Споделена история от Други

Мъжко мнение
Искам да попитам за мнението на мъжете- какви жени харесвате? Би ли привлякло вниманието ви някое скромно, тихо и срамежливо момиче или бихте предпочели някоя отракана девойка ?
Кажете какво търсите и харесвате в една жена?

Коментари

1.   Принципно "отраканите" мацки се набиват на очи.Но също така точно тези "отракани" са леко глупавички и ходят по парите.Те и затова може би се стремят да бъдат забелязани.
Винаги съм уважавал скромните хора.Независимо дали е мъж или жена.
Колкото до въпроса ти - зависи от човека.Докато при момчетата/мъжете не е на добре да си "сдухан", то при жените не мисля, че е чак толкова лошо.
Също така тихите и срамежливи момичета по мое мнение гледат някси по-философски на живота, следователно имат умствен багаж.Пък аз винаги съм искал жена до мен, която да е интелигентна.По-възможност повече от мен за да ме пази да върша глупости :)
А, и също така я има и другата страна на нещата.Нали знаеш - тихите води са най-дълбоки.

*Syndrome

2.   Ами... мисля че по принцип да. и мисля че говориш от собствен опит, и сигурно си забелязала че такива момичета остават по скоро пренебрегнати. освен в Twilight сагата... /бозава работа/ скромност, смирение и срамежливост са хубави качества, но все пак трябва да има някакво привличане. представи си че ти си един рибар, но ловиш с права кукичка без червейче... плацика си се, не изглежда зле по принцип, но нито ти предлага нещо нито има за какво да се хванеш. Не те упреквам, но само си седиш в някой крайчец и не изпъкваш никак пред публиката всеки ще те подмине; не защото си недостойна, а защото не са те забелязали.

аз лично бих предпочел някой по уравновесен и спокоен човек пред някоя "отракана" девойка, но това е като двете крайности. едната не можеш да я доближиш докато не се облечеш в Армани, а другата изглежда като сериен убиец и едва проронва две думи... :D

кой какво ТЪРСИ и какво ХАРЕСВА у една жена може да са много различни атрибути... и са си толкова уникални колкото комбинациите в тотото:) по добре не навлизай чак толкова надълбоко.

М.

3.   Авторе, не можеш да класифицираш така жените. Това не ти е сорт вино. Все едно да ме питаш коя бих избрал- блондинката или брюнетката...Но все пак ще се помъча да те уважа и да ти отговоря. Аз лично предпочитам и от двете по-малко. Да е скромна , да не се набива на очи умишлено , но пък и 'отракана' - забавна, приказлива (умерено и умно - за да не поддържам само аз разговора - както става често) "Много отраканите" понякога се самозабравят и на краяможе да ти се качат на главата...Прекалено затворените пък са за определен тип мъже- може би аз не спадам към тях.
Всичко хубаво, авторе!

4.   Защо си мисля ,че едни и същи си пишат темите и сами си отговарят?!

5.   Тази тема май всеки месец е актуална тук. :) Важно е, една жена да има индивидуалност. Както и един мъж разбира се. Незнам защо си мислиш, че като не си "отракана" е проблем. За всеки влак си има пътници. И аз не съм от най-отраканите, но това никога не ме е притеснявало. За щастие не всички жени си падат по шоумени. :))
Ралф

6.   Според мен не е добре да си срамежлив и тих и свит в ъгала, повечето такива не ги забелязват изобщо. Да уважават ги харесват ги като хора , но не е това целта като търсиш любовта пак трябва да ги има тези неща но ... Наскоро имах една кратка връзка с едно момиче много притеснително много срамежливо 3 месеца прекарах в опити а я накарам да се поотпусне да се забавлява и прочие е неиздържах.

7.   Гледа надолу, мисли за голо..
Тихата вода е най-дълбока..
Тихите жени, са по нежни, чувствени и сексуални, а и по-добри домакини. За отраканите важи правилото повече пара в свирката от колкото в...
Който разбира, тиха жена си търси и намира:)

8.   Интересно защо съвременните мъже смятат скромната жена непременно за "сдухана"? !
Да си скромен и срамежлив не означава да си глупав, незнаещ, ... и без качества. Това според мен означава да се въздържаш от изричане и вършене на глупости. Струва ми се, че малко хора ( частност жени ) имат такъв самоконтрол в днешно време и са достойни за уважение!

9.   Абе да си със срамежлива е по добре отколкото с отракана, тъй като срамежлиата няма да ти изневерява или некви такива, по малко ще я ревнуваш и т. н. Но всеки си има вкус, за мен това е моя вкус, може би защото и аз съм срамежлив и за това :)