Споделена история от Други

Най-добрата ми приятелка
Аз съм на 17. Моля ви кажете ми какво да направя става въпрос за най добрата ми приятелка която вече не е сред нас понеже направи глупост която глупост с оказа фатална за всички нас.Много ми липсва всичко стана защото нашите приятели които уж се пишат за такива са я изоставили всеки и е обърнал гръб и са я оставили съвсем самичка да се оправя с проблемите си.Аз не можах да съм до нея понеже бях на много важно състезание извън България и преди да тръгнем и бях обещала като се прибера да се видим и да сме си пак заедно а ние се познаваме от мн малки.Когато ми минаха състезанията и стана време да се прибираме тръгнахме и след известно време се прибрахме когато ми казаха бях във шок не можех да повярвам че го е направавила и уж най добрите ни приятели не са били до нея.Ацки много съжелявам че не бях до нея да я спра и сега можеше да си е тука при мен за се забавляваме кокто преди.Може и за да съм виновна че го е направила може аз да съм причината за всичко незнам не спирам да се обвнявам много ми липва постоянно мисля за нея където и да съм независимо какво правя.Моляви помогнете м какво да правя ;(;(;(;(;(;(

Коментари

1.   Моите съболезнования!Наистина разбирам мъката ти,но защо ти да си виновна!Нямаш вина,че това се е случило!Може би това е отредила съдбата!Няма как да я спреш... А относно това какво да правиш... Просто не се обвинявай...