Споделена история от Други

Въпрос към момичетата...
Момичета, какво искате да чуете в една свалка?
В смисъл, момче съм и просто не зная как да флиртувам с момичета. Какво очаквате да ви кажем / питаме?
Неловко е когато си с момиче и не знаеш какво да кажеш. Мълчанието става неловко...

Коментари

1.   Братле, просто бъди себе си и забрави тези изтъркани свалки от типа "как сии", "да те черпя ли нещо", "познаваме ли се от някъде" и т.н.
При всички случай момичето ако не те харесва, каквото и да кажеш няма да промениш мнението и :)

Мег*

2.   при мен не се стига до този момент,защото все аз продължавам разговора,но всяко момиче обича да го ухажват и да му говорят мили работи ,опитай с това,но не прекалявай все пак

3.   - Здравей, искам да ти кажа нещо преди да ме прекъснеш... много те харесвам. Не аз не очаквам нищо от теб, но все пак бих искал да те поканя да излезем. Аз наистина те намирам за страхотен човек и се надявам да приемеш поканата ми. :)

А и който е казал че фразата - дате почерпя с едно питие не минава, ви е излъгал.

Успех

4.   №2 правилно те съветва... ухажвай момичето,казвай повече комплименти :)! нещо като "нещо слагала ли си на косата си,че е толкова красива","изглеждаш супер" и други :)

5.   Номер 3 - зависи от жената, при някои не минава. Има и такива, които докато им кажеш ще те черпя една водка и после са в колата на някой! Общо взето зависи какъв тип момиче отиваш да сваляш.
Към Въпроса-Така, мисля че ние жените, харесваме да ни правят комплименти, особенно ако те не са само за нас, това би ни подразнило и ще се увеличи интереса ни. Случайните докосвания за раката, приятелските прегръдки, неволните целувки по бузата и приятната компания са идеалната комбинация. По-смело, жените не харесваме затворени мъже по принцип! Yo

6.   Аз съм момиче и определено като почнат с прекалено изтърканите реплики и ми става жал чак. Не е нужно да правиш постоянно комплименти на едно момиче, тя ако те е харесала е напълно достатъчно просто да се държиш нормално с нея и ако отворите тема относно нещо,което не харесва в себе си и ти кажи точно обратното. Примерно.