Споделена история от Други

След тази покупка ми се случват много неприятности. Дали си внушавам ?
Здравейте, аз съм на 50г и често влизам тук. Няма да пиша история, но ще споделя нещо. Преди един месец си купих сребърен пръстен с МОРИОН това е полу-скъпоценен камък. Мисля, че след тази покупка ми се случват много неприятности. Дали си внушавам ?

Коментари

1.   Да ! Внушаваш си, спокойно! Живей си живота или ако толкова много те притеснява пръстена го подари на някой.

2.   Здравей, може би наистина си внушаваш...Но за всеки случей, защо не проучиш историята на пръстена. Ако бях на твое място бих го направила :) И все пак не се притеснявай. Сигурно е просто лошо съвпадение.

3.   Не зависимо дали е пръстен или нещо друго ако вложиш енергията си и мислиш негативно в дадена посока със сигурност ще се събират лоши обстоятелства.

Моя съвет е да не обръщаш внимание на такива неща. И лоши и хубави неща се случват постоянно около нас. Не търси такива причинно следствени връзки между тях. Дори и да има не сме в състояние да ги разберем (врачките също - макар да претедират за това. 99.99% са мошенници!!! пази се!)

Много често хора които отиват при тях и те им казват неква простотия която си измислят на момента, без да осъзнават че това предопределя мисленето на човека в тази посока и съответно нещата се случват по този начин затова !!!

4.   Моля. Вземете буркан с вода. Сложете прьстена вьтре и внимателно чукнете яице! На сутринта хвьрлете водата в тоалетната.

Повторете процедурата. Докато няма разлика между яицето вечер и сьстоянието сутрин!!!

5.   Вземете си медальона на Джуна и всичко ще тръгне по мед и масло:)))

6.   медальони, ритуали... глупости!!! това са неща, които ти се случват защото така ти е било писано! Трябвало е да станат и са станали! Покупката и тя ти е била предначертана така че това е 100% внушаване!

7.   Стига глупости бе. Прочети в Библията какво пише за това. Съчинения на тази тема има колкото искаш. Библията е преведена на повече от 6о езика, а не други глупости.

8.   Ами да ти кажа аз вярвам в такива неща - уруки, леене на куршуми и т.н. Но за един камък - не вярвам. И все пак ако имаш съмнения отиди на църква да го осветят - това пробва ли го?

9.   http://www.astrohoroscope.info/stones.php

10.   Аз съм 22 годишно момиче. Миналата година моят приятел (вече годеник) ми предложи да му стана съпруга, съответно имаше и годежен пръстен с бяло камъче. До преди да ми го подари се разбирахме перфектно, след това започнахме да се караме постоянно. Аз, с моето понякога детско държание, след всяко едно скарване свалях пръстена, и така докато не се сдобрим. Винаги когато го свалях, започвахме да се разбираме отново както преди, страхотно ! Това се е случвало сигурно десетки пъти. След последното ни скарване аз го зацелих с пръстена (толкова жестоко скарване беше) след това го намерих, само че не му казах. От тогава не съм го слагала, а минаха вече 2 месеца и за тия 2 месеца, веднъж не сме спорили за нищо!!! Аз не вярвам по принцип в тези глупости за магии или урочасване,но след тази случка не искам да рискувам да го слагам вече.

11.   Към номер 10 - мой близки приятели живяха заедно 12 години през това време им се родиха 2 деца. Разбираха се никой никога не ги беше чул да се карат.Скоро решиха да подпишат за да изтеглят заем за апартамент и от тогава почнаха караниците и обвиненията. Моя съвет щом се обичате не е задължително да се жените, това са отживелици е и аз искам някой ден да се омъжа за мъжът до мен, но за сега не бързаме от 4 години живеем заедно.

12.   Морион — чёрный или тёмно-бурый кварц (иногда называемый чёрным хрусталём). По поводу происхождения названия «морион» мнения специалистов расходятся: одни считают, что оно происходит от греческого marrosys — «хмурый» или от morysso — «чернить», другие — что от латинского mormorion — «темный кристалл». На Урале, где морион сопутствует аквамаринам и топазам, он именовался «смоляк» или «цыган» за характерную форму излома и специфический блеск.Благодаря своему цвету морион часто ассоциируется как камень, связанный с потусторонними силами. Считалось что он помогает вступать в контакт с умершими. Морион использовался алхимиками для отыскания философского камня и во время опытов по изготовлению золота. Раньше использовался в сатаниских обрядах, но в наши дни вышел из обихода сатанистов, прочими же приколдовывающими весьма почитается; камень рекомендуется часто промывать водой. Пользуется огромной популярностью у магов. В русском лечебнике XIX века написано: «Кто на шее носит морион, тот не будет страдать меланхолией, а если имеет падучую болезнь, то выздоровеет».
С НАЙ-ЛУЧШИМИ ПОЖЕЛАНИЯМИ

13.   Ето малко информация за ИЗМАМА с тези медальони: http://www.teenproblem.net/news/s/16748.html

14.   Към №5
Бихте ли ми казали как мога да си поръчам медальона на Джуна?

15.   Към номер 14. Ти си луда! А не искаш ли и лунен камък? Помага. Отиваш на луната и си го взимаш... :o}