Споделена история от Други

Ще се самоубия!
ПИСНА МИ! ВСИЧКИ мои приятели до сега се оказваха все използвачи и гадни хора, които ми говореха зад гърба. Може би до сега съм имал само 2 добри приятели. Обаче и с тях вече не се виждам. Като завърших училище престанах да се виждам с моите съученици, а бях свикнал да ги виждам всеки ден, цели 5 години бяхме заедно, привързах се към тях като към семейство. Сега не ми остава време да се събирам с тях на срещи, защото следвам в друг град. Колегите ми са надути и само парадират с пари и за капак тук така и не си намерих приятели и компания, за гадже да не говорим. Просто нямам никакъв късмет! Някои хора си намират гаджета дори в градския транспорт, обаче с моя късмет ако се кача в някое превозно средство там няма да има готини момичета, а само бабички и мъже. Писна ми вече от тоя живот, на 22 години съм и мисля, че живях достатъчно, ще се самоубия!

Коментари

1.   Недей да правиш глупости.. !! приятели гадже спокойно още си млада ще си намериш и двете :)

2.   Давай де :))) Самоубивай се какво чакаш от нас? Да ти кажем '' о не недей, млад си'' Ееее съжалявам но няма да ти го кажем! Щом си решил да направиш тази крачка я направи (ако ти стиска) Според мен не ти стиска да убиеш муха, камоли ти да се самоубиеш. Ти си човек който се нуждае от внимание и затова сега като кажеш '' ще се самоубивам'' чакаш внимание. Живота си е твой прави каквото искаш с него, ние не сме хората който да ти казваме какво да правиш! Хайде лек път към отвъдното. :)))

3.   НЕ! Какви ги говориш?! За всичко си има време, животът е дар, ще умреш като ти дойде времето..Не ти си решила да се родиш, не е редно и ти да решаваш да умреш...Живей си живота и замини на някаква екскурзия..там винаги има авантюри... Поздрави

4.   Никога не съм имал истенски приятели, нито приятелка, в училище ме биеха и унижаваха, след като завърших отновово съм без гадже, от работа не ми остава време да излизам с познати, но въпреки това се наслаждвам на живота и съм щастлив :)
ПП. Стига си мрънкал, стегни се и си намери цел в живота!

5.   Абе пич недей да се дуеш за някакви глупости просто буди по уверен

6.   На 22 и живота ти е свършил?! Стига глупости, стегни се! Голям мъж си! Както каза номер 3 -живота ти е дар, нямаш право да решаваш го ще свърши...когато му е времето тогава! Съвсем скоро ще си манериш момиче, млад си, ще създадеш семейство, ще имаш деца! Би ли пропуснал тази възможност заради някакво временно чувство?! Щом до сега не си случил на хора не значи, че за напред ще е все така. Стига с мрачните мисли, отдай се на това, което правиш сега :)

Мег*

7.   До 2 ако жена беше писала това щеше да я съжалиш нали така? По-големи сексистки от жените няма! А всъщност женския живот струва по-малко.

8.   Номер 7, а ти не си сексист, така ли? :D:D Абе, що не вземете да пораснете?? "Жените такива, мъжете онакива"...все едно съм в детската градина (а нямам добри спомени от нея, моля, не ме връщайте назад ;] )

Та по темата, това не е причина да се самоубиеш, бе! Нямал гадже и приятели...ще си намериш! На 22 си още, мамка му, кви самоубийства дрънкаш???

-littlehebi

9.   Номер 8, аз съм номер 7. Нямах предвид нещо друго, просто жените като количество са повече, а пък и повече мъже се самоубиват, така че нека всички мъже като автора които мислят за самоубииство да размислят. На един мъж се падат 2 жени, така че би трябвало да има повече самотни момичета от колкото момчета.

10.   Войната между половете е стара колкото света.Но кому е нужно това?Всичко опира до личности,не до пол.Комплексите на хората ги подтикват да търсят вина извън себе си.А колко по-просто е да постигнем нещо сами и да се гордеем със себе си,отколкото да плюем по хората около нас и да ги обвиняваме за нашите несполуки.Момче,обърни се към Създателя,ако имаш проблем относно жените и Му потърси сметка от къде накъде ще ни създава от реброто адамово...И то такива едни нагли и придирчиви и претенциозни,пущините!

11.   Хубава работа! Още не си се сблъскал с истинските трудности ви живота, а вече биеш отбой. Не бъди мекушав, момко! С хленчене няма да си решиш проблема, нито със съчувствието на другите. Хората харесват да общуват с позитивни хора. Бъди ведър, усмихнат (дори и да нямаш конкретна причина) и ще видиш как ще привлечеш другите. Не е трудно, никак даже. Поне пробвай. Нищо не губиш.

А онова, за самоубийството, е глупост. То е за слабаците, а ти не ми изглеждаш такъв. Вярвам ти, че се чувстваш зле, но всички си имаме такива моменти - по-дълги, по-къси, но минават. Ще видиш, че и с теб ще е така. Желая ти по-скоро да излезеш от тази дупка и да се радваш на живота така, както ти отива на 22-те години.

12.   От номер 2: Абе нямам никакви под мисли... Просто съм сигурен че не му стиска да се пореже с ножа, камоли да се самоубие... Всичко е липса на внимание! Ако беше жена щях да напиша абсолютно същото! Всичко е търсене на внимание, а това внимание се намира и по други начини :)))

13.   Война между половете няма, защото мъжете не мразят жените, а жените при първа възможност намразват мъжете.

14.   Ти знаеш ли кви проблеми имат хората и не се самоубиват, ти за такива глупости.... Какво като нямаш гадже, да не си станал на 80, че да се притесняваш?А приятели винаги може да се намерят, стига да знаеш как и да имаш правилен подход към хората.С такава негативна нагласа обаче ще ти е трудно.Промени мисленето си и всичко ще стане от самосебе си.

15.   Абе,куче което лае, не хапе.Няма да се самоубиeш,защото истинските самоубийци не предупреждават никого.Просто търсиш внимание.Я дай скайп,за да си поговорим за нещата от живота.Може пък и аз да науча нещо от теб.

16.   Така няма да си помогнеш,а ще почерниш само семейството си,всеки има такива моменти,днес си зле ,утре ще си добре,ще се самоубиеш и какво? да не би да помогнеш на някого с това,моляти се отърси се от тези мисли и гледай напред

17.   Номер 2 - говориш като изрод ...
Мило момче, стегни се.. Сигурна съм, че имаш толкова много неща, за които някои хора не смеят и да мечтаят.. Помисли си за тези неща, помисли си и за хората, които те обичат и на които ще липсваш до болка... Защото съм сигурна, че си заобиколен от такива хора... Ти имаш младостта - нещо прекрасно, за което мнозина биха ти завидяли.. Не я пропилявай като се самосъжаляваш, животът е пред теб, бъди по-смел и вярвай в себе си... :)
Илси

18.   Мога само да кажа .. Умиране има но оттарване НЯМА ..

Преди 1 месец майка ми ни напусна изостави баща ми.

мислех че това ще сложи край но повярвай такъв е живота

гаден ..

20.   И аз съм го обмислял просто помисли за хората около теб които те обичат до мен беше пистолета на брат ми зареден и готов дръпнах петлето опрях студеното желязо в главата си и натиснах но пистолета засече оказа се дефектен патрон така че недей винаги има втори шанс.

21.   Чуждите хора не заслужават нашето страдание. Събуди се, огледай се - има хора, които те обичат, имаш родители сигурна съм, имаш семейство, имаш покрив над главата си, храна и вода, технологии и интернет, през които да пишеш глупости. Вероятно не си се страхувал, нищо не си губил, лигав си щом се тревожиш за това, че нямаш гадже и мислиш за някакви си компанийки, вместо да погледнеш истинските проблеми и препятствия в живота. Смъртта не е изход, самоубийството е за страхливите и слабите, които не могат за се борят.

24.   Направи ли го?

25.   Недей да го правиш знам че искаш но това не е начина млад си както и аз на една и съща възраст сме недей да го причинява аз бях на косъм приятел.