всички решиха че съм глупак и приопаднал и започнаха да ме мачкат и да ме третират .. поставяли са ме на всякакви унижения ;( биеха ме , третираха ме , дори са чупили чина върху мен :Х :Х Едва успях да завърша 8-ми клас и просто ми писна и спрях да уча но не защото не исках а просто защото мразех шибаното общество и униженията на които ме подлагаха .. изпълних се с отчаяние и в същото време със злоба и желание за справедливост но така и не намерих нищо и до ден днешен :Х Прибирах се в нас и по лицето ми се виждаше болката която се крие в дълбините на сърцето ми .. а на нашите дори не им пукаше какво изживявам и само ми повтаряха : "учи и изпалнявай квото ти казваме иначе ще видиш какво ще ти се случии" :Х :Х влизах с отчаян поглед в тужната си стая стоварвах тялото си на леглото и се обливах в сълзи .. поглеждах на вън през отворения си прозорец на стаята и виждах и чувах как весело младежите играят футбол на вън и как момичета и момчета се гушкаха и си говореха весели и красиви неща , и от това ми ставаше още по зле защото аз никога не съм изпитал такова нещоо и винаги бях затворен в самотната си стая плачейки и проклинайки ужасният живот който живеех .. ;( ;( Момичетата винаги ме подминават като попътен знак все едно не съществувам .. а момчетата винаги се опитват да ме злепоставят и да ме правят за смях , да ми казват колко съм ниско пред тяхх а това ме убиваа ;( затварям се в къщи и сядам пред компа и се теша в контактите си с хората от нетаа , дори стигнах до там да си търся приятели и приятелки от там , които обаче рано или късно не знам защо но и те ми забиват ножа и ме изоставят и после дълго страдам и почвам да правя глупости , напивам се , наранявам се просто защото не мога да преживявам вече всичко това .. в града ми положението ми е ужасно , в къщи същоо ... най лошото е това че от сърце си мечтая да изляза от тази адски кошмарна ситуация и да си имам нормален младежки живот като всички останали младежи но просто изход за мен Не съществуваа ;(;( сдухан съм вече от всякъде защото кадето и да отида , каквото и да направя само като застана пред повече хора и започвам да треперя и не знам какво да казвам и как да се държа и отвсекаде ме игнорират , физически съм много слаб и постоянно съм със световартежи и непрекъснати бодежи в сърцетоо ... отделно съм с диагноза страхова невроза още от дете ;(;( имам ужасни страхове че като изляза некой ще ме хване и ще ме пребие и че всичко ще загубя ... страх ме е от всичко , а имам ужасно желание да си намера истински приятели или поне най вече искам едно хубаво и скромно момиче което да ме обича истински такъв какъвто съм за да имам стимул да си върна надеждата в този животт , но така и не срещам такова момиче .. просто оглеждайки се виждам само разни надувки които незнайно защо ходят само с некви изроди които ги бият и мачкат като че ли им харесва да бъдат малтретирани отколкото обичани и обграждани с внимание ;(;( всички отиват с идиоти а отблъскват мен .. желание нямам за нищо вече искам само да умраа .. дори имам срам и некав страх да заговоря момичее и тотално се сдухвам ... Проклет да съм че съм жив на този святт ... проклет да съм ;(;(;(

Коментари

1.   Според мен , ако наистина нещата са такива каквито ги описваш по - добре да се самоубиеш!

2.   Приятел има и други като теб... не на всички живота е розов... номер едно не го слушай тва тъпо зле :). Значи съвета ми е... намери си някаква работа... ще имаш среда колеги колежки... положи усилия да се сприятелиш... ще излизаш с тях... с малко късмет и приятелка ще намериш. Важното е че си жив и здрав... всичко друго с усилия и малко късмет се оправя.

3.   аз съм момиче и съм в подобна ситуация.даже преди малко писах по темата...но още не е публикувана историята ми.чувствам се по същия начин.днес беще поредния ми скандал с баща ми.това моето не е живот!
моля се на Господ да ми даде малко радост поне,с какво по-малко сме заслужили от другите хора?
с нищщо//

4.   За всеки влак си има пътници. смъртта не е решение на проблемите ти. трябва да се обичаш и да вярваш в себе си повече. рано или късно ще намериш момичето което търсиш. УСПЕХ!

5.   Мило момче,колкото и да ти звучи глупаво-никога,никога не се отчайвай до такава степен,
че да нараняваш себе си!Аз мога да ти дам за пример моята история-Баща ми е строг и консервативен,като ученичка имах вечерен час,наказваше ме да не излизам навън,страдах,че не съм като другите.Жена съм,не съм особено красива,имам красиви очи обаче.Нослето ми има лека гърбица,което ме е депресирало цял живот.Мислех,че съм грозна и никои не ме харесва.Исках да си правя ринопластика,но страхът от болката ме отказа.На 18 год в мен се влюби един русокос и синеок младеж,изневери ми,изостави ме.От тогава намразих светли мъже.Станах студентка,непрекъснато ме заглеждаха момчета и искаха да излизаме заедно.Тогава разбрах,че може да не съм красавица,но съм чаровна и забавна.На 20 години срещнах едно момче, в което се влюбих.Оженихме се,сега имаме 2 дечица и сме много щастливи./Баща ми си е още същия,но азне съмпри него,а съм с човека когото обичам./

6.   Номер едно говориш като изрод!

7.   Приятел от кой град си?

8.   Момче, ако намериш пари посети психотерапевт, той може да ти помогне, ако не - бори се, не всички хора ти желаят злото. Друг вариант е да да посетиш психиатър да ти изпише някакви антидепресанти, да си стъпиш малко на крака и когато събереш парички да започеш сесии при психотерапевт, има спасение за теб!

9.   оффф.. Айде стига сте мрънкали че ми писна бееее. Скъпи, няма как да си намериш момиче при положение че си толкова добричък, мил, скромен. Която и да е ще злоупотреби с това. Така че се дръж малко по-мъжки, давай вид на уверен в себе си човек. Не казвам че трябва да станеш изрод. Просто да има някякъв баланс. Пък и като те гледам как пишеш.. то това поведение на мъж ли е... имай малко достойнство и себеуважение. Мен честно да ти кажа ме отвращава мъж да се държи така... сори за тва че съм пряма, но ако тя се разреве ти кво ше праиш? И ти ли ще ревеш? Я се стегни и го дай малко по-хард. Мъжа не трябва да бъде такъв

10.   Знаеш ли моят съвет е да посетиш свещенник и да поговориш с него - може да имаш някакво демонично натоварване и магия. Също така трябва да се изповядаш и причастиш. Ако не си кръстен кръсти се непременно.

11.   Аз ти предлагам, за да се почне от някъде, прави нещо! 10 е предложил да идеш на черква, иди! Предложили са ти да идеш на психолог, иди! Самите опити, общуването с различни хора ще ти помогне! На 20 си казваш, студент ли си? Запиши да учиш висше в Сф! Ама в София наистина, има много и различни хора и всеки гледа себе си, не е като в малките градове. И повярвай в университета няма да е като в училище. Тук вече хората малко или много са подбрани, а и всеки гледа наистина да се държи като по-голям, също и това, че са сред непознати хора, ги прави не толкова уверени да си показват рогата.. хаха :) А това за момичето, ама хич да не ти е грижа, спокойно, нищо не си изпуснал фатално! :) Ако искаш пък иди работи на морето това лято! Там е пълно с момичета и всички са настроени на вълна флиртове и подобни.. :) Можеш да правиш палачинки или сандвичи някъде.. все ще се намери работа. Като на повечето места осигуряват квартира! :) Там със сигурност няма да ти е зле! Ще ти остане хубав спомен! Можеш да си пиколо в някой хотел! А майка ти и баща ти не ги питай много за тва, нали си на 20! Взимаш си в теб 200лв. и заминаваш, ще изкараш до първата заплата. Хубаво е предварително да си намериш обаче работа. В jobs. bg гледай! Аз мисля, че това би те ободрило и ще има за какво да живееш, а не да мислиш глупости! :) Пари няма да заделиш, но поне ще си изкараш добре :)

12.   Май се сещам кой си. И в други сайтове си публикувал историята си. Само не ми е ясно за какво го правиш.
Не приемаш нито съвети, нито критика.
Останалите не те разбирали.
Как ще те разберат, като ти самият незнаеш
какво искаш май.
Ако ти трябва съчувствие, то с какво ще ти
помогне. Нито ще те направи самоуверен,
независим и борбен, нито нищо.
Даже ще те дърпа назад.
Вземи се стегни, намери си работа някаква.
Все някъде ще те вземат(умееш нещо надявам се).
Поне първоначално да си стъпиш на краката.
Ако живееш със вашите и и щом толкова не се
разбирате, прави и струвай, но събери достатъчно
пари, вземе си самостоятелен апартамент.
И не говоря за нещо скъпо и супер лукс.
Може да е метър на метър, ама да си е само твой.
Други роднини или познати нямаш ли, които да те
подкрепят морално, а и финансово поне заем
да ти дадат, когато можеш ще го върнеш, или
поне на квартира да си, пак ще си по-добре
от сега. Добре е да отидеш и при специалист,
но за това също трябват пари, а и дано попаднеш
на читав такъв, който няма само да те скубе, а и
ще ти помогне поне малко. НО и ти трябва да си
вдъхнеш поне малко надежда и кураж. Трябва
да си казваш, да вярваш, че животът ти колкото
и да е зле ще се оправи, стига ти да не се предаваш.
За момиче по-нататък ще мислиш.
Първо си стъпи на краката, стани поне малко
самостоятелен, тогава вече и другото ще дойде.

14.   Китайска поговорка

Загубил ли си пари, загубил си малко.
Загубил ли си чест и достойнство, загубел си много.
Загубил ли си здраве, загубил си всичко.

Та на кратко, ако си млад и здрав, то има шанс за всички хубави наща на света. Гледай да не остарееш и да разбереш, че си пропилял живота си.

15.   Тук има доста жестоки хора! Вместо да давате съвети за психиатри и църкви дайте да помогнем. Днес ние на някой, утре някой на нас! Това момче има нужда от свобода, приятели, подкрепа и независимост. Имам въпроси, кратки точни и ясни! От кой град си? Какво можеш да извършваш като труд? Имаш ли някакви специални умения? Бих искала да ти помогна.

16.   Ако сам не придобиеш самоувереност и не си стъпиш на краката, няма кой да ти помогне. Намери си работа, започни да излизаш, имай малко самочувствие, не бъди толкова смачкан и отчаян. Повярвай ми, това ще ти помогне. Успех ти пожелавам и само напред в живота! Не го забравяй :)))

17.   Брат ми е на същата възраст и дано не е толкова отчаян като теб. Боже, дано да не си ти, моят брат. Моите родители също са разведени. Но баща ни не ни е посягал. В училище знам, че брат ми са го били, но в гимназията със сигурност не. Трябва да започнеш да мислиш по друг начин на нещата. Побоят над теб е смачкал всякакво самочувствие и достойнство в теб. Трябва да го преодолееш, вече си голям. Знам, че е трудно, но трябва да почнеш да мислиш по-ведро. Аз също бях затънала в калта на унижението. Самоунищожавах се като се мразех, обиждах се и т. н. Съответно и хората не ме харесваха много, до момента в който направих опит за самоубийство. Тогава оцених живота. Радвах се само на факта, че живея и реших да го променя. Разведрявах се като слушам хубава музика, правех нови неща, дори странни за околните, но излезнах от рамката в която ме бяха приобщили, че светът е само с един цвят. Така малко по малко на мен ми се случваха нови неща, някои опасни, други весели и т. н. Плюс това и ти като мен се необщителен, единствения начин за да се приобщиш към другите е да започнеш да общуваш с околните. Обзалагам се че дори не поздравяваш съседите си. Едно здравей им казвай е също крачка напред. Благодарение на моята първа работа като сервитьорка се научих да говоря с хората.

18.   Не се притеснявай-аз съм пъти по-зле от теб, защото съм осъден до живот без присъда. Просто преди да се родя, някой е взел решението без мен, без да ме пита искам ли, не искам ли и така. Ти поне си здрав.

19.   Авторе почети тази книга Луиз Хей - Излекувай живота си
мисля, че ще разереш играта на живота как протича. А и човек не си избира родителите. Ти в момента привличаш негатична енергия => хора, ситуации и накрая ще изпаднеш в тежка депресия, където може да завърши с фатален край.
Zake

20.   Пий билкова добавка ДЕМИРБОЗАН, много помага при стрес, поръчва се по интернет. Успех.